Zajęcia zorganizowane Język angielski Robotyka / Programowanie Edukacja

LabRobotics - zajecia dla dzieci, sala zabaw, robotyka, programowanie

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie)

Opis

Dlaczego warto wybrać
Labrobotics ?

Program nauczania LabRobotics koncentruje się na technologiach, z którymi stykają się współczesne dzieci. Mechanizmy robotyczne coraz częściej stają się częścią naszego życia. Dlatego staramy się rozmawiać o nich jak najwięcej z naszymi młodymi uczniami. Roboty, inteligentne domy, internet, zrobotyzowane fabryki i rzeczy codziennego użytku z automatycznymi inteligentnymi funkcjami. Z tym wszystkim stykają się dzieci w otaczającym je świecie i w ten świat staramy się je wprowadzić.

Oferta:

  • ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE WEDO 2.0 - Dzięki zestawom LEGO WeDo 2.0 już najmłodsze dzieci mogą zbudować oraz zaprogramować własne roboty. Na każdych zajęciach omawiane jest inne zagadnienie z różnych dziedzin: fizyki, mechaniki, astronomii, biologii czy życia społecznego. Wspólnie z instruktorem uczniowie konstruują robota, który sprosta wyzwaniom omawianego zagadnienia.
  • ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE EV3 EDUCATION - Rozwiń skrzydła z Mindstorms LEGO Education! Zobacz jak programowanie wpływa na zachowanie robota. Poczuj klimat zespołu młodych wynalazców. Buduj, koduj i świetnie się przy tym baw :)
  • MATEMATYKA LEGO® MORETOMATH™ - Co tydzień spotkania z Maksem i Mają, którzy wprowadzają dzieci w świat matematyki. Trenujemy liczenie na konkretach, myślenie algebraiczne, mierzenie, geometrię i wyobraźnię przestrzenną. Dzięki LEGO More to Math dzieci szybko odkrywają, że matematyka jest prosta, konkretna, logiczna i ... zabawna.
  • JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI - Zajecia prowadzone są metoda warsztatową. Nie używamy podręczników ale uczymy śmiałości do używania języka w codziennych sytuacjach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www: https://labrobotics.pl/

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat LabRobotics - zajecia dla dzieci, sala zabaw, robotyka, programowanie

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 13:00 - 19:00
Wtorek 13:00 - 19:00
Środa 13:00 - 19:00
Czwartek 13:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 14:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

01 h 30 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Szkoła Podstawowa