Sklepy internetowe Sklepy stacjonarne Księgarnia Księgarnia Sklepy i usługi

Sursum Corda Księgarnia im. Jana Pawła II

Poznań (Wielkopolskie)

Opis

Witamy serdecznie na naszych stronach!

Księgarnia im. Jana Pawła II "SURSUM CORDA" rozpoczęła swą działalność z dniem 24 listopada 2005r. Powstała w dzielnicy Łazarz, przy ul. Rynek Łazarski 1. Poswięcona 30 listopada 2005 r. przez księdza Ryszarda Strugałę z parafii Cyryla i Metodego w Poznaniu przy obecności księdza Eugeniusza Antkowiaka z parafii Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu. Przesłaniem naszej księgarni jest nieść ludziom nadzieję pomimo trudów dnia codziennego. Cóż bardziej może pokrzepić duchowo niż dobra, mądra książka oparta na wartościach katolickich.

 

W naszej ofercie znajdują się książki dla wszystkich i na każdą okazję. Posiadamy duży wybór książeczek dla najmłodszych, dla młodzieży i dla dorosłych. Są tu powieści, historie prawdziwe oparte na świadectwach, dział o Świętych, dział Maryjny, książki psychologiczne związane z rozwojem i wychowaniem dzieci dla rodziców i nauczycieli, jak również związane z problemami wieku młodzieńczego, dorosłego i starszego. Osobny dział związany jest z patronem naszej księgarni, z Janem Pawłem II. Ponadto znaleźć tu można modlitewniki, obrazki świętych, modlitwy do swoich patronów. Książki i czasopisma uzupełnione są o szeroką ofertę dewocjonalii.

Celem istnienia naszej księgarni jest nie tylko dostarczanie ludziom dobrej książki lecz również stwarzanie okazji do poznawania ich autorów. Od czasu powstania księgarni, czyli w ciągu jedenastu lat mielismy przyjemność przedstawić kilkuset gości: m.in. Eleni, bp Wiesława Meringa, Wojciecha Sumlińskiego, dr Stanisława Krajskiego, Petera Raina, Andrzeja Rosiewicza, Jana Budziaszka i prof. Piotra Jaroszyńskiego, Janusza Szewczaka i wielu innych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem

http://sursumcorda24.com/

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Sursum Corda Księgarnia im. Jana Pawła II

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 00:00 - 23:59
Wtorek 00:00 - 23:59
Środa 00:00 - 23:59
Czwartek 00:00 - 23:59
Piątek 00:00 - 23:59
Sobota 00:00 - 23:59
Niedziela Nieczynne