Sklepy internetowe Sklep z artykułami dziecięcymi Sklep z zabawkami Sklepy i usługi

Kulki do suchych basenów - Kolorowe piłeczki do suchego basenu

Kamienna Góra (Dolnośląskie)

Opis

Kulki do suchych basenów - Kolorowe piłeczki do suchego basenu

Kulki do suchego basenu BabyBall pochodzą od polskiego producenta. Wykonane są z tworzywa polietylenowego LDPE. Nie zawierają BPA, ani innych toksycznych składników plastiku, a do ich wybarwienia używa się jedynie barwników spożywczychPiłeczki do suchego basenu szybko wracają do swojego kształtu nawet przy intensywnej zabawie, a ich duża średnica ( 7 cm)  zapobiega pogryzieniu i połknięciu  ich przez najmłodszych.

Wachlarz kolorów kulek do basenu pozwala na stworzenie własnej, niepowtarzalnej kompozycji. Warto zdecydować się na kontrasty lub szukać barw z tej samej części palety. Niezdecydowani mogą zdać się na los i wybrać mix, a wtedy  kulki przyjadą do nich we wszystkich dostępnych kolorach. Jedno jest pewne – im jest ich więcej, tym bardziej radosna i kolorowa będzie zabawa!

Kulki w suchych basenach to gwarancja fantastycznej zabawy! Łączą w sobie walory rozrywkowe i edukacyjne. Stanowią również wspaniałą dekorację – można je dowolnie mieszać, dobierając kontrastowe odcienie lub układać je według własnej palety wybierając z pośród wielu pastelowych i intensywnych barw.

Zabawa w piłeczkach jest jedną z największych radości dzieciństwa. Im jest ich więcej, tym uczucie masowania, wciągania i bycia zasypywanym kulkami jednocześnie jest bardziej intensywne! Gdy maluch „zanurza się” w basenie, piłeczki „przy okazji” wzmacniają jego mięśnie i poprawiają postawę, dając przy tym przede wszystkim dużo radości. Już od najmłodszych lat rozwijają małą i dużą motorykę i skłaniają do ćwiczenia koordynacji ręka-oko.

Kulki w suchym basenie zachęcają do aktywności fizycznej, poprawiając ogólną sprawność, poczucie równowagi, ale też np.: celność podczas wrzucania ich do basenu. Im więcej piłek, tym lepiej – można je turlać, podrzucać, łapać… a z czasem również uczyć się dzięki nim liczenia czy rozpoznawania kolorów!

Warto pamiętać, że do około 1. roku życia malucha wystarczy paczka 150 sztuk. Dla dwulatków i starszych dzieci lepsze będą te z minimum 200 piłeczkami – a nawet większą ilością! Warto mieszać kilka lub kilkanaście kolorów, ponieważ patrzenie na kontrastowe barwy piłeczek również pobudza mózg do intensywnego rozwoju!

Kulki do suchych basenów BabyBall:

♦ posiadają atesty oraz spełniają normy UE (symbol CE);

♦ mają średnicę 7 centymetrów – uniemożliwia ona połknięcie;

♦ wykonane zostały z bezpiecznego dla dzieci i certyfikowanego tworzywa polietylenowego LDPE;

♦ nie zawierają BPA;

♦ farbowane są barwnikami spożywczymi;

♦ szybko wracają do swojego kształtu;

♦ nawet przy intensywnej zabawie dziecko nie jest w stanie ich uszkodzić;

♦ pochodzą wyłącznie od polskich producentów.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Kulki do suchych basenów - Kolorowe piłeczki do suchego basenu

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00