Opis

AVALON.PL to sieć księgarni i sklepów z ponad dwudziestoletnią tradycją. W naszych księgarniach w Kraśniku i Kraśniku Fabrycznym można wybrać pozycje z ponad trzydziestu tysięcy tytułów. Oprócz literackich bestsellerów, horrorów i sensacji, dzieł science fiction i fantasy, poezji, na naszych półkach znajdują się nowości wydawnicze, poradniki, przewodniki, mapy, lektury oraz bardzo duży wybór książeczek dla dzieci i młodzieży. Nasza specjalność to podręczniki szkolne dla uczniów na wszystkich etapach edukacji, od przedszkola po książki zawodowe i akademickie oraz niezbędne pozycje i pomoce do nauki języków. AVALON.PL to najlepsze księgarnie edukacyjne w województwie lubelskim, oferujące podręczniki przez cały rok!

W każdej naszej księgarni znajduje się znakomicie zaopatrzone stoisko z artykułami papierniczymi oraz z ekskluzywnymi artykułami piśmienniczymi, takich firm jak Parker czy Watermann. AVALON.PL ZABAWKI oferuje produkty bezpieczne, pochodzące z legalnych źródeł od krajowych i zagranicznych producentów. Są to gry i zabawki najwyższej jakości takich firm jak: Lego, Cobi, Granna, Hasbro, Interkobo, Matchbox, Mattel, Simba oraz wielu innych.

Wzbogaconą ofertę sklepu mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.avalon.pl, proponujemy ponad sto tysięcy produktów (książki, gry, e-booki, audiobooki, artykuły papiernicze, kalendarze, zabawki).

Zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy zamówienia internetowe, telefoniczne i te, składane osobiście.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów! 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat KSIEGARNIA AVALON.PL

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne