Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

English King - Żywiec

Żywiec (Śląskie)

Opis

Czy chcesz, żeby twoje dziecko bardzo dobrze znało język angielski, potrafiło swobodnie dogadać się za granicą, świetnie zdało egzaminy i miało przed sobą przyszłość pełną nieograniczonych możliwości? Lub może sam chcesz nauczyć się angielskiego? Jeśli tak, to koniecznie czytaj dalej.

Serdecznie zapraszamy Państwa na zajęcia języka angielskiego, które prowadzimy w Żywcu na al. Marszałka J. Piłsudskiego 56 oraz online. Lekcje w naszej szkole odbywają się w małych grupach 4-osobowych, w parach lub indywidualnie. Uczymy angielskiego z wykorzystaniem ciekawych materiałów, bajek, książek, filmów i opowieści, które wciągają kursanta w fascynujący świat brytyjskiej kultury i nie tylko budują jego wiedzę językową, ale też pobudzają wyobraźnię. Wszystkie nasze zajęcia prowadzimy w interesujący sposób przy wykorzystaniu technologii, często w formie gier i zabaw, aby nieustannie motywować kursantów do rozwoju i poszerzania wiedzy.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Przystępna cena, płatności miesięczne

U nas nie trzeba płacić za cały kurs z góry! Nie płacisz od razu za cały rok szkolny, ani nawet za jeden semestr. Niezależnie od rodzaju zajęć akceptujemy wygodne płatności miesięczne.

Lokalizacja blisko centrum, własny parking

Łatwo do nas dojechać z każdej części miasta i okolic. Szkoła posiada własny parking z wjazdem od al. Piłsudskiego (do wysadzania i odbierania uczniów). Naprzeciwko znajduje się Galeria handlowa Kolorowa z parkingiem. W bliskiej odległości są też przystanki autobusowe i inne parkingi.

Jakość, o której świadczą efekty

Prawie wszyscy nasi uczniowie zostają u nas na długie lata i są prymusami w swoich klasach. Wyprzedzają swoich rówieśników wiedzą z angielskiego o kilka lat do przodu. Osiągają świetne wyniki w szkole, na egzaminach, a potem na studiach.

Doświadczenie

Jesteśmy profesjonalistami, którzy przez lata mozolnej pracy opanowali sztukę przekazywania wiedzy. Robimy to skutecznie i przy zachowaniu najwyższych standardów. Mimo to ciągle odbywamy szkolenia, aby uczyć jeszcze lepiej. Młodsi członkowie naszego zespołu nadrabiają krótszy staż entuzjazmem i są wspierani przez doświadczonego metodyka.

Kompetentni, cierpliwi i zaangażowani lektorzy

Nasza kadra składa się z ludzi, dla których nauczanie jest pasją i życiową misją.

Metoda PX3

Wykorzystujemy nasz własny, skuteczny system nauki języka angielskiego. Podstawa, Praktyka, Prostota. 

Zajęcia ONLINE, które są równie skuteczne i ciekawe jak stacjonarne.

Dla chętnych prowadzimy lekcje przez internet. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi są one równie skuteczne i ciekawe jak tradycyjne zajęcia.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat English King - Żywiec

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia