Zajęcia zorganizowane Język angielski Język hiszpański Matematyka Edukacja

Leader School Nowoczesne Metody Nauczania Skawina

Skawina (Małopolskie)

Opis

Nauka w bardzo krótkim czasie

 

Połączenie nowoczesnych praktyk nauczania oraz wykwalifikowanej kadry lektorskiej zapewnia szybką i efektywną naukę.

 

Metody nauczania dopasowane do Ciebie

 

Proponujemy rozwiązania dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy. Dopasowujemy program oraz metody nauczania do Twoich kompetencji językowych.

 

100% zdawalność egzaminów i certyfikatów

 

Przygotujemy Cię do egzaminu maturalnego oraz międzynarodowych egzaminów TELC, FCE i CAE.

 

Profesjonalne metody uczenia najmłodszych

 

Dzięki naszym innowacyjnym metodom rozbudzamy w dzieciach ciekawość i motywację do nauki języków.

 

Metody Leader School

BLS Blended Learning System

 

Metoda BLS jest efektem połączenia unikatowej metodyki zajęć prowadzonych przez akredytowanych lektorów z bogactwem materiałów dydaktycznych. Książki drukowane, platforma e-learningowa, audiobooki i zestaw FLIPCARDS sprawią, że będziesz uczyć się skutecznie i maksymalnie wykorzystasz czas poświecony na naukę języka. Opracowany specjalnie dla Ciebie, indywidualny program nauki metodą BLS pozwoli Ci osiągnąć pełną swobodę mówienia (poziom B2) w ciągu 2-3 lat. Wystarczy, że poświęcisz na naukę kilka godzin tygodniowo, by posiąść umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim.

 

WIĘCEJ

LEO English

 

Wykorzystanie naturalnego procesu nabywania przez dzieci umiejętności językowych i komunikowania się w języku angielskim; wprowadzenie bogatej metodyki zajęć oraz narzędzi angażujących wszystkie zmysły; mówienie do dzieci tylko po angielsku poprzez właściwy dobór słów i wspieranie wypowiedzi gestem; zastosowanie dramy, zabawy, aktywności ruchowych, aktywności plastycznych, muzyki oraz technik efektywnego uczenia się; spójne dobranie wszystkich elementów i ułożenie ich wokół tematów budzących ciekawość dziecka w określonym wieku - wszystko po to, by uczyć dzieci języka angielskiego wyjątkową i skuteczną metodą.

 

WIĘCEJ

LEO Maniak

 

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki stworzona dla Twojego dziecka, aby rozbudzić i rozwinąć wszystkie jego zdolności. Dzięki zastosowaniu skutecznych technik i narzędzi ułatwiających naukę. Leo Maniakowi Uczniowie bez problemu przyswajają ortografię, płynnie czytają, samodzielnie notują i przygotowują się do sprawdzianów, korzystają z technik pamięciowych oraz doskonalą swoją koncentrację. Leo Maniak dedykowany jest dzieciom w wieku od 8 do 13 lat. Skutecznie wspieramy wszechstronny rozwój Twojego dziecka tak aby nauka stała się dla niego niezwykłą przygodą i przestała kojarzyć się z uciążliwym obowiązkiem szkolnym.

 

WIĘCEJ

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Leader School Nowoczesne Metody Nauczania Skawina

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15:00 - 19:00
Wtorek 15:00 - 19:00
Środa 15:00 - 19:00
Czwartek 15:00 - 19:00
Piątek 15:00 - 19:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

DLA DOROSŁYCH Angielski metodą BLS Communication Międzynarodowe egzaminy FCE i CAE Międzynarodowy egzamin TELC Niemiecki metodą BLS Kommunikation Przygotuj się do TELC z metodą BLS Communication General Business English Język angielski branżowy DLA DZIECI Angielski metodą Leo English Ortografia i efektywna nauka metodą Leo Maniak Język hiszpański Matematyczna przygoda DLA MŁODZIEŻY Międzynarodowe egzaminy FCE i CAE Międzynarodowy egzamin TELC Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Przygotowanie do matury Direct Metod for English Matematyczna przygoda DLA FIRM Angielski metodą BLS Communication Międzynarodowe egzaminy FCE i CAE Niemiecki metodą BLS Kommunikation Przygotuj się do TELC z metodą BLS Communication General Business English Język angielski branżowy

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia