Sklepy stacjonarne Sklep z balonami i dekoracjami Sklepy i usługi

ARS Deco - Pracowania dekoracyjna, dekoracja, wypożyczalnia dekoracji.

Warszawa (Mazowieckie)

Opis

Nasze doświadczenie w tworzeniu dekoracji w połączeniu z ogromną pasją, którą wkładamy w nasze prace sprawia, że wykonywane przez Nas aranżacje są jednymi z najbardziej cenionych i uznanych na Polskim rynku.

Ars Deco jest gałęzią firmy Ars Balonica istniejącą od 1997 roku w polskiej branży ślubnej, Studio Dekoratorskie Ars Balonica swoją kreatywną pracą , perfekcjonizmem oraz pomysłami zdobyło zaufanie wielu Klientów z całego kraju.

Zespół Ars Deco tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wykonują swoją prace w sposób profesjonalny i staranny, dbając przy tym o jak najwyższą jakość świadczonych usług dekoratorskich, z uwzględnieniem indywidualnych gustów i potrzeb Naszych Klientów.

Ars Deco specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych, która pozwala na harmonijne dopasowanie wszystkich drobnych detali , umożliwiających stworzenie wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju stylizacji. W poszukiwaniu idealnych form łączymy wszelkiego rodzaju dekoracje tkaninowe, kwiatowe i świetlne, z użyciem wielu drobnych detali podkreślających charakter danej uroczystości.

Nasze doświadczenie w tworzeniu dekoracji w połączeniu z ogromną pasją, którą wkładamy w nasze prace sprawia, że wykonywane przez Nas aranżacje są jednymi z najbardziej cenionych i uznanych na Polskim rynku. Dekoracje naszego autorstwa możecie Państwo zobaczyć również w polskich filmach i serialach min.: "Wesele" , "Oficer" , "Pitbul" , "Miłość na wybiegu", "Usta usta".

Państwa satysfakcja i zadowolenie jest dla nas motywacją do dalszej pracy i stałego rozwijania naszych umiejętności. Zrobimy wszystko aby nasza praca podkreśliła Państwa uroczystość i nadała jej niezapomnianej atmosfery.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i jednocześnie gorąco dziękujemy za wszystkie dotychczasowe dowody Państwa uznania.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat ARS Deco - Pracowania dekoracyjna, dekoracja, wypożyczalnia dekoracji.

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne