Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

Professional English School

Rzeszów (Podkarpackie)

Opis

O szkole

Szkoła Języków Obcych Professional English School swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 2003 roku. Na początku szkoła zajmowała dwa pomieszczenia i liczyła kilkunastu uczniów. Jednak z roku na rok liczba chętnych kursantów wzrastała, a my rozbudowywaliśmy swoją siedzibę. W wynajmowanych pomieszczeniach przy ul. Grunwaldzkiej zrobiło się jednak stanowczo za ciasno. Zapała więc decyzja o zmianie lokalizacji. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca, które pozostawałoby w centrum a jednocześnie było przestronne i klimatyczne. Znaleźliśmy! Kamienica przy ul. Jabłońskiego 12 – to nie tylko dwukrotnie większa powierzchnia, przestronne sale lekcyjne. To miejsce ma swój klimat oraz co ważne pozostaje w ścisłym centrum Rzeszowa.

Obecnie szkoła posiada rzesze wiernych Kursantów, którzy co roku kontynuują naukę języków razem z nami. Lojalność Kursantów, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas cenną nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć.

Nasz sukces nie byłby możliwy gdyby nie pasja, ciężka praca i entuzjazm. Jednak naszą największą wartością jest nasz zespół. Od początku mieliśmy duże szczęście do ludzi, którzy współtworzyli i budowali naszą szkołę. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, osoby z doświadczeniem, ludzie otwarci, energiczni i kreatywni.

Przez 12 lat udało się nam nie tylko nauczyć języków obcych tysiące osób na kursach, ale również stworzyć szkołę posiadającą dobrą renomę i uznanie słuchaczy. Od samego początku naszym celem jest oferowanie kursów językowych o najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła kojarzona jest z profesjonalnym podejściem i Lektorami pasjonatami swojego zawodu.

Kurs języka angielskiego dla dzieci 3-5 lat

Kursy dla dzieci w wieku 3-5 lat są idealne dla ciekawych świata maluchów, którzy rozpoczynają swoją językową przygodę. Warto wiedzieć, że małe dzieci uczą się szybko i w sposób naturalny. Naukowcy udowodnili, że chłonność umysłu małego dziecka nie ma sobie równych. Dzieci słuchają, powtarzają – zapisując na trwałe w pamięci słowa, podstawowe zwroty i struktury. Przyswajanie obcego języka już od 3 roku życia, to niewątpliwie  mocna podbudowa przyszłej nauki, gdy dzieci zaczną wykorzystywać mechanizmy kojarzenia i budowania logicznych konstrukcji leksykalnych. Wartością dodaną  kursów jest aspekt kulturowy, dzieci od najmłodszych lat  poznają kraj  swoich rówieśników i ich zwyczaje.

Angielski dla dzieci 3-5 lat

Dlaczego warto wysłać dziecko w językową podróż?

Małe dzieci uczą się głównie przez zabawę. Dlatego też nasze lekcje są kreatywne i twórcze, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów języka. Na zajęciach wykorzystujemy zabawki edukacyjne, gry językowe, plansze obrazkowe, przedmioty codziennego użytku. Prace plastyczne, piosenki rymowanki, a nawet  gimnastyka – pomagają urozmaicić zajęcia. Uwielbiane przez dzieci gry pamięciowe z użyciem kolorowych i zabawnych obrazków oraz pomoce multimedialne – wspomagają zapamiętywanie słów i zwrotów w języku obcym.  Dzięki zróżnicowanym formom zajęć każda minuta na lekcji jest efektywnie wykorzystana, a ćwiczenia dobrane tak, by maksymalnie angażować uwagę uczniów.

Programy, które przygotowaliśmy dla najmłodszych są dostosowane do ich wieku, tempa nauki oraz możliwości.

