Edukacja

Warsztaty programowania Glogów

Głogów (Dolnośląskie)

Opis

http://zaprogramowani.glogow.pl/

Połączyła nas pasja

To od niej wszystko się zaczęło. Od pasji do programowania, którą od lat w sobie rozwijamy i którą chcemy się dzielić. Nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży to odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku pracy, gdzie bardziej niż dyplomy liczą się konkretne umiejętności, a największe zapotrzebowanie na specjalistów wykazują firmy z branży IT. Pomagając naszym uczniom rozwijać się w kierunku tworzenia systemów i aplikacji, pomagamy im odnaleźć swoja drogę i wypracować najbardziej ceniony przez pracodawców kapitał – znajomość języków programowania.

 

Technologie przyszłości

To, jakie będą, zależy w głównej mierze od programistów. To oni kształtują technologie przyszłości, pisząc programy, które sprawiają, że nasza rzeczywistość codziennie staje się lepsza. Dostrzegają to firmy z wielu dziedzin, w tym także te, które działają na terenie Głogowa czy pobliskiego Wrocławia, będącego zagłębiem firm z branży IT. My staramy się robić wszystko, by nasi uczniowie w przyszłości byli idealnymi kandydatami do pracy w takich miejscach. Bo to właśnie tam zaczyna się przyszłość!

 

Nasz cel

Stawiamy na systematyczną i kompleksową naukę, kreatywność oraz niezbędną w opanowaniu sztuki programowania znajomość języka angielskiego. Jako nieodzowny element efektywnej nauki traktujemy dobrą zabawę. Tworzenie gier komputerowych? Tym i nie tylko zachęcamy naszych podopiecznych do rzetelnego uczenia się takich zagadnień, jak podstawy programowania w javie, podstawy programowania php czy scratch, język stworzony z myślą o młodych programistach. Indywidualne podejście do każdego ucznia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że na uczeniu programowania znamy się jak nikt inny.

 

Dlaczego my?

Akademia programowania Zaprogramowani.com to zespół młodych, ambitnych maniaków programowania, którzy trzymając rękę na pulsie, śledzą wszystkie nowinki z branży IT. Z nami twoje dziecko nie tylko opanuje podstawy programowania, ale też zrozumie, na czym tak naprawdę polega ta niezwykła umiejętność. Dając naszym uczniom solidne fundamenty, przygotowujemy ich do podjęcia dalszej, specjalistycznej nauki w tym kierunku. Szybki start to gwarancja sukcesu.

https://www.facebook.com/zaprogramowanicom

Praktyczne zajęcia z programowania

Proponujemy praktyczne zajęcia z programowania. Z nami opanujesz takie zagadnienia, jak:

– najważniejsze języki programowania (c++, java itp.)
– podstawy tworzenia gier komputerowych;
– pisanie programów i aplikacji;
– projektowanie grafiki i animacji komputerowych.

Uczestnictwo w prowadzonych przez nas kursach to oprócz tego również okazja do poszerzenia wiedzy matematycznej i językowej oraz do rozbudzenia w sobie pasji do informatyki.
Nasi pedagodzy zapewniają uczniom fachową pomoc i wsparcie na wszystkich etapach nauki. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, aktywni zawodowo programiści, posiadający nie tylko szeroką wiedzę, ale też przygotowani do pracy z dziećmi i młodzieżą.

 

Grupy wiekowe

Poziom zaawansowania czy tempo pracy w naszej akademii uzależniamy od grupy wiekowej. Aby nauka była maksymalnie efektywna i dopasowana do predyspozycji naszych uczniów, w młodszych grupach stawiamy na więcej zabawy, podczas gdy ze starszą młodzieżą realizujemy bardziej skomplikowane zagadnienia, zachęcając ją do samodzielnej pracy w domu.

Grupy wiekowe są następujące:

– od 6 do 12 lat
– od 12 do 19 lat

 

Czas trwania

Wszystkie zajęcia, nie licząc niemal w pełni zindywidualizowanego poziomu IV, odbywają się w systemie semestralnym. Szkolenia z poziomów I, II i III trwają przez okres pięciu miesięcy. Keżde z nich kończy się egzaminem wewnętrznym, którego zaliczenie skutkuje otrzymaniem przez ucznia dyplomu poświadczającego zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Terminy zajęć

Zajęcia odbywają się w dni robocze w wybranych dniach w godzinach popołudniowych. Zajęcia przypadające na święta lub dni wolne przenoszone są na najbliższy możliwy termin.

 

Dostosowany program nauczania

Realizowany przez nas program nauczania dostosowany jest do wieku, umiejętności i oczekiwań uczestników. Zajęcia realizujemy na czterech poziomach: PODSTAWOWYM, ZAAWANSOWANYM, EKSPERCKIM I INDYWIDUALNYM.

 

Poziom I – PODSTAWOWY

Idealny do rozpoczęcia przygody z programowaniem, poruszający zagadnienia najbardziej podstawowe, ale i wprowadzający do tych nieco bardziej szczegółowych. Poziom pierwszy to propozycja dla tych, którzy czują w sobie pociąg do nowych technologii, ale nie wiedzą jeszcze, czy bliższa im jest droga programisty, czy może grafika bądź administratora sieci. Na tym poziomie uczniowie uczą się obsługi najbardziej podstawowych programów przeznaczonych do pracy w środowisku programistycznym.

Poziom II – ZAAWANSOWANY

Na tym poziomie przystępujący do kursu powinni już wiedzieć, czy bliższa im jest typowa praca w kodzie, czy np. projektowanie grafiki albo administrowanie siecią. Zajęcia na poziomie drugim nastawione są na praktyczne wykorzystywanie najważniejszych języków programowania, zgłębianie ich niuansów i poznawania ich bardziej zaawansowanych, profesjonalnych zastosowań. Jeśli czujesz, że jesteś o krok o tworzenia autorskich gier, programów czy aplikacji, jest to poziom dla Ciebie!

Poziom III – ESKPERCKI

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z programowaniem, nie decyduj się na poziom trzeci. To etap, który wymaga od uczniów swobodnego poruszania się w najważniejszych językach programowania, znajomości terminologii informatycznej i przede wszystkim determinacji. Jeżeli jednak celujesz w wyspecjalizowanie się w danym środowisku programistycznym lub po prostu chcesz osiągnąć poziom mistrzowski w programowaniu i czujesz, że jesteś już blisko – poziom trzeci jest właśnie dla Ciebie!

Poziom IV – Indywidualny

Jeżeli cenisz sobie niezależność, masz napięty grafik lub chciałbyś pracować tylko z nauczycielem bądź w niewielkich, dwu- albo trzyosobowych grupach, jest to propozycja dla Ciebie. Poziom czwarty adresujemy również do programistów nastawionych na stały rozwój i nie spoczywających na laurach.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Warsztaty programowania Glogów

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Brak informacji