Sklepy internetowe Sklepy stacjonarne Sklep z balonami i dekoracjami Sklep z balonami i dekoracjami Sklepy i usługi

Boxparty Artykuły Imprezowe Balony Girlandy Rozety Lampiony Akcesoria ślubne

Piaseczno (Mazowieckie)

Opis

Naszą przygodę ze sklepem Boxparty rozpoczęliśmy na wiosnę w 2017 roku. Pomysł przyszedł do głowy tak nagle, po prostu, podyktowany brakiem możliwości zakupu gadżetów umilających i upiększających naszą prywatną imprezę. Szukając lokalu, mieliśmy na względzie jego lokalizację i metraż, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Chcieliśmy również, by był dla naszych przyszłych klientów miejscem, gdzie będzie miła i przyjazna atmosfera, a nasze artykuły będą odpowiednio wyeksponowane. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie w tej dziedzinie handlu, wiemy, że kolorystyka, jakość i cena produktów jest bardzo istotna. Akcesoria Party cieszą się dziś ogromną popularnością bez względu na wiek i wymagania klientów, dlatego też wiemy, że tego typu sklepy wkraczają w okres swojej świetności i powoli stają się bardzo pożądane. Wpisaliśmy również w naszą działalność usługę eventową. Polega ona na pomocy w organizowaniu imprez okolicznościowych, stanowiąc idealne dopełnienie rynku akcesoriów Party kierowane do wymagających klientów. Dlatego też mamy nadzieję, że będziemy istnieć na rynku jak najdłużej, po to, aby osoby zainteresowane nie tylko zakupem, ale i usługą, mogły korzystać z naszej pomocy.

Dekoracje na urodziny, imprezy okolicznościowe

Dla naszych klientów przygotowaliśmy m.in. dekoracje na urodziny, które sprawdzą się podczas imprez tematycznych i plenerowych. Nasz asortyment wyróżnia się dużą różnorodnością, jeśli chodzi o dekoracje urodzinowe, dlatego można tu znaleźć ozdoby dopasowane do wieku solenizanta oraz motywu przewodniego imprezy. Na naszą ofertę składają się między innymi:

Oferowane przez nas dekoracje urodzinowe wyróżniają się mnogością kolorów, fantazyjnymi kształtami oraz trwałością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane kilka razy. Wszystkie dekoracje na urodziny można zobaczyć i zakupić w naszym sklepie, który znajduje się na terenie miasta Piaseczno. Posiadamy także wypożyczalnię butli z helem. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą!

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Boxparty Artykuły Imprezowe Balony Girlandy Rozety Lampiony Akcesoria ślubne

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek Nieczynne
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 15:00
Niedziela Nieczynne