Opis

SZKOŁĘ OXFORD WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH SZKÓŁ SZEREG CZYNNIKÓW:

Szkoła Oxford jest wyjątkowa ze względu na uzyskiwanie bardzo dobrych efektów nauczania

1. Daje możliwość rozpoczęcia nauki  od najmłodszych lat czyli od 2 roku życia i kontynuacji do poziomu Advanced.

2. Jesteśmy zarówno członkiem programu Addvantage , gdyż współpracujemy  z Cambridge University w ramach przeprowadzania egzaminu , ale także zarejestrowanym partnerem dla testowania egzaminów Cambridge. Zdawalność egzaminów w naszej szkole wynosi 100%.

3. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach wojewódzkich z języka angielskiego uzyskując tytuł laureata lub finalisty, co umożliwia im naukę w najlepszych łódzkich szkołach gimnazjalnych i liceach.

4. Jest jedyną szkołą, która stosuje nowoczesne nauczanie w oparciu o światowy   autorytet  z dziedziny mózgu i technik uczenia  Tony’ego Buzana. Stosujemy Mindmapping zamiast tradycyjnych notatek, ponadto nowoczesne techniki pamięciowe, naukę poprzez unikalne  gry  niedostępne na rynku polskim , a przynoszące niezwykłe efekty w nauczaniu, gdyż dzieci i młodzież rozwijają w nich umiejętności komunikacyjne, gramatykę i  wiedzę z kultury krajów anglojęzycznych. Najważniejsze, że dzieci dużo się uczą , nie nudzą się, są aktywne i dobrze się bawią. Przy zastosowaniu  nowoczesnych technik nauczania, pobudzamy pracę  obydwu półkul mózgowych, skracamy czas nauki, a dzięki temu nauka jest o wiele bardziej efektywna.

5. Systematycznie powtarzamy przerabiany materiał w taki sposób, aby został zachowany w pamięci długotrwałej. Zwroty, słownictwo, gramatyka są powtarzane kilka razy w ciągu roku i po roku od ich wprowadzenia.

6. Poszerzamy znacząco wiedzę krajów anglojęzycznych  , która jest nieodłączynym elementem każdego konkursu . Uczniowie szkoły Oxford są, w odróżnieniu od konkurencji, do tej części świetnie przygotowani.

7. Nastawiamy się zdecydowanie bardziej na nauczanie niż egzekwowanie. Dbamy o przyjazną , twórczą atmosferę nauki. kładziemy nacisk na komunikację potrzebną w życiu codziennym

8. Od 2008 roku pracujemy w oparciu o niezwykle efektywną  metodę Genki English dla najmłodszych kursantów.  Zajęcia są niezwykle dynamiczne, dzięki czemu uczniowie nigdy nie są znudzone. Dzieci  uczą się codziennych zwrotów , najbardziej potrzebnych do codziennej komunikacji.  Już po kilku zajęciach można  zauważyć efekty. Kurs jest jednak uzupełniany jeszcze dodatkowym słownictwem rekomendowanym przez British Council dla poziomu Starters. Dzieci idąc do pierwszej klasy, po nauce w naszej szkole, mają znaczącą przewagę nad swoimi rówieśnikami i zawsze są w klasie najlepsze z angielskiego.

1. KURS DLA DZIECI 2-6 LAT

Koszt \110 zł/miesiąc ( Zajecia 1 raz w tygodniu 30 min.) – 4 lekcje

2. KURS DLA DZIECI 2-6 LAT

Koszt \120 zł/miesiąc ( Zajecia 1 raz w tygodniu 45 min.) – 4 lekcje

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają 30 lub 45 minut
Od  2008 roku kursy prowadzone są w oparciu o metodę Genki English. Jest to nowatorski system nauczania angażujący całkowicie uczestników kursu. . Priorytetem jest znajomość podstawowych zwrotów umożliwiających komunikację w języku angielskim. Poprzez bardzo różnorodne gry i aktywności, dzieci szybko i chętnie przyswajają język angielski. Idąc do szkoły dzieci posiadają ogromny zasób słownictwa, mając zdecydowaną przewagą nad swoimi rówieśnikami, a w dalszej konsekwencji szanse na uzyskanie tytułu laureata lub finalisty konkursów z angielskiego w przyszłości. Oprócz Genki wprowadzamy również słownictwo niezbędne do egzaminu starters, który dzieci zdają w wieku 7-8 lat. Dzięki wczesnemu przygotowaniu do tego egzaminu i wielokrotnym powtórzeniom, dzieci są świetnie przygotowane, gdyż materiał jest bardzo dobrze utrwalony.

3. KURS DLA DZIECI W WIEKU 8 -10 LAT

 

Koszt 280 zł/miesiąc ( zajęcia 2 razy w tygodniu 60 min) – 8 lekcji
Koszt  210 zł/miesiąc (zajęcia 1 raz w tygodniu 90 min) – 4 lekcje

 

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 60 minut.W dalszym ciągu korzystamy z kursu GenkiEnglish, ale już jako kurs uzupełniający. Coraz większy nacisk kładziemy na przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners www.cambridgeenglish.org/pl/exams/young-learners), które zarówno oceniają umiejętności w zakresie czytania, pisania i słuchania jak i motywują do dalszej nauki w kierunku PET, FCE. Priorytetem jest również nauka swobodnej komunikacji . Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik nauczania jak i  nowoczesnej technologii, wszyscy słuchacze są silnie zaangażowani w lekcję . Do każdej grupy przygotowujemy słownictwo , które słuchacze mogą mieć na urządzeniach mobilnych i  w dowolnej chwili powtarzać lub  włączyć jedną z gier i ćwiczyć w różny sposób.

4. KURS DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Koszt 210zl/miesiąc(zajęcia 1 raz w tygodniu 90 min)-4 lekcje

 

Koszt 280zl/miesiąc(zajęcia 2 razy w tygodniu 60 min)-8 lekcji

KURS Dla młodzieży

Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut.
Przygotowujemy do egzaminów PET, FCE , CAE.  Młodzież w tym wieku, który kontynuuje naukę w Oxford Kids jest w stanie się swobodnie komunikować. Poziom tych grup jest wysoki i wyrównany. Nowi uczniowie są poddawani testom i rozmowie kwalifikującej ich do odpowiedniej grupy. Zdecydowana większość uczniów uczęszcza do szkoły Oxford Kids wiele lat i jako nastolatkowie są biegle w stanie posługiwać się językiem  osiągając niejednokrotnie bardzo wysokie pozycje w konkursach z języka angielskiego. Bardzo dbamy o jakość i atmosferę  nauczania dlatego stosujemy narzędzia umożliwiające znacznie efektywniejsza , szybszą naukę języka zwłaszcza w tej grupie wiekowej, gdyż tutaj tych narzędzi jest bardzo wiele.

Kursy dla dorosłych

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po półtorej godziny w małych grupach 5-8 osób..Kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację potrzebną w życiu codziennym. . Stosujemy  nowoczesne metody nauczania jak również nowoczesne technologie dzięki czemu można się nauczy angielskiego niezwykle szybko i efektywnie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą  pokonać barierę językową, płynnie rozmawiać po angielski, nauczyć się  korespondencji w języku angielskim.

 

5. KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

 

Koszt  200 zł/miesiąc (zajęcia 1 raz w tygodniu 90 min) – 4 lekcje
 

 

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 60 minut.W dalszym ciągu korzystamy z kursu GenkiEnglish, ale już jako kurs uzupełniający. Coraz większy nacisk kładziemy na przygotowanie do egzaminów Cambridge Young Learners www.cambridgeenglish.org/pl/exams/young-learners), które zarówno oceniają umiejętności w zakresie czytania, pisania i słuchania jak i motywują do dalszej nauki w kierunku PET, FCE. Priorytetem jest również nauka swobodnej komunikacji . Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik nauczania jak i  nowoczesnej technologii, wszyscy słuchacze są silnie zaangażowani w lekcję . Do każdej grupy przygotowujemy słownictwo , które słuchacze mogą mieć na urządzeniach mobilnych i  w dowolnej chwili powtarzać lub  włączyć jedną z gier i ćwiczyć w różny  sposób.

6. JĘZYK POLSKI DLA HISZPAŃSKO JĘZYCZNYCH

  • zapewniamy wszystkie materiały do nauki
  • kursy raz lub dwa razy w tygodniu 90 minut

Język polski nie jest aż tak trudny (POLACO NO ES TAN DIFICIL)

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Oxford Kids

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia