Opis

PASJA, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE

Centrum Nauczania Języków Obcych Art-Project powstało w 1997 roku. Nasi lektorzy to osoby o przygotowaniu filologicznym, lingwistycznym i pedagogicznym, dla których nauczanie to nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja.
Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu wiemy, jak prowadzić zajęcia dla różnych grup wiekowych, by nauka języka była efektywna i przyjemna. Nie pracujemy według jednej, określonej metody, bo nie wynaleziono jeszcze takiej, która byłaby odpowiednia i skuteczna w odniesieniu do wszystkich. Dlatego nasi lektorzy umiejętnie łączą rozmaite metody nauczania (m.in. metodę bezpośrednią, metodę polisensoryczną, metodę komunikatywną, metodę TPR, metodę dramy), tak aby dostosować zajęcia do potrzeb każdego z uczniów i jak najefektywniej wprowadzić kolejne elementy programu nauczania.

Oferta Szkoły jest szeroka – proponujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, standardowe oraz egzaminacyjne. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Każdy z Państwa może dobrać dla siebie rodzaj kursu dopasowany odpowiednio pod względem metody prowadzenia zajęć – od kursów konwersacyjno-gramatycznych do lekcji z wykorzystaniem niezwykle skutecznej metody Callana. Tym z Państwa, którzy pragną poszerzać i utrwalać swoją wiedzę poza szkołą, proponujemy korzystanie z platformy e-learningowej.

Uczymy na podstawie oryginalnych publikacji tak znanych wydawnictw jak: Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson (Longman), Express Publishing, jak również w oparciu o autorskie multimedialne materiały dydaktyczne przygotowane przez naszych metodyków.

Zespół osób uczących w szkole stanowią młodzi, lecz doświadczeni nauczyciele, którzy od lat mają kontakt z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach publicznych i prywatnych. Wyniki egzaminacyjne uzyskiwane przez naszych uczniów (bardzo wysokie statystyki zdawalności) są dla nas najlepszą wizytówką i źródłem satysfakcji, że nasza praca przynosi znakomite efekty.

Kursy językowe - informacje ogólne

angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Kursy językowe prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Uczniowie przydzielani są do poszczególnych grup na podstawie testu klasyfikacyjnego określającego poziom znajomości języka. Na naszych kursach językowych ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie), jednak naszym głównym celem jest rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się. Przed rozpoczęciem kursu analizujemy Państwa potrzeby, aby zaproponować kurs, który przyniesie najlepsze rezultaty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy: kursy standardowe – języka ogólnego, kursy metodą Callana / Direct Method, kursy egzaminacyjne, kursy języka biznesu oraz zajęcia indywidualne – dostosowane w pełni do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań, tak w odniesieniu do programu kursu, jak i czasu oraz częstotliwości zajęć.

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Art Project. Szkola jezykow obcych

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia