Opis

Język angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci - specjalizujemy się właśnie w nauczaniu tego języka. Badania przeprowadzane przez naukowców na całym świecie wyraźnie pokazują, iż możliwości zapamiętywania nowych słów i zwrotów są u maluchów dużo bardziej rozwinięte, niż u dorosłych. Dzieci przy okazji dobrej zabawy niejako mimochodem uczą się języka obcego. Podczas naszych zajęć dzieci biorą udział w różnego rodzaju działaniach interakcyjnych oraz twórczych odpowiednio dostosowanych do ich wieku. Staramy się aby zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne bardzo dobrze kojarzyły się najmłodszym. Chcemy pozytywnie nastawić naszych uczniów do nauki języka obcego w przyszłości. Mamy nadzieję że nasze podejście do dzieci i fakt, że specjalizujemy się tylko i wyłącznie w nauczaniu maluchów przyczyni się do znaczącego zwiększenia umiejętności językowych naszych uczniów. Wszystkich rodziców wraz z pociechami zapraszamy na nasz dostosowany do wieku i potrzeb najmłodszych kurs angielskiego dla dzieci. Poznań stanowi naszą siedzibę, gdzie funkcjonujemy w wielu przedszkolach i żłobkach oraz szkołach podstawowych.

1. Nauka poprzez zabawę. Nasze zajęcia akcentują typową dla dziecka potrzebę odkrywania, działania oraz ruchu.

2. Spójny autorski program nauczania. W całej Wielkopolsce z użyciem naszej metody uczyło się już kilkanaście tysięcy dzieci. Efekty są znakomite.

3. Zaangażowani lektorzy zawsze przygotowani do zajęć – stawiamy na dobrych nauczycieli dla których nauczanie najmłodszych to sposób na życie. Nasi lektorzy naprawdę lubią to co robią i język angielski mają opanowny perfekcyjnie.

WIĘCEJ

OFERTA DLA RODZICÓW

Francuski, hiszpański oraz angielski dla dzieci to opracowane w oparciu o nowoczesne badania lekcje, których udzielamy w Poznaniu. Nasze zajęcia cenione są za ich dostosowanie do wieku malucha, a także doskonałe zaplecze dydaktyczne. Specjalnie dla rodziców stworzyliśmy możliwość zalogowania się na naszym portalu i przeanalizowania przerobionego podczas lekcji materiału, a nawet jego powtórzenia wraz z pociechą.

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Współpracujemy z przedszkolami, oferując wysokiej jakości kursy angielskiego dla dzieci w Poznaniu. Placówki, w których rodzice pozostawiają swoje pociechy, są miejscem, gdzie maluchy czują się swobodnie i chętnie uczą się nowych rzeczy w otoczeniu swoich rówieśników. Nasi lektorzy dostarczają do przedszkola wszelkie niezbędne materiały, a same zajęcia wymagają wykorzystania przez dzieci wszystkich zmysłów.

OFERTA DLA ŻŁOBKÓW

MiniPoliglotek to oferta języka angielskiego dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu zajęć językowych z najmłodszymi. Podczas zajęć dla dzieci w wieku żłobkowym wykorzystujemy specjalne materiały, które angażują wszystkie zmysły maluchów, dzięki czemu bardziej przypominają zabawę i oswajanie ich z językiem niż naukę. Jesteśmy przekonani, że po zobaczeniu pierwszych próbnych zajęć, będą Państwo zdecydowani na współpracę :)

OFERTA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Prowadzimy również 45-minutowe lekcje w szkołach podstawowych. Do rozpoczęcia współpracy z Poliglotkiem wystarczy w takiej sytuacji zebranie zaledwie pięciu chętnych. Oprócz zajęć wykorzystujących stworzone przez nas materiały edukacyjne, pomagamy także dzieciom w przygotowywaniu się na sprawdziany czy odrabianiu lekcji. Z naszą pomocą uczniowie naturalnie przyswoją języki obce.

NASZA METODA NAUKI

Metoda, którą wykorzystujemy podczas naszych zajęć powstała na bazie doświadczeń założycieli firmy, a także w konsultacji z wykładowcami Wydziału Studiów Edukacyjnych na UAM w Poznaniu. Dostosowujemy materiały dydaktyczne oraz formę i tematykę zajęć do wieku naszych podopiecznych, aby nauka przychodziła im w pełni naturalnie. Wykorzystujemy podejście komunikacyjne, czyli uczymy dzieci jak uzyskiwać oraz przekazywać informacje w języku obcym, co jest niezwykle cenną umiejętnością.

Więcej o metodzie nauczania można przeczytać  >>>>>TUTAJ<<<<<

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Językowa Poliglotek

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Dojazd do ucznia

U nauczyciela

Online

Inne

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia