Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

English Plus Zduńska Wola

Zduńska Wola (Łódzkie)

Opis

Oferta obejmuje zajęcia indywidualne i grupowe (max. 6 osób), trwające standardowo 60 minut lub 30-45 minut w przypadku dzieci. Zajęcia odbywają się w ustalonych terminach 1-2 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty, stacjonarnie w siedzibie szkoły lub online za pomocą komunikatora audio video.

Dla osób pragnących uczyć się w zaciszu własnego domu lub w innym wybranym miejscu mamy specjalnie przygotowaną ofertę zajęć z dojazdem lektora. Zajęcia takie mogą odbywać się indywidualnie lub w grupie o nieograniczonej liczbie osób.

DLA TWOJEGO DZIECKA!


Kursy językowe w english+ to wymarzone zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka języka obcego rozpoczynana w okresie wczesnego dzieciństwa sprzyja ogólnemu rozwojowi zdolności poznawczych dziecka, rozwija pamięć i spostrzegawczość, a także wiedzę ogólną dziecka.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 lat.
Nawet dla takich maluszków to niepowtarzalna okazja do socjalizowania się z innymi dziećmi w tym samym wieku i przyswajania języka angielskiego. Rezultaty są naprawdę zaskakujące :) Rodzice mają stałą możliwość monitorowania postępów swojego dziecka oraz uczestnictwa w zajęciach razem z nim.
 


 

DLA NASTOLATKÓW


Roczne kursy języka angielskiego dla młodzieży, uczniów klas VII-VIII, szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych obejmują cztery poziomy zaawansowania – od podstawowego do zaawansowanego. Każdy kurs liczy od 60 do 90 godzin zegarowych.


Równolegle z intensywnym poszerzaniem znajomości słownictwa, tajników gramatyki i rozwijania wszystkich czterech umiejętności językowych (słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie), uczniowie mogą przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego na obu poziomach - podstawowym i rozszerzonym.

ANGIELSKI W PRACY

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach ma znaczący wpływ na komunikowanie się. Dlatego, wyznając zasadę, że na naukę nigdy nie jest za późno, zapraszamy dorosłych w każdym wieku i na każdym poziomie znajomości angielskiego na kursy konwersacyjne będące szczególną pomocą przed wyjazdem za granicę lub podjęciem pracy w środowisku anglojęzycznym.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat English Plus Zduńska Wola

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Dojazd do ucznia

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia