Zajęcia zorganizowane Język angielski Język niemiecki Edukacja

Syllabus - Szkoła Języków Obcych

Kraków (Małopolskie)

Opis

Szkoła Języków Obcych SYLLABUS
Dyrektor Szkoły: dr Beata Wołoszyn
działamy nieprzerwanie od 1996 r.

  • Naszą specjalnością są kursy języka angielskiego oraz niemieckiego przeznaczone dla dziecimłodzieży i dorosłych. Zapraszamy przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych i licealnych – każda z tych grup wiekowych uczy się w gronie swoich rówieśników. Osoby dorosłe również mają osobne grupy.
  • W swojej ofercie mamy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Organizujemy również szkolenia językowe dla firm i klientów indywidualnych. Wszystkim naszym uczniom gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę.
  • Mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i „dojrzałych” dorosłych. Wszystkim dzieciom, które rozpoczęły u nas naukę w wieku 6 lub 7 lat gwarantujemy uzyskanie kompetencji do zdania egzaminu ósmoklasisty już w szóstej klasie szkoły podstawowej!
  • Nasi uczniowie zwykle już w pierwszej klasie liceum przystępują do egzaminu FCE.
  • Stosujemy metodę komunikatywną, która pomaga zwłaszcza naszym dorosłym uczniom skutecznie porozumiewać w różnych sytuacjach życiowych już od podstawowych poziomów zaawansowania. Szybkie postępy naszych słuchaczy osiągamy jednak przede wszystkim dzięki troskliwym staraniom naszych doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów i native-speakers, którzy pracują tu tylko po to, żeby realizować cele swoich uczniów. Naszą dewizą jest: Po pierwsze pomagamy!
  • Od poziomu intermediate zarówno angielski dla dzieci, jak i pozostałe kursy językowe prowadzone są na zmianę przez polskiego lektora i native speakera. Aby zwiększyć ich atrakcyjność i skuteczność, wykorzystujemy nowoczesne środki dydaktyczne, między innymi tablice interaktywne, aplikacje online itp.
  • Wieloletnia współpraca z British Council w ramach programu ADDVANTAGE pozwala naszym słuchaczom taniej i szybciej zdać egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE, IELTS). Naszym największym powodem do dumy jest 100% zdawalność, która wynika z systemu egzaminów próbnych i rzetelnego przygotowania oraz troskliwego monitorowania toku nauki każdego z naszych słuchaczy.
  • Szkoła oraz jej liczne filie mieszczą się na południu Krakowa tak więc nasi uczniowie nie muszą jeździć do centrum, aby uczyć się w dobrej, renomowanej szkole.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Syllabus - Szkoła Języków Obcych

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 14:00 - 21:30
Wtorek 14:00 - 21:30
Środa 14:00 - 21:30
Czwartek 14:00 - 21:30
Piątek 14:00 - 21:30
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

- język angielski - język niemiecki - kursy dla dzieci - kursy dla młodzieży - kursy dla dorosłych - kursy maturalne - kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge: FCE, CAE - kursy wakacyjne - szkolenia dla FIRM

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia