Opis

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego!

Animacje prowadzimy zarówno na imprezach rodzinnych, weselach, przyjęciach urodzinowych (nie tylko dla dzieci!), a także na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych czy plenerowych.

Obsługujemy również większe lub mniejsze eventy oraz pikniki, na które dostarczamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

 

Animacje zawsze dostosowujemy indywidualnie - do konkretnych potrzeb klienta. Bardzo dużą uwagę zwracamy na ustalenie szczegółów, które są niezbędne do profesjonalnej obsługi imprezy przez animatorów

 

Czym się wyróżniamy? 

Wyróżniamy się tym, że nie mamy schematów - każdy Klient jest dla nas ważny i podchodzimy do realizacji zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest dla nas istotny aby zrealizować wydarzenie na 100% uwzględniając każdą potrzebę Klienta.

Bardzo chętnie podpowiemy / doradzimy, jeśli nie ma konkretnego pomysłu na atrakcje - kierujemy się naszym doświadczeniem.

 

 

Organizujemy profesjonalne

Animacje okolicznościowe

 

Mamy wspaniałą załogę doświadczonych i kreatywnych animatorów, którzy zarażają ogromną dawką pozytywnej energii - zarówno dzieci, jak i dorosłych! Każde animacje są wyjątkowe, ponieważ wkładamy w nie całe serce i zaangażowanie. Rozwijamy się, szkolimy, zaopatrujemy w najlepszy sprzęt animacyjny, aby utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług.

Warsztaty balonowe

Na tych warsztatach dzieci pod naszym instruktażem i czujnym okiem mają możliwość nauczyć się tworzenia balonowych zwierzątek oraz przeróżnych wzorów i kreacji – które oczywiście po zabawie zabierają ze sobą do domu!

 

Warsztaty baniek mydlanych

Dzieci dowiadują się wszystkiego o działaniu baniek mydlanych, a także uczą się tworzyć kreatywne druciki do puszczania baniek (które oczywiście zabierają na pamiątkę). Oprócz tego mają świetną okazję, aby wspólnie z innymi dziećmi poszaleć wśród setek ogromnych baniek.

 

Warsztaty tematyczne

Uwielbiamy wyzwania – dlatego stworzymy dla Ciebie warsztaty o przeróżnej tematyce. Mamy głowę pełną ciekawych pomysłów i chętnie podzielimy się swoją kreatywnością, dostosowując atrakcje do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy szczegóły!

 

Organizacja pikników rodzinnych np. z okazji Dnia Dziecka

 

Obsługujemy wszystkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe, na których pojawiają się dzieci. Świadczymy usługi kompleksowo - od nagłośnienia (z obsługą DJ’a), po przeróżne animacje, atrakcje dodatkowe, dmuchańce, balony, włącznie z wizytami żywych maskotek. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym, z jakich form atrakcji chciałaby skorzystać Twoja szkoła!

 

Organizacja animacji tematycznych

Animacje to nasz chleb powszedni. Dlatego świetnie odnajdujemy się na balach karnawałowych, Andrzejkach i innych wydarzeniach, organizowanych przez szkoły. Z największą przyjemnością potowarzyszymy dzieciom podczas zabawy, przygotowując im artystyczne malunki na twarzy, a także specjalne, karnawałowe kreacje. Urządzimy również serię andrzejkowych wróżb, z laniem wosku na czele

Animator na przyjęciu urodzinowym

 

Animacje urodzinowe to nasza specjalność. Prowadzimy nietuzinkowe atrakcje i zabawy dostosowane do ilości i wieku dzieci. Realizujemy każdą tematykę urodzin, często sugerując się np. ulubionymi postaciami z bajek solenizanta. Im więcej dowiemy się o Twoim dziecku, tym lepiej będziemy mogli przygotować niespodzianki dla niego oraz jego gości.

 

Zorganizujemy specjalne warsztaty np. slime, z modelowania balonów modelinowych czy z tworzenia kosmetyków. Udostępniamy tunele animacyjne, ogromne plansze do gry, tory przeszkód, a także tworzymy tematyczne quizy i kalambury.

 

Specjalnie na tę uroczystość możemy również zainicjować odwiedziny żywej postaci z bajek – np. z Minionkiem lub z Myszką Minnie.

Animator na przyjęcia rodzinne

 

Wiemy, jak ważne są dla wszystkich rodzinne spotkania. Bardzo chętnie zaoferujemy atrakcje zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Organizujemy zarówno przeróżne zabawy ruchowe, jak i wszelkiego rodzaju warsztaty, które potrafią wciągnąć gości na bardzo długi czas.

 

Znakomitym pomysłem na taką okazję jest również fotobudka, dzięki której w oczach aparatu można upamiętnić każde rodzinne i pełne emocji spotkanie.

 

Mamy również wiele pomysłów na to, jak zintegrować gości w różnym wieku, dzięki czemu dorośli mają okazję złapać jeszcze lepszy kontakt ze swoimi pociechami.

Animacje komunijne

 

Komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka jak i całej rodziny, pojawiamy się, aby zapewnić atrakcje dla dzieci, które zapamiętają ten dzień na długo. Rodzice natomiast będą mogli odetchnąć i w pełni cieszyć się z rodzinnego spotkania z najbliższymi.

 

Warto zaznaczyć, że również na tego typu wydarzeniach zajmujemy się czuwaniem nad najmłodszymi podczas snu.

 

Wynajem dmuchańców

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to jedna z ulubionych atrakcji dla dzieci. Dmuchańce tylko na dużych piknikach? Dlaczego miałoby zabraknąć ich w Twoim ogrodzie! Dysponujemy zarówno większymi, jak i mniejszymi dmuchańcami, dzięki czemu odnajdziemy się w każdym miejscu, na każdym dostępnym metrażu.

 

Ze swojej strony zapewniamy pełną obsługę techniczną, a także możemy kontrolować zabawę dzieci, biorąc pod uwagę ich bezpieczeństwo.

 

Dekoracja balonami z helem

Oferujemy szeroki wachlarz balonowych dekoracji na różne szkolne przyjęcia, pikniki i apele. Dysponujemy zarówno tradycyjnymi balonami, jak i balonami z postaciami, które pełnią świetną rolę prezentu dla najmłodszych.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat LuMilu - Animacje dla dzieci Balony z helem

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 00:00 - 23:59
Wtorek 00:00 - 23:59
Środa 00:00 - 23:59
Czwartek 00:00 - 23:59
Piątek 00:00 - 23:59
Sobota 00:00 - 23:59
Niedziela Nieczynne