Zajęcia zorganizowane Język hiszpański Edukacja

Hiszpański na Językach - Szkoła języka hiszpańskiego - Nysa

Nysa (Opolskie)

Opole (Opolskie)

Opis

Hola – Cześć!!!

Chcesz zdawać maturę z HISZPAŃSKIEGO? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Chcesz podróżować do krajów HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH? Chcesz uczyć się HISZPAŃSKIEGO z native speakerem z Barcelony?

Witamy w “Hiszpański na językach” !!!

Jedyne w swoim rodzaju, NIE BANALNE i w 100% skuteczne zajęcia z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO. Zapraszamy wszystkich!!! DUŻYCH i MAŁYCH, MŁODYCH i tych zawsze MŁODYCH “DUCHEM”.

Jesteśmy w Opolu i Nysie.
Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Co nas wyróżnia?
– certyfikat
jesteśmy jedną z trzech szkół w Polsce gdzie można uzyskać międzynarodowy certyfikat z języka hiszpańskiego

– metodyka
W naszej szkole stawiamy na mówienie, a nie na nudną gramatykę. Mówimy DUŻO. To nasza sprawdzona metoda, jedna z najlepszych.

– comiesięczne (bezpłatne!) HISZPAŃSKIE MEETINGI, na których możesz spróbować HISZPAŃSKIEJ KUCHNI, poznać HISZPAŃSKĄ KULTURĘ, porozmawiać po hiszpańsku i o Hiszpanii, o hiszpańskich sprawach, o podróżach do Hiszpanii. Może masz HISZPAŃSKIE wspomnienia? Może w Hiszpanii spotkało Cię coś, o czym Nam opowiesz? Może masz problem z językiem? Pomożemy, wysłuchamy, pośmiejemy się razem. Po HISZPAŃSKU

– intensywne KURSY LETNIE w Hiszpanii.
Organizujemy coroczne LETNIE KURSY intensywne w Hiszpanii, na których m.in. szlifujemy język w rozmowach z miejscowymi, ale nie tylko… Bawimy się razem, poznajemy KULTURĘ, KUCHNIĘ… i jesteśmy codziennie na PLAŻY!!!

Kilka słów o nauczycielu (o mnie :))

Nazywam się Ezequiel Soriano, pochodzę z Barcelony, jestem nauczycielem z wieloletnim stażem w nauczaniu. Jestem native speakerem. Nauka ze mną jest BEZPIECZNIEJSZA. Czemu tak jest? Przy nauce z native speakerem nie ma mowy o pomyłkach w wymowie i akcentowaniu.

Hiszpański dla dzieci

Metoda nauki dzieci języka hiszpańskiego – Colega

Tytuł metody, Colega, odnosi się do głównego bohatera opowieści, szczeniaka. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Colega to wypchany pies, którego nauczyciele będą używać przez cały rok. Colega będzie odpowiedzialny za prezentowanie wielu struktur komunikacyjnych, aby ćwiczyć je w klasie. Colega  pochodzi z Hiszpanii, aby pomóc uczniom uczyć się hiszpańskiego, w związku z tym mówi tylko po hiszpańsku i nie rozumie innych języków, tak że uczniowie powinni starać się z nim rozmawiać po hiszpańsku, aby czuć się swobodnie.

Zabawne podejście do języka hiszpańskiego z bardzo zabawnym materiałem, pełnym ilustracji zaprojektowanych dla docelowych odbiorców. Colega składa się z 4ech poziomów.

Opis:

– Podejście komunikacyjne dostosowane do potrzeb komunikacyjnych dzieci.
– Przejrzysty i prosty postęp.
– Specyficzna praca komunikacyjnych działań języka ze szczególnym naciskiem na rozumienie ze słuchu i wypowiedzi ustnych: dzieci słuchają i uczą się piosenek, strun itp.

Nauczyciele pracują z wszelkiego rodzaju dodatkowymi materiałami, takimi jak karty, opowiadania, historie i konkretne materiały na interaktywnej tablicy, z którą dzieci czują się częścią opowiadanej historii.

Zwracamy się do rodziców, aby dobrze wybrali podręcznik, z którym uczą się ich dzieci. My, jako oficjalne centrum SIELE (jedyne, które oferuje międzynarodowy i najbardziej prestiżowy certyfikat z języka hiszpańskiego) wiemy na ile warto jest zwracać uwagę na to, aby dzieci uczyły się zgodnie ze standardami UE. Najgorsze jest poprawianie wyuczonych błędów.

Indywidualne Zajęcia

Największą zaletą zajęć indywidualnych jest swoboda w mówieniu. Kursant na lekcji indywidualnej może mówić znacznie więcej niż w przypadku zajęć grupowych.

Drugą ogromną zaletą jest personalne dostosowanie się nauczyciela do potrzeb kursanta.

To co najbardziej chcemy uświadomić Ci, nasz przyszły kursancie, to to, że każda lekcja w Hiszpański na Językach jest przygotowana od A do Z. Na każdych zajęciach stawiany jest inny cel gramatyczny oraz komunikatywny. Każde zajęcia skończysz z uczuciem, że nauczyłeś się czegoś wartościowego. 

Chcemy abyś uwierzył, że nauka w naszej szkole jest nietypowa dzięki naszemu sposobowi nauczania.

Cechy naszych hiszpańskich lekcji:

  • Nauczyciel ułatwia uczenie się biorąc pod uwagę zainteresowania, potrzeby i umiejętności uczniów.
  • Nauczyciel zapewnia uczniom aktywną naukę, w której są bohaterami.
  • W klasie znajdują się wszystkie materiały niezbędne do codziennej pracy i nauki, jak np. tablica interaktywna.
  • Kursant czuje się komfortowo, pewnie i wie, że może zaufać nauczycielowi.
  • Zajęcia są spójne i zgodnie z projektem edukacyjnym, który realizowany jest płynnie i skutecznie.
  • Nauczyciel ma pozytywne nastawienie każdego dnia i zmaga się z problemami, które mogą pojawić się na co dzień wraz z edukacją emocjonalną.
  • Nauczyciel zachęca rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnym.
  • Klasa jest dostosowana do najnowszych osiągnięć technologicznych, aby uczyć korzystania z nowych technologii.
  • Nauczyciel wie, że istnieje nauka wykraczająca poza nauczanie na pamięć i codziennie wykorzystuje każdą możliwość do ciągłego uczenia się.
  • Nauczyciel wspiera studentów w krytycznym myśleniu i własnej opinii, prowadząc debatę w klasie, zawsze z szacunkiem i wartością edukacyjną.

Kursy Online

Nauka hiszpańskiego przez Internet

Z ponad pięcioletnim stażem nauczania przez Skype, zarówno prywatnych studentów, jak i właścicieli firm, przewodników, pracowników, mieszkańców Hiszpanii … możemy zapewnić, że nasza metoda nauki online jest bardzo skuteczna i uporządkowana. Uczeń musi skoncentrować się na nauce, ponieważ podczas lekcji nauczyciel jest tym, który prowadzi go w rozmowie i pisze całą gramatyczną część lekcji w tym samym czasie, co wątpliwości i odpowiedzi ucznia.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Hiszpański na Językach - Szkoła języka hiszpańskiego - Nysa

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 14:00 - 20:00
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa 14:00 - 20:00
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 14:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia