Opieka dla mam podczas ciąży Szkoła rodzenia Lekarze / Opieka medyczna

Mungo - Akademia & Szkoła Rodzenia

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)

Opis

Poznaj naszą Szkołę Rodzenia

Szkoła Rodzenia w Akademii Mungo w Bydgoszczy powstała z chęci niesienia pomocy przyszłym rodzicom, a w szczególności mamom, które oczkując na dziecko, spotykają się z całkiem nową sytuacją w ich życiu. Sama inicjatywa zrodziła się już 2 lata wcześniej zanim Szkoła Rodzenia powstała. Przez ten czas dokładnie przygotowaliśmy wszystko, abyście drogie Panie mogły korzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów a także materiałów i pomocy na zajęciach. Zadbaliśmy również o to aby miejsce w którym będziecie poznawały nową „Siebie” i Wasze maleństwo było przytulne i dostosowane do Waszych potrzeb.

Zależy nam na tym, byście dowiedziały się wszystkiego co niezbędne pod okiem profesjonalistów. Już w okresie ciąży i po narodzeniu dziecka wszystko zmienia się diametralnie, ciało kobiety, psychika, nastroje, aktywność ruchowa a przede wszystkim to, że teraz nie dba tylko o siebie ale o drugiego małego człowieka, który jest od nas zależny. Chcemy aby ten piękny czas ciąży w życiu każdej kobiety był zapamiętany jako cudowny i niezapomniany okres. Otoczona zrozumieniem, wiedzą i doświadczeniem prowadzących będziesz mogła być pewna siebie i nastawiona na dobro swoje i dziecka.

Kadra Szkoły Rodzenia

Nasza kadra Szkoły Rodzenia Mungo to nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem, ale zarazem osoby uśmiechnięte, otwarte i chętne do współpracy oraz pomocy Wam – przyszłym rodzicom. Ich wykształcenie i zdobyta wiedza, z która będą się chcieli z Wami podzielić przygotuje Was najlepiej jak to możliwe do nowej roli. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych nauczą Was wielu ważnych rzeczy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Mungo - Akademia & Szkoła Rodzenia

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie