Sklepy internetowe Sklepy odzieżowe Sklepy i usługi

Dlastopy.pl - sklep obówniczy internetowy

Rybnik (Śląskie)

Opis

Relax-Med Sp. z o.o. (dawniej: Zakład Rehabilitacji RELAX) powstał w lipcu 1991 roku. Od początku istnienia prowadzimy działalność usługową z zakresu rehabilitacji i rekreacji ruchowej dla dzieci oraz dorosłych. Drugą gałęzią firmy jest dział handlowy, który w czasie kilkunastu lat przyczynił się do powstania siedmiu salonów medycznych, a także sklepów z certyfikowanym obuwiem dla dzici i osób dorosłych na terenie województwa śląskiego.

 

 

logo RELAX medyczny

 

Od początku prowadzenia działalności angażujemy się w profilaktykę zdrowotną czego dowodem są liczne podziękowania wielu instytucji. Główny nacisk kładziemy na kręgosłup, kończyny dolne i stopy. Początkowo badania były prowadzone na podoskopie i plantokonturografie. Od dwunastu lat przeprowadzamy badania na podobaroskopie - urządzeniu do komputerowego badania stóp. W 2002 roku przygotowaliśmy autorski program profilaktycznych badań dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, który obecnie nosi nazwę „Stopa bez wad”.

Logo główne

 

Naszym celem jest dążenie do doskonałości w badaniach, dobieraniu i wytwarzaniu wkładek ortopedycznych na miarę. Dotychczasowe działania przyczyniły się do satysfakcji wielu klientów co motywuje nas do dalszej pracy oraz rozwoju.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Dlastopy.pl - sklep obówniczy internetowy

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00