Zajęcia zorganizowane Język angielski Język francuski Język hiszpański Język niemiecki Język rosyjski Edukacja

English-House. Studio języków obcych września.

Września (Wielkopolskie)

Opis

Języki obce (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski) oferowane w ENGLISH HOUSE mogą odmienić Twoje życie. Dzięki fachowemu instruktażowi umożliwimy Tobie rozwijanie niezbędnych umiejętności komunikatywnych.

Kursy:

ENGLISH HOUSE organizuje kursy językowe od 1993 roku.

Program nauki języków obcych obejmuje sześć poziomów. Przygotowujemy również do egzaminu FCE. Do zakwalifikowania się na poziom wyższy niż 0 konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna lub pomyślne ukończenie poprzedniego poziomu.
Zajęcia odbywają się w grupach wyłącznie kilkuosobowych i zróżnicowanych wiekowo. Przydział do odpowiedniej grupy na dany poziom odbywa się na podstawie wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.
Zapisy przyjmujemy dwa razy w roku:
– na semestr jesienno-zimowy – w ostatniej dekadzie sierpnia
– na semestr wiosenno-letni – w ostatniej dekadzie stycznia

Istnieje możliwość wykupienia kursu w całości lub tylko jego części.
Oferujemy bogaty program dydaktyczny.
Zajęcia prowadzą wykładowcy polscy i zagraniczni.
Uczymy języków w sposób łatwy, szybki i przyjemny z jednoczesnym wykorzystaniem środków audiowizualnych.

Oferujemy konkurencyjne ceny kursów językowych na tle innych ogólnie dostępnych na rynku szkół językowych, różnicując je w zależności od rodzaju kursu. Po dokładne informacje prosimy dzwonić do sekretariatu ENGLSH HOUSE w godzinach 16.00 – 21.00 tel. 0-prefix-61 4363271 lub zgłosić się osobiście.
Opłaty za kurs można dokonać co miesiąc, płacąc z góry. Jeśli zdecydujesz się na jednorazową wpłatę za cały kurs, otrzymasz 10% rabatu.

Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Opuszczone zajęcia należy odrobić. Trzy pierwsze nieobecności są płatne bez względu na przyczynę. Zajęcia, które nie odbędą się z winy szkoły zostaną odrobione w uzgodnionym terminie. Każdy, kto ukończy kurs otrzyma zaświadczenie o jego ukończeniu.

Ponadto posiadamy:
– laboratorium komputerowe do nauki języków i możliwością dostępu do internetu
– bibliotekę z bogatym wyborem książek angielskich i niemieckich
– kasety audio i video z możliwością ich wypożyczania w celu dalszego doskonalenia języka
– profesjonalne sale językowe

Cały program ułożony jest pod kątem słuchacza.\

Kurs języka niemieckiego:

Praktyczna znajomość języków obcych jest już oznaką dobrego wykształcenia
i wychowania. Posługiwanie się językiem niemieckim czy angielskim stało się nieodłącznym i oczywistym elementem codzienności w Unii Europejskiej. Należy się do tego już teraz solidnie przygotować i rozpocząć inwestowanie we własne umiejętności językowe, które w przyszłości szybko zaprocentują możliwością zdobycia lepszej pracy, zagranicznego stypendium czy samodzielnego poznania kultur krajów europejskich.

ENGLISH HOUSE wraz z firmą usługowo-edukacyjną MERITUM chce Państwu w tym fachowo pomóc oferując kursy języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Przydział do grup zaawansowania.
Program nauki języka niemieckiego obejmuje sześć poziomów (od początkującego do wysoko zaawansowanego) dostosowanych do Państwa znajomości języka oraz wieku. O przydziale do odpowiedniej grupy (max. 8 osób) na danym poziomie zadecyduje rozmowa kwalifikacyjna z prowadzącym kurs.

Czas trwania kursu.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku wyłącznie w godzinach popołudniowych i wieczornych w trybie dwusemestralnym zgodnym z przerwami w roku szkolnym:

a) dla dorosłych i młodzieży:
– od września do stycznia (semestr zimowy: >18 tygodni po 4 godz. lekcyjne tygodniowo < zakończony testem sprawdzającym poziom opanowania przerobionego materiału);
– od lutego do czerwca (semestr letni: >18 tygodni po 4 godz. lekcyjne tygodniowo < zakończony testem sprawdzającym poziom opanowania przerobionego materiału).

b) dla dzieci – po 2 lub 3 godz. lekcyjne tygodniowo w zależności od wieku.

Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Opuszczone zajęcia należy koniecznie odrobić, aby nie opóźniać pracy całej grupy. Trzy pierwsze nieobecności są płatne bez względu na przyczynę.
Każdy, kto ukończy kurs (minimum 60 godz. obecności) wraz z pozytywnym wynikiem testu otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu na odpowiednim poziomie.

Merytoryczna zawartość kursów
Podczas trwania kursu realizowany jest materiał gramatyczny, leksykalny oraz nauka prawidłowej wymowy języka niemieckiego wg opracowanego przez prowadzącego programu dla poszczególnych poziomów zaawansowania. Program ten opiera się na wyborze najnowszych podręczników i pomocy dydaktycznych (kasetach audio, video, CD-romach, Internet). Jest to gwarancją systematycznego rozwijania i utrwalania wszystkich kompetencji językowych równocześnie tj. znajomości gramatyki, bogatego słownictwa, umiejętności rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu. Taki sposób prowadzenia zajęć daje w efekcie końcowym szybkie opanowanie języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Po ukończeniu jednego poziomu zaawansowania istnieje w ENGLISH HOUSE możliwość kontynuowania nauki języka niemieckiego na kolejnym poziomie w roku przyszłym.

Możliwość wyjazdów i spotkań z Niemcami

– dla osób chętnych istnieje możliwość zorganizowania w maju/czerwcu przyszłego roku weekendowego wyjazdu do stolicy Niemiec – Berlina. Będzie to z pewnością dobra okazja do sprawdzenia nabytych umiejętności językowych na kursach proponowanych w ENGLISH HOUSE;

– dla dzieci mamy szczególną ofertę: wycieczkę do największego północno-niemieckiego wesołego mmiasteczka HEIDE-PARK Soltau;

– istnieje także praktyczna możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności językowych w bezpośrednim kontakcie z wolontariuszami z Niemiec.

 

Kurs języka hiszpańskiego:

Hiszpański, czwarty na świecie język pod względem liczby użytkowników (ponad 150 milionów, ustępuje jedynie chińskiemu, angielskiemu i hindi) to najbardziej rozprzestrzeniony język na naszym globie. Jako język urzędowy występuje na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Australii. Prócz europejskiej Hiszpanii, posługują się nim mieszkańcy większości państw Ameryki Południowej i Środkowej, a także Filipin jeśli chodzi o Azję i Gwinei Równikowej, o Afrykę. Ma to swoje źródło w dawnym systemie kolonialnym.

Należy, wraz z francuskim, włoskim i portugalskim do języków romańskich.
Jest ponadto jednym z najłatwiejszych pod względem pisowni i wymowy,
a także podstawowej gramatyki.

Kultura hiszpańska, jak i latynoska jest niezwykle bogata i bardzo charakterystyczna, nie znajdzie się zapewne nikt kto by nie słyszał o corridzie czy flamenco. Przeżywa ona ostatnio renesans, a hiszpański staje się językiem coraz bardziej popularnym, szczególnie w muzyce, jest to bowiem język bardziej melodyjny.

Studio Języków Obcych „English House” proponuje Państwu zatem kursy języka hiszpańskiego na miarę Państwa zapotrzebowania, począwszy od poziomu początkującego po zaawansowany, zarówno dla osób dorosłych, jak też młodzieży
i dzieci w wieku szkolnym. Odbywają się one w systemie dwu semestrów rocznie,
a kończą testem i certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie i nabyte umiejętności.
Każdy z uczestników kursu zostanie zaopatrzony w materiały niezbędne do zajęć, korzystamy bowiem ze sprawdzonych i aktualnych podręczników hiszpańskiego

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat English-House. Studio języków obcych września.

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek Nieczynne
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa 14:00 - 19:00
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 14:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Brak informacji