Korepetycje Zajęcia zorganizowane Robotyka / Programowanie Robotyka / Programowanie Edukacja

ZAPROGRAMOWANI.COM - NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Płock (Mazowieckie)

Opis

Nauka programowania dla dzieci w Płocku

Odkrywaj nowe technologie

Dzięki poznaniu tego, co w tej chwili ułatwia nam codzienne życie oraz pozbyciu się strachu przed poznaniem tego, co przyniesie przyszłość, mamy szansę na wykreowanie pokolenia, które nie tylko będzie użytkownikami technologicznych nowinek, ale też dumnie będzie wspierać ich rozwój.

Kurs programowania dla dzieci w Płocku to nauka tego, jak tworzyć, ale i jak nie bać się obecnych i kolejnych rozwiązań, jakie przyniesie przyszłość.

Dzięki pasji jesteśmy w stanie w pełni przekazać zdobywaną przez lata wiedzę. Prowadząc warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Płocku nie tylko kształcimy nowe pokolenie programistów, ale też zaszczepiamy w nich pragnienie bycia kimś, kto będzie współtworzył cyfrowy świat. Przekazujemy pasję, fascynację i umiejętności. Dzięki temu programowanie dla dzieci nie jest wyłącznie dodatkowym zajęciem, ale możliwością tego, aby w przyszłości z radością kierowały swój rozwój zawodowy na tory związane z branżą IT.

O nas

Technologie przyszłości


Wiemy, jak ważne jest nie tylko nie bać się nowych technologii i rozwiązań, ale też, że potrzebna jest zarówno teraz, jak i przyszłości grupa specjalistów, którzy będą tworzyć kolejne. Dajemy takie możliwości poprzez kurs programowania dla dzieci, który może być początkiem tej niezwykłej przygody. Dzięki niemu mamy szansę, że kolejne pokolenie będzie tworzyć następne, zadziwiające możliwości, rozwiązania i technologie ułatwiające codzienne życie.

 

Nasz cel


Dążymy do tego, aby przekazywać nasze umiejętności w sposób, który jest nie tylko kolejną propozycją na zajęcia dodatkowe dla dzieci w Płocku, ale też czymś, co zaowocuje zdobyciem podstaw do dalszej edukacji w tym kierunku. W ten sposób mamy pewność, że przyszłość da nam grupę świetnych specjalistów, którzy będą kontynuować naszą pracę, pełni pasji i pomysłów na nowe możliwości, popychających nasz świat wciąż do przodu – że za dekadę lub dwie nadal będziemy żyć w ciągle rozwijającej się cyfrowo rzeczywistości.

 

Dlaczego my?


Nasz kurs programowania dla dzieci to zajęcia, które mają znaczenie. Nie są to umiejętności w rzeczywistości nieprzydatne lub sucha teoria. Przekazujemy wiedzę za pomocą praktycznych rozwiązań. Nauka programowania dla dzieci w naszej szkole kończy się uzyskaniem przez nie certyfikatu. Jest to kolejny krok do tego, aby mogły być pewne zdobytych umiejętności i mieć podstawy do dalszego rozwijania pasji.

 

 

https://plock.zaprogramowani.com/

https://www.facebook.com/zaprogramowanicom

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat ZAPROGRAMOWANI.COM - NAUKA PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Brak informacji