Opis

http://www.magremo.pl/

https://www.facebook.com/magremo

Magremo powstało 4 lutego 2010 roku jako Centrum Szkoleniowe i wciąż rozwija swoją działalność.  W obecnej chwili Magremo to nie tylko szkoła językowa, ale również księgarnia.

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a znajomość języków obcych stała się jedną z podstawowych umiejętności, nie tylko wymaganych przez pracodawców, ale również przydatną w życiu codziennym, dlatego w ofercie Magremo znajdziecie Państwo szeroką gamę kursów językowych. Oferujemy szkolenia w zakresie języka angielskiego (również z native speaker), niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego (również z native speaker) oraz francuskiego. Wykwalifikowani lektorzy, bogate zaplecze metodyczne, miła atmosfera… sprawdź naszą ofertę już dziś!

Magremo to również nowoczesna księgarnia stacjonarna i internetowa. Prowadzimy sprzedaż książek, zabawek, gier planszowych i logicznych.  W tej chwili mamy w naszej ofercie ponad 105 tys. artykułów z ponad 1860 wydawnictw i stale poszerzamy nasz asortyment. Z równym zaangażowaniem realizujemy zamówienia indywidualne, jak i tworzymy oferty „na miarę” dla szkół, bibliotek oraz  klientów biznesowych. Nasze zaangażowanie i doświadczenie wciąż owocuje zadowoleniem coraz liczniejszej grupy klientów.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Językowa MaGreMo

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Brak informacji