Sklepy i usługi

Fotobudka Selfie Mirror Gorzów WLKP Lubuskie

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie)

Opis

Fotobudka Selfie Mirror

Nasza fotobudka Selfie Mirror to atrakcja z wyższej półki dla Twoich gości. Fotolustro urozmaici wesela, studniówki, imprezy firmowe lub inne uroczystości okolicznościowe na terenie Gorzowa i okolic. Bez względu na to jaki event planujesz, z fotobudką stanie się on niezapomnianym wydarzeniem!

 

Wesela

 

Selfie Mirror to nowoczesne fotolustro - najbardziej elegancka ze wszystkich rodzajów fotobudek. Goście będą się świetnie bawić robiąc i edytując swoje zdjęcia, a Wam zostanie wspaniała pamiątka w postaci księgi gości pełnej niebanalnych weselnych fotografii.

 

Imprezy okolicznościowe

 

Urodziny, imieniny czy nawet świąteczna impreza. Nasze foto lustro sprawdzi się na każdej z tych zabaw i zachwyci Twoich gości. To absolutna nowość na rynku imprezowych atrakcji.

 

Imprezy firmowe

 

Oprogramowanie naszego magicznego lustra pozwala na personalizację wydruków dzięki czemu na każdym zdjęciu możemy umieścić logo Twojej firmy.

 

Studniówki i imprezy szkolne

 

Studniówka i zakończenie roku to wydarzenia które trzeba świętować hucznie! Dzięki fotobudce Selfie Mirror zrobicie fotki, a przed wydrukiem na fotolustrze wstawicie emoji, rysunek, czy podpis. Wydrukowane zdjęcia wkleicie do księgi rocznika. Całą sesję zdjęciową otrzymacie również w wersji elektronicznej, dzięki czemu utrwalicie wspomnienia i podzielicie się nimi z innymi.

 

Dla najmłodszych

 

Fotobudka Selfie Mirror ma dedykowane animacje przeznaczone dla dzieci. Do wspólnej zabawy z fotolustrem zachęcać będzie min. Myszka Miki, Minionek oraz Bolek i Lolek. Wszystko po to, by dzieci bawiły się jak nigdy wcześniej. Fotobudka zapewni niezapomnianą przygodę pełną emocji, którą dzięki niebanalnym wydrukom fotografii najmłodsi wspominać będą jeszcze przez długi czas!

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Fotobudka Selfie Mirror Gorzów WLKP Lubuskie

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie