Zajęcia zorganizowane Chemia Fizyka Malarstwo i rysunek Edukacja

Magenta - zajęcia artystyczne

Konstantynów Łódzki (Łódzkie)

Opis

Magenta tworzy bezpieczną przestrzeń dla dzieci, gdzie mogą wyrażać się twórczo, eksperymentować z różnymi technikami artystycznymi, rozwijać swoją kreatywność, pasje oraz po prostu bawić się i spędzać czas z dala od nudy.

Prowadzimy warsztaty plastyczne w szkołach na terenie Łodzi i okolic, w Warszawie oraz Poznaniu, zajęcia kierowane są do dzieci klas 0-3, rozwijamy motorykę małą, zapoznajemy się z różnymi technikami, skończone prace dzieci zabierają do domu.

W pracowni w Konstantynowie Łódzkim organizujemy zajęcia stacjonarne:

-Warsztatowa Grupa Twórcza dla dzieci w wieku 4+ gdzie dzieci zapoznają się z różnymi technikami artystycznymi – decoupage, rzeźbiarstwo, filc, szycie, praca z drewnem, witraż, scrapbooking, i wiele innych.

-Dla starszych dzieci nastawionych na rozwój pod kątem studiowania na kierunkach artystycznych lub po prostu pasjonatów prowadzimy Kurs Malarstwa i Rysunku, gdzie pod okiem doświadczonego animatora mogą ćwiczyć swój warsztat.

Organizujemy urodziny dla dzieci – w Konstantynowie Łódzkim lub z dojazdem do domu, wynajmujemy animatorów na imprezy okolicznościowe (Komunie, uroczystości rodzinne).

Istnieje również możliwość zorganizowania większego eventu dla szkół lub firm gdzie przeprowadzamy warsztat w określonej tematyce.

W trakcie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 5 – 12 lat.

Jesteśmy na rynku od 10 lat.

 

 

Warsztaty cykliczne dla Młodych Naukowców 

Jeżeli zawsze intrygował Cię świat niesamowitych zjawisk chemiczno – fizycznych. Dołącz do grupy naszych naukowców. To co do tej pory było tylko magią i iluzją stanie się wiedzą. Wspólnie wykonamy proste i bezpieczne doświadczenia, które zarazem bawią i uczą . Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma Pamiątkowy Certyfikat Młodego Naukowca. 

Podczas każdego spotkania wykonamy kilka eksperymentów i wykonamy jakiś produkt. Zajęcia będą odbywały się w blokach tematycznych. Zaczynamy od następujących spotkań:
1. Spotkanie z Ogniem!
2. Woda, para i dym
3. Piana i gazy lotne
4. Produkcja mydeł
o pozostałych tematach dowiecie się podczas zajęć :)

Warsztaty dostosowane są do grup
wiekowych 5 – 7 lat i 8 – 13 lat.
Cena: do 25 uczestników - 18 zł /os, od 26 - 50 os - 17 zł / os, od 51 - 75 os - 16 zł / os , od 76 +...  - 15 zł / os 

Akwarela, węgiel, sepia, olej, akryl i wiele innych...

Chcesz się przygotować na uczelnię, szkołę artystyczną czy po prostu chcesz nabyć nowe umiejętności, bo od zawsze to Cię pasjonowało? 

Każdy z naszych uczestników traktowany jest indywidualnie, w zależności od celu, jaki sobie obierze. Na naszych zajęciach, nauczysz się bardzo wnikliwie analizować to, co widzisz, zrozumiesz działanie ludzkiego oka i wykreślania perspektywy. Zaczniemy od prostych brył. Później poznamy niesamowite znaczenie waloru, plamy i linii. Od tej pory już inaczej będziesz patrzeć na otaczający Cię świat. Następnie kolor … to już zależy od Ciebie czy zostaniesz przy zgłębianiu technik rysunkowych czy sięgniesz u nas po pędzel i odnajdziesz w jednej plamie błękitu tysiące różnych pochodnych odcieni …. To magia - spróbuj, a sam się przekonasz, jak szybko zrobisz postępy, a Twoje prace zaskoczą nie tylko Ciebie.

rys3

 

Zajęcia prowadzi Sylwia Dwornik, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Grafiki i Malarstwa.

Zajęcia w plenerze odbywają się tylko w okresie wiosenno-letnim w Konstantynowie Łódzkim. Wszystkie materiały plastyczne będą dla Was przygotowane. Pracujemy w blokach dwutygodniowych, z jedną techniką plastyczną. W programie rocznym są zajęcia z węglem, sepią, akwarelą, farba olejna i akrylową, pastelą suchą i olejną oraz wiele innych technik plastycznych.

 rys4

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Magenta - zajęcia artystyczne

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 15:00
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 09:00 - 15:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 15:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

02 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

0-1

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Dojazd do ucznia

U nauczyciela

Inne

Poziom nauczania

Brak informacji