Zajęcia zorganizowane Język angielski Język niemiecki Edukacja

English Bay - j. angielski oraz niemiecki :)

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie)

Opis

Szkoła językowa English Bay oferuje szeroki wachlarz kursów dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu każdy może poznać język angielski. To propozycja zarówno dla uczniów szkół, którzy przygotowują się do testów lub egzaminów, jak i dla dorosłych – pracowników firm czy klientów indywidualnych.

Oferujemy kursy języka angielskiego w Gorzowie dla:

  • dzieci,
  • młodzieży,
  • dorosłych.

Wybierz w jakiej formie chcesz się uczyć i zacznij mówić po angielsku! Za pomocą języka angielskiego będziesz mógł się porozumieć z niemal każdym mieszkańcem dowolnego kraju – wszystko dzięki jego niesłabnącej popularności. Jeśli zamieszkujesz Gorzów Wlkp. lub okolice, nie wahaj się – skorzystaj z naszej oferty.

Zajęcia odbywają się zarówno w grupach jak i indywidualnie. Szkoła prowadzi dwie formy zajęć - do wyboru słuchaczy jest metoda tradycyjna oraz blended learning. W obu metodach chcemy przede wszystkim nauczyć Cię mówić po angielsku (nacisk na ćwiczenia konwersacyjne).

W szkole w Gorzowie Wlkp. uczniowie korzystają z monitora dotykowego, który jest interaktywnym urozmaiceniem zajęć. Dodatkowo przy metodzie blended learning słuchacze otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, która jest podstawą kursu w szkole.

 

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Szkołę językową English Bay w Gorzowie Wlkp. tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy czerpią ogromną przyjemność z nauczania języka angielskiego. Nie tylko mamy do dyspozycji najbardziej nowoczesne metody, ale także nieustannie rozwijamy własne kompetencje, by móc dopasować się do indywidualnych potrzeb każdej grupy uczniów. Z naszych usług korzystają dzieci, młodzież, ale także firmy – i w tym przypadku dostosowujemy program zajęć do specyfiki branży oraz poziomu językowego dorosłych.

Informacje o kursach:

Ceny od 18 zł za lekcję. Sprawdź nasze ceny: Cennik

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat English Bay - j. angielski oraz niemiecki :)

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia