Edukacja

Hi! School Szkoła językowa

Zambrów (Podlaskie)

Opis

Witamy w Hi!School

Szkołę językową Hi!School tworzą ludzie, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją. Naszą kluczową ideą jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Niezwykle istotne jest stworzenie najlepszych warunków do efektywnej nauki języka, tak by ta nauka była czystą przyjemnością.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w Hi!School?

  • Po pierwsze najważniejsi są ludzie. Uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego słuchacza, wybieramy najkorzystniejszą ścieżkę rozwoju językowego.
  • Stawiamy na jakość. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia. Nasi lektorzy to wykwalifikowani fachowcy. Korzystamy tylko z najlepszych pozycji renomowanych wydawnictw, Macmillan, Oxford, Pearson Longman
  • Tworzymy miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca efektywnej nauce języka.
  • Nasze zajęcia prowadzone są w maksymalnie 5 osobowych grupkach. Dzięki temu możemy skutecznie monitorować postępy każdego naszego słuchacza.
  • Motywujemy naszych uczniów do nauki. Wspieramy w dążeniu do określonych celów.

 

NASZA OFERTA

Hi!School to szeroka oferta nauki języka angielskiego. Różne grupy wiekowe, korepetycje i specjalne oferty dla firm. Zobacz, co Tobie możemy zaoferować.

MALUCHY (5-6 lat)

Dla naszych najmłodszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs polegający na stymulowaniu i wykorzystywaniu wszystkich zmysłów poprzez gry i zabawy.
Zobacz więcej

DZIECI (7-12 lat)

Kurs przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej. Kurs łączy ze sobą rzetelną pracę oraz świetną zabawę, tak by w miłej i przyjaznej atmosferze rozwijać kompetencje językowe naszych słuchaczy. Prowadzimy również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty.
Zobacz więcej

MŁODZIEŻ (13-18 lat)

W Hi!School przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów językowych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zobacz więcej

DOROŚLI

Kurs ten jest przeznaczony zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z językiem angielskim jaki i rozwinąć już nabyte umiejętności językowe.
Zobacz więcej

KOREPETYCJE

Jest to oferta dla słuchaczy preferujących indywidualne spotkania z lektorem, o specyficznych wymaganiach językowych lub tych, którym słaba dyspozycyjność utrudnia dołączenie do grupy.
Zobacz więcej

OFERTA DLA FIRM

Prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia dla pracowników firm i instytucji. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. Jesteśmy elastyczni zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i w siedzibie Twojej firmy.
Zobacz więcej

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Hi! School Szkoła językowa

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia