Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

Szkoła języka angielskiego Speed

Kraków (Małopolskie)

Opis

Nauka języka angielskiego w MySpeed

Wyobraź sobie wyjątkową, przystępną i nowoczesną metodę nauki języka angielskiego. Metodę, która przełamuje naturalny opór przed mówieniem, doda Ci pewności siebie oraz otworzy nowe horyzonty. Sprawi, że nareszcie poczujesz się swobodnie i przełamiesz wszelkie bariery językowe! Inne szkoły języka angielskiego stosują standardowe metody nauki angielskich słówek. Natomiast Szkoła języka angielskiego Speed postawiła na innowacyjny sposób nauki języka, w której wszystkie lekcje języka angielskiego prowadzone są przez native speakerów. Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. A to wszystko dzieki multimedialnej aplikacji Talkman – Freedom to Talk!

Nauka angielskiego z Talkman – Freedom to Talk

Innowacyjne rozwiązanie, stworzone z myślą o niezwykłych możliwościach, jakie daje Apple iPad w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Native Speakers. W Speed uczymy języka angielskiego za pomocą tej niezwykłej metody. Możemy śmiało powiedzieć, że w całej Polsce mamy ponad 25 tysięcy zadowolonych kursantów. Zobacz, gdzie znajduje się najbliższa placówka Speed School of English.

Język angielski dla dzieci 

Znajomość języka angielskiego szansą na sukces

W Krakowie wiemy, że dzieci posiadają naturalną zdolność odkrywania i badania otaczającego ich świata. Są otwarte na nowe doznania i doświadczenia, a wszelkie informacje przyswajają bez wysiłku.

Nauczanie języka obcego jest zdecydowanie bardziej efektywne, kiedy nie jest świadomym studiowaniem wiedzy, lecz opiera się na podświadomym nabywaniu umiejętności językowych.

POTRAFIMY TO WYKORZYSTAĆ!

Zajęcia, których nieodzowną częścią są zabawy językowe poparte elementami ruchu, plastyki, teatru i muzyki, prowadzone są wyłącznie przez nauczycieli pochodzących z krajów anglojęzycznych. Stwarzamy zatem Twojemu dziecku możliwość nauki w naturalnym środowisku, gdzie nauczy się bezpośrednich, spontanicznych reakcji w języku angielskim.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • Nauczyciele native speakers to gwarancja nieustannego mówienia wyłącznie po angielsku i przełamywania barier językowych.
 • Nacisk na mówienie po angielsku gwarantuje naukę spontanicznych reakcji w języku angielskim oraz wspiera praktyczną znajomość języka.
 • Tematyka zajęć dopasowana do wieku i zainteresowań Twojego Dziecka, dzięki czemu nie będzie się nudziło na lekcjach i z przyjemnością będzie opowiadało o własnych zainteresowaniach.
 • Poruszamy wszystkie obszary znajomości języka angielskiego dzięki czemu Twoje Dziecko szybko rozwija umiejętności językowe i nie będzie się bało używać angielskiego poza szkołą.

UCZESTNICY


 Dzieci w wieku 4 – 12 lat
podzielone na grupy wiekowe

LEKTORZY


 Nauczyciele – native speakers posiadający odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje do nauczania dzieci.

LICZEBNOŚĆ GRUPY


Ze względu na specyfikę zajęć (nauka mówienia) zalecamy ograniczenie maksymalnej liczby uczestników do 12 osób

 

Język angielski dla młodzieży 

Znajmość języka angielskieg szansą na sukces

JĘZYK ANGIELSKI POZA HORYZONTY

Wyobraź sobie, że posiadasz prawdziwą wolność swobodnego mówienia. Poznawanie nowych ludzi teraz jest dla Ciebie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Pomyśl o nauce angielskiego, która da Ci pewność siebie i otworzy nowe horyzonty. Jak to możliwe?

Nauka języka tylko z native speakerami, którzy mówią wyłącznie po angielsku.

Pomyśl o tym już teraz i zapisz się na BEZPŁATNE KONSULTACJE z naszym lektorem!

Poznaj przełomową metodę nauki języka angielskiego dla młodzieży!

Prosta i przyjemna. Taka jest właśnie nauka języka angielskiego z aplikacją Talkman. To innowacyjne narzędzie, które umożliwi Ci naukę języka angielskiego gdzie zechcesz i kiedy zechcesz.

Dzięki tej nowoczesnej metodzie, szybko rozwiniesz skrzydła i obierzesz pewny kurs na przyszłość pełną przygód i sukcesów.

 

NASZYM KURSANTOM APLIKACJĘ TALKMAN UDOSTEPNIAMY BEZPŁATNIE!

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • Materiał podzielony tematycznie pozwala sprawnie przyswoić przydatne słownictwo z różnych obszarów życia.
 • Nauczyciele native speakers z różnych krajów to gwarancja nieustannego mówienia wyłącznie po angielsku – z różnymi akcentami!
 • Brak zadań domowych to pełna moc nauki angielskiego w szkole i totalna wolność poza nią.
 • Materiał powtarzamy na każdych zajęciach co owocuje szybkimi postępami w nauce angielskiego i trwałością zdobywanej wiedzy.

Nie czekaj do ostatniej chwili i zacznij odkrywać świat, oraz poznawać wyjątkowych ludzi – dzięki nauce angielskiego w naszej szkole w Krakowie.

 Angielski w szkole to nie wszystko! Przyjdź i sprawdź poziom swojej wiedzy – kompletnie za darmo.

Język angielski dla dorosłych

Znajomość języka angielskiego szansą na sukces

CZY WIESZ GDZIE SĄ GRANICE PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI?

Wyobraź sobie pełną swobodę mówienia po angielsku, pełną wolność zarówno na wakacjach jak i w pracy. Dzięki naszym zajęciom, prowadzonym wyłącznie przez Native Speakerów, szybko podniesiesz swoje kompetencje językowe i znacząco zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy. To Ty wybierzesz, gdzie będziesz pracować w przyszłości.

Wiemy jak wiele obowiązków pochłania Cię każdego dnia, dlatego jesteśmy wyjątkowo elastyczni a nasze zajęcia prowadzimy w różnych godzinach (w tygodniu jak i w weekendy).

Pomyśl o tym już teraz i zapisz się na BEZPŁATNE KONSULTACJE z naszym lektorem!

Poznaj przełomową metodę nauki języka angielskiego dla dorosłych!

Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta i tak przyjemna! Talkman to innowacyjne narzędzie, które umożliwi Ci naukę języka angielskiego gdzie zechcesz i kiedy zechcesz.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • Nauczyciele to wyłącznie native speakers którzy mówią wyłącznie po angielsku i z różnymi akcentami. Dzięki temu nikt Cię już nie zaskoczy.
 • Brak zadań domowych to pewna swoboda poza szkołą – masz czas na inne obowiązki.
 • Materiał podzielony tematycznie to poczucie pewności w wielu sytuacjach: w sklepie, na lotnisku, w szpitalu a nawet u lekarza.
 • Materiał powtarzamy na każdych zajęciach dzięki czemu zdobywana wiedza jest sukcesywnie utrwalana i ćwiczona z różnymi lektorami

 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła języka angielskiego Speed

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia