Zajęcia zorganizowane Język angielski Język niemiecki Robotyka / Programowanie Edukacja

Gaduła - angielski, niemiecki, kodowanie, robotyka

Śrem (Wielkopolskie)

Opis

Każde dziecko jest inne i z tą prawdą zgodzi się chyba każdy z nas. W Gadule rozwijamy i wspieramy dzieci w ich edukacyjnej drodze. Kształcimy dzieci już od 2 roku życia.

Kreujemy lekcje oparte na wzajemnym szacunku z zastosowaniem technik Pozytywnej Dyscypliny.

Zajmujemy się zarówno korepetycjami z języka angielskiego dla dzieci jak i regularnymi kursami przygotowującymi do zewnętrznych egzaminów Cambridge.

Czytając to co mamy do powiedzenia, możecie skorzystać z sugestii, proponowanych publikacji, gier i zabaw.

Przyglądamy się intensywnie czynnikom wpływającym na koncentrację i zaangażowanie dzieci na zajęciach.

Będąc uczestnikami naszych kursów zauważycie z jakim zacięciem stosujemy ocenianie kształtujące, tak aby było drogowskazem do biegłości językowej.

Nasi Lektorzy to wykształceni ludzie z pasją.

Poznaj nasze kursy językowe:

TEDDY EDDIE - kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 6 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabaw.

Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami. Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

SAVVY ED - kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy.

Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach. O KURSIE Realizacja jednego poziomu Savvy Ed w szkole językowej przewidziana została na 60 spotkań trwających 60 minut. LEKTORZY prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi. Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia. Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z Opiekunem Metody Savvy Ed. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane przez metodyków Licencjodawcy. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU METODY SAVVY ED, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs. Bardzo ważnym elementem w metodzie jest stały KONTAKT Z RODZICAMI.

CHATTY - kurs języka angielskiego dla dzieci szkoły podstawowej

Jakie są kursy Chatty? To ambitne i przyjazne dzieciom kursy. W Gadule zdajemy sobie sprawę, że język angielski dla naszych dzieci będzie narzędziem do poznawania świata. Kluczową umiejętnością, która otwiera wiele drzwi.

Nasze kursy Chatty w oparciu o podręczniki National Geographic Learning, dzięki swojej nowoczesnej formule i wizualnej atrakcyjności rozbudzają ciekawość i pragnienie poznawania świata za pomocą języka angielskiego. Dzięki pracy projektowej uczniowie zdobywają umiejętność komunikowania się, współpracy, rozwiązywania konfliktów, selekcjonowania informacji, dyskusji oraz krytycznego myślenia.

Kursy Chatty zapewniają uczniom zrównoważony rozwój językowy wszystkich umiejętności co stanowi dla nich dodatkowe wsparcie przed egzaminacyjne. Nasze kursy skorelowane są z międzynarodowymi egzaminami językowymi Cambridge.
Dzięki niesamowitym fotografiom, autentycznym historiom i filmom oraz inspirującym odkrywcom National Geographic, zawierają prawdziwe historie, które pomagają uczniom nawiązywać kontakty w języku angielskim między rówieśnikami oraz dyskutować o tematach dotyczących współczesnego świata. Dodatkowa praktyka online wzmacnia naukę dzięki audio, wideo, grom i ćwiczeniom służącym do przygotowania do egzaminu. Bardzo ważnym elementem w kursach Chatty jest stały kontakt z rodzicami.

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Gaduła - angielski, niemiecki, kodowanie, robotyka

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia