Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

Szkoła językowa British Corner Legionowo

Legionowo (Mazowieckie)

Opis

SERDECZNIE WITAM!


Rozpocznij naukę języka angielskiego pod okiem najlepszych lektorów w Legionowie. Poznaj najskuteczniejsze metody przyswajania wiedzy i przekonaj się, jak łatwo, szybko oraz przyjaźnie można nauczyć się języka angielskiego!

Szkoła British Corner z Legionowa to lider w dziedzinie języka angielskiego – od 2010 roku. Zapisz się na zajęcia, a dowiesz się, jak skutecznie poprawić swoje umiejętności mówienia, pisania i czytania. Znajomość angielskiego to w dzisiejszych czasach gwarancja, że będziesz w stanie porozumieć się z ludźmi z innych kręgów kulturowych w każdej sytuacji, praktycznie na całym świecie. Uczestnictwo w prowadzonych przez wykwalifikowanych ekspertów kursach angielskiego to jedyny sposób na szybkie osiągnięcie pełnej swobody językowej, a tym samym możliwość bezstresowego podróżowania, zarówno w celach czysto wypoczynkowych, jak również dużo łatwiejsze podjęcie pracy poza granicami kraju.

Będziesz zaskoczony, że język angielski może być tak prosty – nauczyciele z British Corner  przekażą Ci całą potrzebną wiedzę w niezwykle przystępny sposób. British Corner, jak żadna inna szkoła angielskiego da Ci dostęp do nowoczesnych, interaktywnych technologii nauczania, zapewni efektywne przekazywanie wiedzy w małych grupach i przygotuje uczniów do każdego poziomu egzaminu językowego Cambridge English.

Dołącz do grona zadowolonych uczniów, skorzystaj z bogatej oferty i naucz się wymarzonego języka. Wyjątkowa, przyjazna atmosfera sprawia, że odkąd zaczęliśmy działać na terenie Legionowa z kursów językowych skorzystało już wiele osób w różnym wieku. Oprócz kursów dla najmłodszych, korepetycji indywidualnych i profesjonalnego przygotowania maturzystów do egzaminów, propozycja obejmuje również lekcje angielskiego dla dorosłych. Niezależnie od tego, ile masz lat – z nami nauczysz się języka angielskiego!

Szkoła British Corner istnieje już 10 rok.

I to jest kolejna, dobra informacja dla uczniów i potencjalnych chętnych na naukę języka obcego. Przez ten czas dorobiliśmy się stałej, wypróbowanej kadry lektorskiej. Obecnie dysponujemy programami autorskimi, wypracowanymi przez lektorów. Możemy, w związku z tym, skutecznie przekazywać wiedzę uczniom. Ciekawe i różnorodne prowadzenie lekcji powoduje to, że uczniowie są zaangażowani w proces nauki. A to jest jedna z gwarancji efektywnego przekazu wiedzy. Spokojnie zaufajcie naszemu doświadczeniu a nie zawiedziecie się!

Wsparcie nauki multimediami powoduje większą atrakcyjność lekcji i działanie na wszystkie obszary przyswajania wiedzy, takie jak słuch i wzrok. Jest to istotne w procesie nauczania, gdyż im więcej zmysłów jest zatrudnionych, tym większa jest przyswajalność materiału nauczania.

Kameralne, multimedialne sale do nauki, zapewniają spokój w trakcie lekcji i bezpośredni kontakt lektorów z uczniami. Powoduje to, że uczniom łatwiej się skupić i skoncentrować jedynie na nauce języka angielskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje lektorów British Corner są gwarancją, najwyższej jakości nauczania

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła językowa British Corner Legionowo

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Brak informacji