Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

Time To Talk – Szkoła językowa Toruń

Toruń (Kujawsko-Pomorskie)

Opis

Najlepsza szkoła w Toruniu

Time To Talk – czyli czas pogadać. W naszej Szkole Języka Angielskiego w Toruniu rozmowa jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki.
Łączymy na co dzień dwie niezmiernie ważne wartości. Pierwsza to wiedza i doświadczenie lektorów z co najmniej kilkuletnią praktyką w zawodzie.
Zespół uczący angielskiego błyskawicznie wciąga słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Przełamujemy tremę, tworzymy sympatyczną i bezstresową atmosferę – tak, by nauka była przyjemnością.

  • pierwsza : to wiedza i doświadczenie lektorów z co najmniej kilkuletnią praktyką w zawodzie. Zespół uczący angielskiego błyskawicznie wciąga słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Przełamujemy tremę, tworzymy sympatyczną i bezstresową atmosferę – tak, by nauka była przyjemnością,
  • druga: to nowoczesne podejście do kształcenia językowego. Jako stosunkowo młoda Szkoła Językowa w Toruniu mamy w sobie mnóstwo energii i pasji do poszukiwania nowych, skuteczniejszych metod nauki. Właśnie w ten sposób natrafiliśmy na program National Geographic Learning, który dziś z powodzeniem realizujemy.

National Geographic Learning to sposób nauki języka połączony z prezentacją kultury danego kraju. Właśnie tego potrzebują bowiem współcześni adepci kursów językowych. Angielskiego nie sposób uczyć dziś tylko jako zbioru słówek i gramatyki, ponieważ nie jest to język martwy, książkowy – cały czas posługuje się nim ponad pół miliarda ludzi! Dlatego w ramach zajęć stawiamy na żywą komunikację i realną wiedzę o krajach anglosaskich.

W ramach realizacji programu National Geographic Learning korzystamy także z podręczników stworzonych przez autorów National Geographic. Dzięki temu język angielski w Toruniu wykładamy na międzynarodowym poziomie.

 

Czas pogadać – zadzwoń, przyjdź i sprawdź, czy podoba Ci się to, jak MY to robimy.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Time To Talk – Szkoła językowa Toruń

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia