Usługi Animator zabaw Sklepy i usługi

BAWIMY SIĘ - Animacje na wesele, urodziny, imprezy okolicznościowe

Kraków (Małopolskie)

Opis

Jeżeli organizujesz imprezę, na którą zaproszone są dzieci i chcesz, aby spędziły czas BAWIĄC SIĘ w niezapomniany sposób skontaktuj się z nami! Jesteśmy firmą, która posiada odpowiednie kwalifikację oraz wykształcenie niezbędne do pracy z dziećmi. Działamy na produktach najwyższej jakości. Pomysły i oferty, które proponujemy są nowoczesne, dostosowujemy je do preferencji klientów i zainteresowań dzieci. Jesteśmy młodym zespołem animatorów, pełnych energii, którą z przyjemnością się dzielimy!

NASZ PRZEPIS NA DOBRĄ ZABAWĘ

Najważniejszy jest dobry humor, bo bez niego nigdzie się nie wybieramy. Najlepszy towarzysz każdej zabawy. Do tego 7 łyżek uśmiechu (aby dla nikogo nie zabrakło), 6 kolorów chusty animacyjnej, dwanaście tuzinów pomysłów, kilka niezastąpionych rekwizytów oraz szczypta ogromnych baniek mydlanych. Delikatnie zamieszać, zaprosić dzieci do zabawy i gotowe!

STAWIAMY NA CIĄGŁY ROZWÓJ

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego z przyjemnością uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Posiadamy certyfikat ukończenia szkolenia animacji zabaw dziecięcych, event oraz hotel animator. Pragniemy nieustannie podnosić swoje umiejętności, aby być idealnymi partnerami i przewodnikami zabaw dla dzieci. Również nasze młodsze rodzeństwo bardzo się cieszy, gdy jest obdarowywane balonami, na których ćwiczymy modelowanie czy w dowolnym momencie chce mieć na buzi namalowanego batmana czy spidermana, a my możemy praktykować face painting.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat BAWIMY SIĘ - Animacje na wesele, urodziny, imprezy okolicznościowe

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie