Usługi Animator zabaw Sklepy i usługi

Kinimodo- animacje dla dzieci na wesele i Imprezy okolicznościowe

Poznań (Wielkopolskie)

Opis

Przyjęcia urodzinowe

Wizyta w krainie baśni, spotkanie z ukochanym bohaterem, wkroczenie w świat piratów, księżniczek, Indian. Kreatywność Waszych dzieci nie zna granic. Nasza również.

Uroczystości rodzinne

Zabawa w gronie dziadków, wujków i cioć niekoniecznie sprawia radość najmłodszym. My zadbamy o kreatywne animacje dla dzieci oraz bezpieczeństwo Waszych pociech.

Strefy dziecka i pikniki

Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować animacje dla dzieci zarówno na świeżym powietrzu, jak i w galerii, hali targowej czy w firmie klienta.

Świąteczne animacje

Boże Narodzenie, Mikołajki, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Halloween, Karnawał to wyjątkowe momenty. Pełne magii, dziecięcych marzeń i oczekiwań. Pomożemy Ci wywołać uśmiech dziecka i zadbamy o to, by zapamiętało te wyjątkowe momenty!

Wesela

Dzieci to wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, szalonych zabaw oraz zapewnienia im bezpieczeństwa i całonocnej opieki. Dzięki nam, Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany także dla najmłodszych.

Imprezy w przedszkolach i szkołach

Dzieci czekają na wizytę świętego Mikołaja? Spotkanie z wielkanocnym Zajączkiem? A może marzą o bajkowym balu karnawałowym? Pomożemy w organizacji wyjątkowych momentów w Twojej szkole lub przedszkolu

 

Kreatywni animatorzy

Nasi animatorzy to osoby kreatywne i pełne energii. Specjaliści o wykształceniu pedagogicznym, którym możesz zaufać. A co najważniejsze uwielbiający dzieci oraz dobrą zabawę. Gwarantujemy Państwu profesjonalną opiekę i organizację niezapomnianych chwil dla najmłodszych. Kolorowo przebrani animatorzy w sposób twórczy i nieszablonowy przeprowadzą zabawy dla dzieci oraz zapewnią im niezapomniane wspomnienia. Gwarantujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy elastyczni i przepełnieni pomysłami na gry, zabawy oraz zagadki dla dzieci. Najmłodsi z naszych imprez zawsze wychodzą rozbawieni, z ogromnym uśmiechem na twarzy.

 

Malowanie twarzy

Dzieci uwielbiają malowanie twarzy. To dla nich możliwość, aby przeobrazić się w bajkowego bohatera lub ulubione zwierzątko. Dziewczynki najchętniej wybierają wzory kwiatków i motylków a chłopcy decydują się na postacie z bajek bądź komiksów. Nasz zespół wie „co w trawie piszczy”! W naszej ofercie są zarówno najpopularniejsze wzory z aktualnych bajek i filmów, jak i tradycyjne obrazki zwierzątek i roślin. Najmłodsi mają spory wybór a my staramy się sprostać wszystkim ich oczekiwaniom.

Malowanie twarzy wykonywane jest zawsze z należytą starannością, z wykorzystaniem profesjonalnych, hipoalergicznych i bezpiecznych farb Snazarro, spełniających wymagania oraz posiadających wymagane atesty. Farbki są łatwo zmywalne, więc nie przysporzą rodzicom problemów, a spełnią marzenia dzieci.

 

Bańki mydlane XXL

Bańki mydlane kochają wszystkie dzieciaki. Im większe, tym lepsze. Są widowiskowe, efektowne, radosne. Podczas imprezy, animatorzy wykonują spektakularny pokaz, po czym uczą najmłodszych technik tworzenia tych dużych, jak i małych baniek.

Bieganie i zbijanie baniek mydlanych to zawsze ogrom szczęścia i pozytywnych emocji. Ale gdy dzieci dostają możliwość stworzenia własnych baniek, widać poruszenie, skupienie i koncentrację. Bańki mydlane XXL to zawsze sprawdzone zabawy dla dzieci i dorosłych, których nie powinno zabraknąć na żadnym evencie.

 

Skręcanie balonowych figur

Skręcanie balonowych figur to doskonała i kreatywna zabawa, uwielbiana przez najmłodszych. Z balonów możemy wyczarować wszystko – zwierzątka, kwiatki, rycerskie miecze, superbohaterów. Wszystko o czym dzieci mogą zamarzyć. Najmłodsi uwielbiają balony, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Wyróżniamy się tym, że balonowe figury skręcamy na oczach dzieci, tworząc niesamowity pokaz, pełen magii.

Prowadzimy również warsztaty skręcania balonowych figur. Uczymy jak stworzyć samemu proste figury i cieszyć się własną kreatywnością.

 

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie

Dmuchane zamki, dmuchańce oraz zjeżdżalnie to prawdziwy hit ostatnich lat. Które dziecko nie chciałoby na swoim przyjęciu urodzinowym zamku, w którym można do woli skakać, bawić się z przyjaciółmi? Dmuchane zamki, zjeżdżalnie gwarantują wiele zabawy. Są w pełni bezpieczne, a najmłodsi bawią się pod czujnym okiem animatorów.

 

Postacie baśniowe

Każdy marzy o spotkaniu bajkowych bohaterów. Królewny Elsy z Krainy Lodu i świnki Peppy. Postaci, które znają z bajek i książek. Animatorzy Kinimodo przebierają się za dowolnie wybranego bohatera, prowadząc spotkanie i zabawy. Wizyta postaci takich jak święty Mikołaj, Królewna Śnieżka, Gwiazdor, Zajączek, czy superbohaterów z filmów zawsze budzi ogromne emocje i radość. Wywołuje uśmiech na twarzy każdego dziecka.

 

Klaun

Klauni to tajemnicze osoby, które zawsze wiedzą jak wywołać uśmiech na buzi dzieci. Potrafią rozkręcić każdą imprezę, dlatego nie powinno ich zabraknąć ani na urodzinach Twojego dziecka, ani na firmowym festynie.

Nasi klauni znają sztuczki i zabawy dla dzieci, jakie zafascynują wszystkich najmłodszych. To prawdziwi artyści i magicy w jednym.

 

Konkurencje sportowe i konkursy

Nic tak nie zintegruje najmłodszych, jak konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. Rozbudzą w nich duch rywalizacji. Zabawy, gry, zajęcia ruchowe pozwolą wykorzystać nadmiar dziecięcej energii. Przeprowadzimy zawody, slalomy, gry zespołowe. Uczymy współpracy oraz zdrowego współzawodnictwa. Konkurencje sportowe prowadzą wykwalifikowani animatorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo młodych uczestników.

 

Zajęcia plastyczne

Dbamy o to, by organizowane przez nas animacje nie tylko bawiły, ale również budziły w najmłodszych kreatywność, chęć rozwoju, poznawania, tworzenia. Takie właśnie są nasze zajęcia plastyczne. Prowadzimy warsztaty plastyczne dla dzieci, które rozwijają ich zdolności manualne oraz pomysłowość. Nawiązujemy do tematyki wydarzenia, ale prowadzimy także warsztaty o charakterze ekologicznym. Lepimy z masy solnej i modeliny oraz tworzymy maski. Pomysłów mamy wiele.

http://www.kinimodo.pl/animacje-dla-dzieci/

http://www.kinimodo.pl/

·  +48 694-808-315

·  kontakt@kinimodo.pl

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Kinimodo- animacje dla dzieci na wesele i Imprezy okolicznościowe

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie