Opis

Nauczanie dzieci to inwestycja w ich przyszłość, ale też niezapomniana przygoda. Dokładamy wszelkich starań by każde dziecko było traktowane indywidualnie. Zapewnia to kadra nauczających lektorów, dla której praca z dziećmi to przede wszystkim wielka odpowiedzialność. Ponadto nasi lektorzy to nauczyciele z charyzmą, osoby, które chcą i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi, uczyć je i cieszyć się z ich sukcesów.

Dzieci przydzielane są do grup pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania języka. Oczywiście możliwe jest przesunięcie dziecka do grupy o wyższym stopniu zaawansowania, mimo że wiekowo powinno być w grupie niższej, jeśli pozwalają na to jego zdolności. Mieliśmy wiele takich sytuacji, a efekty były świetne.

Grupy wiekowe:

 • Candy 1 (4-5-latki)
 • Candy 2 (6-7-latki)
 • Kids 1 (8-latki)
 • Kids 2 (9-latki)
 • Juniors 1 (10-11-latki)
 • Juniors 2 (12-13-latki)
 • Juniors 3 (14-latki)

 

Oferta dla młodzieży to prawdziwe wyzwanie, ale dzięki kreatywnej kadrze i nowoczesnym matriałom możemy się poszczycić wieloma sukcesami. Wyniki naszych absolwentów na egzaminie gimnazjalym i maturalnym są świetne!

Główną metodą nauczania jest Metoda Komunikatywna, poprzez którą kształtujemy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na umiejętność mówienia. Umiejętność mówienia w języku obcym, często pozostająca na dalszym planie w szkołach państwowych, to nasz priorytet. Nie zapominamy również o ćwiczeniach testowych oraz konsekwentnym sprawdzaniu postępów kursanta. Choć staramy się by wszystkie elementy zajęć prowadzone były w komfortowej atmosferze. Lektorzy łączą różne style nauczania. Wykorzystują na zajęciach filmy DVD, obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), metodę dramy (kinestetycy).

Grupy wiekowe:

 • Teens 1 (15-16-latkowie)
 • Teens 2 (16-17-latkowie)
 • Matura Podstawowa
 • Matura Rozszerzona


System nauki oraz godziny zajęć są dobierane indywidualnie na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i testu diagnostycznego.

Zajecia prowadzone są w grupach 5-8 osób, w czterech systemach:

 • STANDARD   – 1 raz w tygodniu 90min., z lektorem polskim

 

Nauka dla osób dorosłych prowadzona jest na sześciu poziomach, zgodnie z międzynarodowym systemem Common European Framework of Reference Rady Europy – więcej : Poziomy nauczania. A zatem uczestnik ma możliwość nauczenia się języka od totalnej podstawy do poziomu biegłości.

O przydzieleniu do grupy, decydują trzy czynniki: poziom zaawansowania, wiek, cel nauki. Właściwe umiejscowienie kursanta to połowa sukcesu. Dlatego też podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostaniecie Państwo zapytani o wiek, dotychczasowe doświadczenia w nauce oraz możliwości czasowe. W ciągu pierwszego miesiąca będziecie Państwo w stanie ocenić na ile kurs spełnia Państwa oczekiwania, czy dobrze czujecie się w wybranej grupie. Jest to czas, który dajemy sobie i Państwu na podjęcie decyzji o ewentualnej zmianie np. typu nauczania lub grupy. Wszystko po to by budować pozytywną atmosferę na zajęciach, podnosić motywację i osiągnąć zakładane cele.

Zajecia prowadzone są w grupach 5-8 osób, w czterech systemach:

 • STANDARD   – 1 raz w tygodniu 90min., kurs metodą komunikatywną
 • INTENSIVE     – 2 razy w tygodniu po 90 min., kurs metodą komunikatywną
 • NATIVE          – 1 raz w tygodniu 90 min., konwersacje z Native Speakerem
 • MIXED           – 2 razy w tygodniu po 90 min.: sesja I – kurs metodą komunikatywną
                                                                          sesja II – konwersacje z Native Speakerem


Szkoła „Trinity” stawia wysokie wymagania wobec swojej kadry. Umiejętności naszych lektorów potwierdzone są odpowiednimi dyplomami. Nastawieni jesteśmy na ludzi kreatywnych, otwartych, którzy w umiejętny sposób potrafią przekazać zdobytą wiedzę. Korzystamy wyłącznie z renomowanych podręczników, wykorzystujemy ciekawe techniki nauczania, dbając o to by nauka, w każdym wieku, była również zabawą!

Zapraszamy na lekcje próbne!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat TRINITY Szkoła Języków Obcych

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia