Opis

Dlaczego warto wybrać Strefę Balonów?

1. Darmowa dostawa!

Całodobowa, bardzo szybka i darmowa dostawa na terenie całego Krakowa!

Także istnieje możliwośc odbioru zamówineia w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowiie przy ul. Długa 63!

2. Indywidualne podejście!

Indywidualne podejście nie jest dla nas tylko pustym określeniem! Zrozumieć potrzeby klienta, doradzić niezdecydowanym, szybko i profesjonalnie obsłużyć jest dla nas priorytetem! Każdy klient jest dla nas ważny, wyjątkowy i niepowtarzalny!

3. Jakość produkcji!

W naszym sklepie oferujemy dwa rodzaje balonów, pochodzące od europejskich i amerykańskich producentów. Do napełniania balonów używamy czystego helu, dodatkowo balony lateksowe uszczelniamy żelem Hi-float.

4.Ciekawy asortyment!

Zajmujemy się tworzeniem pięknych dekoracji zarówno z balonów napompowanych powietrzem jak i napełnionych helem: bramy/łuki balonowe, ściany i słupki balonowe, girlandy klasyczne i organiczne, balony giganty, helowe bramy, balony z helem, bukiety balonowe!

5. Dotrzymujemy terminów!

Pracujemy elastycznie, szybko i dotrzymujemy terminów realizacji zamówień! Wyróżniamy się krótkimi terminami przygotowania i bardzo szybką dostawą zamówień. To nasze zmartwienie, żeby wszystko było na czas!

Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne terminy wykonania zlecenia.

6. Mamy ciekawe pomysły!

Pracujemy z pasją! Uwielbiamy to co robimy i sprawia nam to wielką przyjemność. Zależy nam na tym co robimy, a znaczy to, że zadbamy, żeby zrobić to naprawdę dobrze! Mamy dużo ciekawych i niestandardowych pomysłów i jesteśmy przekonani, że są one jedną z podstaw sukcesu w naszej działalności i dlatego ciągle szukamy nowych inspiracji!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Strefa Balonów Kraków Zapraszamy!

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 00:00 - 23:59
Wtorek 00:00 - 23:59
Środa 00:00 - 23:59
Czwartek 00:00 - 23:59
Piątek 00:00 - 23:59
Sobota 00:00 - 23:59
Niedziela Nieczynne