Usługi Animator zabaw Sklepy i usługi

Wioska Indiańska Howgh, Animatorka

Bystrzyca Kłodzka (Dolnośląskie)

Opis

Podstawowe urodziny w Wiosce Indiańskiej w Starym Waliszowe trwają 3 godziny.

Wy przynosicie poczęstunek a my bawimy się z dziećmi. Animację zaczynają się od przywitania się z dziećmi, oswojeniem z terenem wioski, w tym czasie przybywają spóźnieni goście zazwyczaj zajmuje to ok 20 minut. Nie posiadamy lodówki dlatego warto po zebraniu się wszystkich uczestników zorganizować przerwę na tort.  

Rodzice gości mogą przebywać na terenie a jeśli zostanie wyrażona tak chęć, możemy zrobić kilka zabaw integracyjnych dla rodziców i dzieci. Jest prąd, czajnik i woda do kawy. Dla maluchów mamy przygotowane koce i drewniane klocki. Za maluchy (do 3 lat) nie ma opłaty. Przy przelotnym deszczu część zajęć jest prowadzona jest w tipi.

Mamy przygotowane zadaszone miejsca siedzące dla gości. Każdy, kto organizuje u nas urodziny może przywieźć swoje jedzenie. Mamy ruszt do którego dostarczamy drewno na którym możecie przygotować np. kiełbaski.

Urodziny Indiańskie

Któż nie chciał być kiedyś Indianinem? Kto nie chciał strzelać z łuku i pomalowanym biegać i polować? Z nami można nawet upolować bizona czy zagrać na bębnach! Podczas zabawy uczestnicy zdobędą odznaki – pieczątki za kolejne wyzwania godne prawdziwego wojownika. Tematyka dobrze się sprawdza zarówno u dziewczynek jak i u chłopców.

Urodziny pirackie

Ahoj Kamraci! Piracka przygoda przed nami, zbudujemy statek, stoczymy bitwę morską a kto wie, może znajdziemy ukryty skarb.

Urodziny w krainie bajek

Wróżka przygotowała zadania dla uczestników. Czy uda im się zaczarować swoje różyczki? Czy zaczarują latające bańki? To wszystko okaże się podczas zabawy. Będzie nam towarzyszyć chusta animacyjna i duuużo dobrej zabawy. Ten program bardzo dobrze sprawdza się wśród dziewczynek 

Urodziny teatralne

Przygotowaliśmy dla Was stroje, będziemy się przebierać. Napiszemy razem historię, zbudujemy scenografię i przedstawimy nasz spektakl. Program kierowany do starszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Cena urodzin w Wiosce Indiańskiej:

3h według wybranego scenariusza (Indiański, Bajkowy, Piracki, Teatralny):

Poniedziałek-czwartek: do 15 dzieci 350 zł

Piątek- niedziela + święta: do 10 dzieci 400 zł

Cena zawiera animacje prowadzone przez animatora, rozpalenie ogniska + drewno, zadaszone miejsce siedzące. Na terenie bezpłatnie mogą przebywać, rodzice zaproszonych gości i dzieci do lat 3.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Wioska Indiańska Howgh, Animatorka

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie