Opis

Bezpłatna szkoła rodzenia

Serdecznie zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach z edukacji przedporodowej w naszej placówce.  Podczas zajęć omówimy tematy dotyczące ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem. Będziemy szczęśliwi jeśli Państwo wybiorą właśnie nas, abyśmy mogli Wam towarzyszyć w tym cudownym momencie życia. Chcemy, abyście mogli dzielić się z nami swoimi radościami, sukcesami, ale również obawami.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach indywidualnie, z partnerem, mężem czy osobą towarzyszącą. Zajęcia odbywają się w godzinach dopołudniowych (Konin) i popołudniowych (Zagórów) i to Państwo decydują, do której z nich chcą dołączyć.

Zajęcia prowadzą dyplomowane położne, która z radością przekażą Wam swoją wiedzę;)

Nasza opieka nie zakończy się na szkole rodzenia, gdyż chcemy opiekować się Wami również po porodzie na wizytach patronażowych.

Nie czekaj!!!- Już dziś zostań świadomym rodzicem 

*Aby skorzystać z oferty bezpłatnej Szkoły Rodzenia należy złożyć deklarację wyboru położnej w Happymed Sp. z o.o..

ZADZWOŃ 884666584

 

 

PŁATNA SZKOŁA RODZENIA

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w Szkole Rodzenia Happymed. Podczas zajęć omówimy tematy dotyczące ciąży, porodu, połogu i opieki nad dzieckiem. Będziemy szczęśliwi jeśli Państwo wybiorą właśnie nas abyśmy mogli Wam towarzyszyć w tym cudownym momencie życia. Chcemy abyście mogli dzielić się z nami swoimi radościami, sukcesami, ale również obawami.

Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach indywidulanie, z partnerem, mężem czy osobą towarzyszącą. Zajęcia ustalimy w dogodnym dla Państwa terminie.

Zajęcia prowadzą dyplomowane położne , które z radością przekażą Wam swoją wiedzę;)

Po porodzie można skorzystać z pomocy naszej położnej na wizytach patronażowych a także jedynego w naszym rejonie Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego.

Zapraszamy również do skorzystania z : masażu dla kobiet w ciąży, badań KTG, gimnastyki dla kobiet w ciąży, warsztatu chustowania, pierwszej pomocy noworodka/niemowlęcia, doulowania. masażu shantala, Nasz kochany śpioch. A po porodzie zapraszamy na fitness dla mam z dziećmi.

Gimnastyka dla kobiet w ciąży

Zajęcia dla kobiet w ciąży odbywają się w miłej kameralnej atmosferze. Fachowa opieka. Program ćwiczeń opracowany, tak aby pomóc zachować dobrą formę podczas ciąży i przygotować do porodu oraz ułatwić odzyskanie sylwetki po urodzeniu dziecka.

Zrób coś dla siebie, wyjdź z domu, przyjdź do nas i zostań Aktywną Mamą!

Wtorek godz. 10:30, Piątek godz. 10:30

Konin, ul. Kwiatowa 21, osiedle Glinka

O przybyciu na zajęcia proszę informować na tel. 884 666 584.

W celu zapoznania się w całości z naszą ofertą zapraszamy na stronę:

https://happy-med.pl/

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Happymed sp. z o.o.
Daniel Czerepak

test

Daniel Czerepak

test

Kasia

Cudowna szkoła rodzenia. Osoby tam pracujące są tak otwarte na pomoc, jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie na nich. Polecam całym sercem

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Od kilku lat skupiam swoją uwagę na pomocy w karmieniu piersią. Tylko w ciągu ostatnich dwóch przeszkoliłam ponad 700 położnych z całej Polski. Prowadzę zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce naturalnego karmienia. W swojej poradni laktacyjnej pomagam kobietom przezwyciężyć trudności pojawiające się w laktacji.