Opis

Wejdź do naszej księgarnii internetowej

www.ksiegarnia.osdw.pl 

Firma Księgarska Leszek Maruszewski „LM” w Wolsztynie rozpoczęła działalność w dniu 1 września 1990 roku na bazie księgarni „Domu Książki” w Zielonej Górze.

Rozwijała się dynamiczne tworząc prawie co roku jedną nową księgarnie. Obecnie Firma posiada 12 księgarń: 5 w Województwie Lubuskim, oraz 7 w Województwie Wielkopolskim. Od 2005 Firma prowadzi również księgarnię internetową.

Głównie zajmujemy się dystrybucja i sprzedażą książek. Staramy się książkę upowszechniać, by docierała do jak najszerszych kręgów czytelników.

Aktywnie uczestniczymy w żuciu kulturalnym swego środowiska propagując poezję, różne elementy rozwoju kulturalnego, oraz walory turystyczne swej „małej ojczyzny”.

Prowadzimy również drobną działalność wydawniczą. Udało nam się wspólnie z Biblioteką Publiczną wydać 8 tomików poezji lokalnych twórców. Wspólnie z Wydawnictwem Sygnatura w Zielonej Górze i BiK w Pile wydaliśmy dwie mapy okolic Wolsztyna i planu miasta.

Organizujemy spotkania z pisarzami i poetami, oraz promocje książek.

Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm księgarskich w Polsce, a nowe wnętrze naszej największej księgarni w Wolsztynie budzi podziw w całej naszej branży.

Jesteśmy członkami ogólnopolskich organizacji księgarskich, takich jak: Izba Księgarstwa Polskiego, czy Stowarzyszenie Księgarzy Polskich.

Firma ma już następców i to gwarantuje dalszy, wysoki poziom świadczenia usług księgarskich, oraz wielopokoleniowy rozwój.

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do naszych księgarń.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Księgarnia Zacisze

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie