Opis

WITAMY W SZKOLE JĘZYKOWEJ INFINITY W KRAKOWIE

KURS ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO I NIEMIECKIEGO W KRAKOWIE – Z NAMI JĘZYK JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE OBCY

Infinity to szkoła językowa, która oferuje szeroki wachlarz różnorodnych kursów skierowanych zarówno do początkujących, jak i już bardziej zaawansowanych.

Nasza szkoła języka angielskiego cieszy się największym zainteresowaniem wśród naszych kursantów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dzisiejsza szybko zmieniająca się rzeczywistość, wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Szkoła języka niemieckiego lub hiszpańskiego przestała dla wielu być jedynie dodatkową opcją, a stała się istotnym elementem w planowaniu własnej kariery.

KURSY JĘZYKÓW OBCYCH DLA KAŻDEGO

Infinity stawia na profesjonalne oraz kompleksowe podejście do szkolenia swoich kursantów. Nasza szkoła językowa w Krakowie oferuje kursy dostosowane zarówno do wieku, jak i aktualnej wiedzy uczestniczących. Profesjonalna kadra gwarantuje nauczanie dopasowane do potrzeb dorosłych i dzieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze metody nauki sprawiają, że nowe informacje są szybko przyswajane przez kursantów, w efekcie proces nauki nowego języka zostaje skrócony.

W naszej ofercie nie ograniczamy się jedynie do potrzeb klientów indywidualnych. Szkoła języków obcych dla firm to miejsce, w którym przedsiębiorcy lub członkowie zespołów mogą poznać lub podszlifować języki, które pomogą w ekspansji działań firm na inne rynki. Język formalny odstaje od potocznego, a zachowanie nienagannych form w mowie oraz piśmie pozwala na podkreślenie firmowego profesjonalizmu oraz przekonanie potencjalnych klientów, że nawiązanie współpracy będzie opłacalne.

SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO NA WYSOKIM POZIOMIE

Infinity to nie tylko szkoła języka angielskiego oraz niemieckiego. Te dwa języki, chociaż najpopularniejsze w nauce w ostatnich latach, coraz częściej są dopełniane przez język hiszpański, który z każdym rokiem staje się istotniejszy w działaniach różnorodnych firm. Nauka języków obcych to inwestycja, która zwraca się zarówno w krótkim, jak i długoterminowym rozrachunku. Dziś świat stoi otworem i każdy z nas może odbyć podróż marzeń. Kariera oraz odmienny wachlarz możliwości czekają, jednak by z nich skorzystać trzeba umieć porozumieć się na wysokim poziomie.

Małopolska szkoła językowa Infinity uczy oraz zapewnia dostęp do uzyskania certyfikatów potwierdzających językowe umiejętności (np. kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEFL). Z naszą pomocą zarówno Państwo, jak i Państwa dzieci powiedzą w języku obcym znacznie więcej, wyraźniej oraz płynniej.

ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

U nas mogą Państwo liczyć na sprawdzony angielski dla początkujących, jak i osób posiadających wyższy stopień zaawansowania, którym zależy na tym, aby nauka angielskiego była dostosowana do ich aktualnych umiejętności. W Krakowie prowadzimy także kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEFL, który następnie można zdać w naszej placówce.

KURS HISZPAŃSKIEGO NA WYSOKIM POZIOMIE

Prezentowana oferta kierowana jest do wszystkich osób, które chcą poznać angielski, hiszpański lub niemiecki na jak najlepszym poziomie. Gwarantujemy, że kurs hiszpańskiego, jak i pozostałych języków, prowadzony jest przez doświadczonych lektorów, którzy do każdego kursanta podchodzą indywidualnie. Niewielkie grupy umożliwiają prowadzącemu bardzo dobry kontakt z każdym uczestnikiem zajęć. Dzięki temu kurs niemieckiego czy angielskiego pozwala na zyskanie nowych umiejętności w naprawdę krótkim czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje niemiecki, hiszpański oraz angielski dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła Języków Obcych Infinity

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia