Zajęcia zorganizowane Robotyka / Programowanie Edukacja

Creative Club - Szkoła programowania dla dzieci i młodziezy

Warszawa (Mazowieckie)

Warszawa (Mazowieckie)

Bielsko-Biała (Śląskie)

Legionowo (Mazowieckie)

Łódź (Łódzkie)

Pabianice (Łódzkie)

Olkusz (Małopolskie)

Toruń (Kujawsko-Pomorskie)

Wrocław (Dolnośląskie)

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie)

Opis

Nasza misja

W czasach kiedy dzieci już niemalże rodzą się ze smartfonem w ręku umiejętność programowania jest już jak nauka czytania i pisania.

Naszą misją jest pobudzenie kreatywności, samodzielnego myślenia oraz twórczego poznawania świata przez dzieci. Na naszych zajęciach nie ma czasu na nudę, a dzieci wychodzą z ciągłym niedosytem i oczekiwaniem na kolejne spotkania.

Korzystając z nowoczesnych technologii, dzieci przez zabawę uczą się nie tylko twórczego rozwiązywania problemów, doskonalą logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, rozwijają umiejętności manualne, uczą się pracy indywidualnej i grupowej, ale także wzmacniają wiarę we własne możliwości i pewność siebie.

Jakość Warsztatów

Nasze zajęcia prowadzimy we własnym laboratorium lub innym pomieszczeniu w zależności od lokalizacji. Wszystkim uczestnikom zapewniamy samodzielne stanowiska komputerowe wyposażone w laptopy z oprogramowaniem. Wszystko to dbając o jak najwyższy poziom prowadzonych zajęć i bezpieczeństwo dzieci.

Programy zostały opracowane tak, aby każde dziecko czuło się swobodnie, a zajęcia mogły być prowadzone odpowiednio do poziomu i wieku dzieci.
Dajemy Wam i Waszym dzieciom możliwość wybrania własnej ścieżki poznawania świata.

dni-otwarte

Obóz letni

Zespół

Jesteśmy grupą ludzi, również rodziców, których dzieci kochają poznawać świat na wiele sposobów. To właśnie one były inspiracją do powstania Creative Club. To one również dały nam inspirację do tego co chcemy dać Wam i Waszym dzieciom.

Nasz zespół to przede wszystkim pasjonaci kochający kreatywną pracę z dziećmi. Jesteśmy programistami z zamiłowania i wykształcenia. Jesteśmy doświadczonymi trenerami na co dzień pracującymi z dziećmi. Każdy prowadzący przechodzi szereg szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć. To daje Wam pewność, że dzieci są w dobrych rękach.

W naszych grupach mile widziane są również dzieci ze spektrum autyzmu, aspergera (wysokofunkcjonujące) czy ADHD. Mamy doświadczenie w pracy z takimi dziećmi, a zajęcia z programowania są jednymi z tych, w których świetnie się odnajdują i mają wysokie wyniki. 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Creative Club - Szkoła programowania dla dzieci i młodziezy

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie