Korepetycje Zajęcia zorganizowane Matematyka Matematyka Edukacja

Centrum Nauczania MathRiders Józefów

Józefów (Mazowieckie)

Opis

Matematykę da się lubić – takie jest motto naszego Centrum MathRiders w Józefowie. Wszystkie dzieci, zarówno przejawiające zainteresowanie i zdolności matematyczne, jak i pragnące podnieść swoje oceny, wyprzedzić materiał czy zwyczajnie szukają lepszego zrozumienia matematyki, pokochają Nasze kursy.

Na zajęciach pokazujemy, że matematyka to nie tylko formułki i równania, ale nasze codzienne życie. Kurs rozwija w uczniach umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i pomaga im osiągnąć sukces w szkole, dlatego uczniowie MathRiders są pewni siebie.

Materiały przez nas używane są opracowane przez matematyków, pedagogów oraz psychologów poznawczych. Każdy poziom dostosowany jest do odpowiednich grup wiekowych. Cechą wyróżniająca nas spośród innych kursów są niewielkie, kilkuosobowe grupy - maksymalnie 8 uczniów. Pozwala to na stworzenie idealnego środowiska pracy dla dynamiki nauczania - wystarczająco małe grupy, aby nauczanie było spersonalizowane i wystarczająco duże, aby aktywności grupowe dawały radość i były cenne.

Zajęcia prowadzone są poprzez wyszkolonych nauczycieli, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe dzięki licznym szkoleniom, co zapewnia podopiecznym naukę na nieustannie wysokim poziomie.  Nasi nauczyciele uczą z zaangażowaniem i entuzjazmem, dzięki czemu uczniowie już na zawsze polubią matematykę.

 

Zapraszamy do zapisów na zajęcia.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Centrum Nauczania MathRiders Józefów

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Brak informacji