Organizaja Kursu:

 • Liczba zajęć w roku – 35
 • Liczba dzieci w grupie 4-8
 • Czas trwania zajęć 1 x 45 minut /tydzień
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
 • bieżący kontakt z lektorem
 • regularnie wysyłane e-maile
 • raport semestralny i końcowo – roczny

 

Kurs języka angielskiego dla dzieci 6-9 lat

W trakcie kursów dla dzieci 6-9 lat –  łączymy kilka metod nauczania, zawsze kładąc nacisk na pełne zaangażowanie uczniów. Ważne jest dla nas zindywidualizowane podejście, dlatego dobierając metody zwracamy szczególną uwagę na predyspozycje, uzdolnienia każdego kursanta oraz jego osobowość.

 • Metoda komunikatywna zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania i gramatyki. Nacisk na kursie jest kładziony na stworzenie naturalnych sytuacji sprzyjających komunikacji.
 • Metoda bezpośrednia pozwala uczyć się języka angielskiego w sposób maksymalnie zbliżony do tego w jaki dziecko uczy się języka ojczystego. Nauczyciel komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, często powtarzając słowa i wyrażenia. Dziecko najpierw słucha, potem naśladuje, powtarza i stopniowo zaczyna samodzielnie używać poznane słowa i zwroty, a z czasem zaczyna budować coraz bardziej złożone zdania.
 • Metoda dramy –  pozwala zaktywizować najmłodszych poprzez odgrywanie ról i scenek sytuacyjnych w mini przedstawieniach i symulowanie naturalnych sytuacji z życia codziennego (np. robienie zakupów).

Fascynująca językowa podróż

Język angielski dla dzieci musi być przekazywany w atrakcyjnej formie, dlatego  w naszej szkole zajęcia są prowadzone aktywnie i dynamiczne.  Oprócz profesjonalnych podręczników i materiałów, rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie językiem, używając nowoczesnych technologii, ale także sprawdzonych „ciekawych gadżetów” typu łapka na muchy, kapelusz, piłeczki. Dzięki „niecodziennym lekcjom” nasi uczniowie osiągają swoje pierwsze  językowe sukcesy świetnie się przy tym bawiąc.

Kluczowymi elementami, które zapewniają  nam sukces są starannie opracowane programy nauczania i  systematyczne powtórki przerobionego materiału.  Starannie monitorujemy postępy naszych kursantów za pomocą  testów  i ustnych odpowiedzi. Bardzo ważnym aspektem jest też stały kontakt z rodzicami.

Sukces naszych kursów jest możliwy dzięki lektorom, pełnym entuzjazmu i przygotowanym do pracy z dziećmi. Poznaj naszą kadrę

Organizacja Kursu:

 • Liczba zajęć w roku – 66 godzin (od września do czerwca)
 • Czas trwania zajęć 2 x 45 minut / tydzień
 • Liczba dzieci w grupie 6-10
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
 • – bieżący kontakt z lektorem
 • – regularnie wysyłane e-maile
 • – raport semestralny i końcowo-roczny
 • Podręcznik i zeszyt ćwiczeń GRATIS (przy zapisie do 7 września 2019)

 

Kurs języka angielskego dla dzieci 10-12 lat

Kursy dla  dzieci w wieku 10-12 lat stanowią kontynuację wcześniejszych etapów nauki i dają możliwość poszerzenia wiadomości. Uczniowie doskonalą nabyte sprawności językowe (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie). Szczególny nacisk na tym etapie jest kładziony na rozwijanie świadomej komunikacji w sytuacjach codziennych. Program jest ambitny i stawia przed uczniami nowe wyzwania.

Skuteczność naszych kursów opiera się na doskonale dobranych grupach, nie tylko pod kątem wieku ale przede wszystkim pod kątem poziomu znajomości języka. Nowy uczeń  podchodzi  do testu pisemnego oraz ustnej rozmowy z metodykiem. Takie dwuetapowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności pozwala na dobranie grupy idealnej pod kątem poziomu, a tym samym umożliwia efektywne postępy w nauce.

Językowe podróże

Kursy językowe są prowadzone w małych grupach, co  zapewnia odpowiednią dynamikę pracy, a lektor może poświęcić każdemu uczniowi maksymalną uwagę.

Nasze lekcje są przemyślane i atrakcyjne dla dzieci. Uczymy wykorzystując sprawdzone metody i techniki pracy oraz stosując nowoczesne technologie. Uczeń prze cały czas trwania kursu jest inspirowany  i motywowany przez lektora.

Klucz  do sukcesu naszych kursów tkwi też w spójnym systemie regularnych powtórek, dzięki czemu materiał jest solidnie utrwalony.Postępy są na bieżąco monitorowane poprzez wypracowany i spójny system oceniania, dzięki czemu mamy pewność skuteczności nauki. Lektorzy pozostają w stałym kontakcie z Rodzicami, przekazując informację o przerobionym materiale i progresie kursanta.

Organizacja Kursu:

 • Liczba zajęć w roku (wrzesień – czerwiec) – 66 godzin
 • Czas trwania zajęć 2 x 60 minut / tydzień
 • Liczba dzieci w grupie 5-10
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
 • regularnie wysyłane e-maile
 • raport semestralny i końcowo-roczny
 • Postępy ucznia są sprawdzane za pomocą testów pisemnych i odpowiedzi ustnych
 • Podręcznik: Big English
 • GRATIS kursant otrzymuje: podręcznik + zeszyt ćwiczeń (przy zapisie do 7 września 2019) oraz min. 2 spotkania tematyczne

 

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty stawia przed uczniem bardzo wysokie wymagania i ma istotny wpływ na kierunek jego dalszej edukacji, dlatego też warto dobrze się do niego przygotować.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty w Szkole Językowej Professional English School daje poczucie bezpieczeństwa, że uczeń będzie przygotowany do egzaminu profesjonalnie i efektywnie.

W trakcie 90 godzinnego kursu uczniowie powtórzą i usystematyzują wiedzę, oraz kluczowe umiejętności egzaminacyjne. Podczas zajęć będą również rozwiązywać różnorodne zadania egzaminacyjne oraz próbne testy, a także wypracują skuteczne strategie egzaminacyjne.

Gwarantem sukcesu kursu są przede wszystkim sprawdzone metody nauczania oraz  lektorzy, którzy posiadają doświadczenie w pracy z młodzieżą i w przygotowywaniu do egzaminów.

szkoła językowa egzamin ósmoklasisty

W ramach kursu zapewniamy:

 • Dokładną analizę poziomu i potrzeb ucznia oraz dobór odpowiedniej grupy.
 • 90 godzin intensywnej nauki pod okiem sprawdzonych lektorów.
 • Naukę w małych grupach 6-8 osób, co ma przełożenie na efektywność i wysoką jakość szkolenia.
 • Gruntowną powtórkę i utrwalenie słownictwa oraz zagadnień gramatycznych, które uczeń powinien znać na koniec szkoły podstawowej.
 • Rozwinięcie umiejętności czytania, pisania i słuchania ze zrozumieniem oraz poszerzenie znajomości funkcji i środków językowych.
 • Intensywny trening zadaniowy.
 • Ćwiczenie strategii egzaminacyjnych do każdej z pięciu części egzaminu.
 • Systematyczne testowanie umiejętności egzaminacyjnych i stopniowe oswajanie z formułą egzaminu.
 • Monitoring postępów i raport o postępach kursanta po I i II semestrze.

Organizacja Kursu:

 • Liczba zajęć w roku – 90 godzin
 • Liczba dzieci w grupie 6-8 osób
 • Czas trwania zajęć 3 x 45 minut /tydzień
 • Rodzic jest informowany o postępach dziecka poprzez:
 • Raport semestralny i końcowo – roczny
 • GRATIS: podręcznik (przy zapisie na kurs do 7 września 2019) oraz próbny egzamin ósmoklasisty na półmetku pracy

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Professional English School

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Dojazd do ucznia

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia