Zajęcia zorganizowane Robotyka / Programowanie Edukacja

Zaprogramowani.com - warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży Tarnów

Tarnów (Małopolskie)

Tarnów (Małopolskie)

Opis

Nauka programowania dla dzieci w Tarnowie

Odkrywaj nowe technologie

Nic nie pędzi obecnie w tak szalonym tempie do przodu, jak rozwój cyfrowych rozwiązań. Czasami ciężko za nimi nadążyć. Nasze warsztaty programowania dla dzieci w Tarnowie to wiele korzyści, wśród których warto wymienić te, które wpływają na odbiór i poznawanie nowych możliwości.

Dzięki nam i naszemu podejścia do nowych technologii słuchacze nie tylko uczą się w pełni wykorzystywać obecne rozwiązania, ale i mają podstawy do samodzielnego odkrywania nowych w przyszłości.

Dowiedz się więcej 

Zajęcia z programowania

w Tarnowie

Zajęcia z programowania w Tarnowie

Oferujemy zajęcia komputerowe dla dzieci, dzięki którym poznają one o wiele więcej możliwości cyfrowych sprzętów, niż zna przeciętny ich użytkownik.

Nauka programowania dla dzieci to nie tylko umiejętność pisania nowych aplikacji, tworzenia gier czy programów, ale także doskonała opcja na poznanie możliwości bardziej zaawansowanego korzystania z wielu dostępnych na co dzień rozwiązań. A wszystko to w formie przyjaznych dla najmłodszych zajęć.

Dowiedz się więcej 

Autorski program

nauki programowania

Autorski program nauki programowania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najmłodsi mają często tylko chwilowe hobby, albo szybko się nudzą nauką.

Dlatego też nasze warsztaty programowania dla dzieci to nasz autorski program nauczania, który wciąga, sprawia że dzieciaki chcą brać udział kolejnych zajęciach, a jednocześnie pobudza w nich pierwiastek małego odkrywcy. Dzięki temu ich pasja wraz z wiekiem nadal może się rozwijać, a nauka programowania dla dzieci przekształca ją w rozrywkę.

Poznaj ofertę 

Warsztaty programowania

dla dzieci i młodzieży

Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży

Nie ma nic ważniejszego od tego, aby dzieci w okresie wzmożonego rozwoju poznawały rzeczy, które rozwiną je na różne sposoby.

Kurs programowania dla dzieci to jedna z tych opcji, w trackie których dziecko zyska nie tylko ciekawe możliwości spędzania czasu, ale także rozwinie w nich poczucie własnej wartości, umiejętności pracy w grupie, sposoby na wyrażenie siebie i samodzielne rozwiązywanie problemów oraz łatwą w odbiorze komunikację.

Zapisy 

Oferta

Proponujemy uczestnictwo w szkole programowania. Z nami nauczysz się jak:


– tworzyć własne gry, programy i aplikacje,
– projektować grafiki i animacje,
– poszerzyć wiedzę matematyczną i językową,
– rozwijać swoje pasje i zainteresowania związane z komputerami.

W szkole programowania ZAPROGRAMOWANI.COM dzieci i młodzież otrzymują pomoc i wsparcie nie tylko wykwalifikowanych informatyków i programistów posiadających szeroką wiedzę, ale też umiejętności i predyspozycje do nauczania dzieci i młodzieży.

Grupy wiekowe


Poziom skomplikowania, oraz tempo pracy są zależne od grupy wiekowej. Wiąże się to z oczywistymi elementami dotyczącymi naszego rozwoju. W młodszych grupach stawiamy na więcej zabawy, w międzyczasie starszą młodzież zachęcając do konkursów i doszkalania się w domu. Grupy wiekowe są następujące:

  • 7 – 12 lat
  • 13 – 19 lat

 

Czas trwania


Wszystkie zajęcia oprócz poziomu IV, który jest niemal w pełni zindywidualizowany, odbywają się w systemie semestralnym. Oznacza to, że proponowane szkolenie poziomu I, II i III trwa przez okres pięciu miesięcy, kończy się egzaminem wewnętrznym i otrzymaniem dyplomu potwierdzającego zdobytą wiedzę i umiejętności.

Terminy zajęć


Zajęcia odbywają się w tygodniu roboczym, wybranego dnia w godzinach popołudniowych. W przypadku świąt lub dni wolnych – zajęcia są przenoszone na dzień następny.

Program nauczania, który proponujemy jest dopasowany do wieku i umiejętności uczestników. W naszej ofercie znajdują się zajęcia realizowane w czterech poziomach:

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Zaprogramowani.com - warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży Tarnów

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

6-12

12+

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Szkoła Podstawowa