Opis

O NAS
 

Nazwa naszej Szkoły Języków Obcych pochodzi od naszej największej pasji.
Idiomas oznacza w języku hiszpańskim języki obce, a więc to, co kochamy, czym zajmujemy się na co dzień i czym chcemy się z Tobą podzielić.

Nasz zespół tworzą otwarci, pozytywnie nastawieni lektorzy, nierzadko poligloci. Nie ograniczamy się do jednego języka, cały czas stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Jesteśmy pasjonatami języków obcych i chcemy wprowadzić Cię w ich świat.

Szkoła Języków Obcych Idiomas pomoże Ci nie tylko nauczyć się języka, ale również poznać zwyczaje i kulturę danego obszaru językowego.


 


szkoły językowe gliwicee

 OFERTA
 

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w małych grupach, żeby każdy słuchacz mógł z nich wynieść jak najwięcej. Zawsze dbamy o przyjazną atmosferę na zajęciach i o to, aby kontakt z językiem był jak największy. Nie tylko uczymy języka, wprowadzamy w cały jego świat.

 

Zajęcia prowadzimy zgodnie z Metodą Komunikacyjną. Oznacza to, że największy nacisk kładziemy na rozmowę i umiejętność komunikacji w języku obcym.
Najczęstszą motywacją do nauki języków jest właśnie chęć dogadania się, a jednocześnie z tym właśnie Kursanci mają najwięcej problemów.
Dlatego właśnie pomagamy przełamać strach przed mówieniem i nauczyć naszych Kursantów jak skutecznie komunikować się w języku obcym, nawet kiedy nie posiadają dużego zasobu słownictwa.

Zajęcia dla dzieci

Prowadzimy kursy dla dzieci od 4. roku życia. Dbamy o to, by grupy zajęciowe były jak najmniejsze (maksymalnie 4 osoby w grupie), żeby lektor mógł podczas zajęć poświęcić wystarczająco dużo uwagi każdemu Małemu Kursantowi.

Zajęcia są nakierunkowane na komunikację, nie jedynie na uczenie pojedynczych słówek. Zależy nam, żeby nawet najmłodsi byli w stanie wykorzystać język w autentycznych sytuacjach. Szczególnie dbamy też o atrakcyjną formę zajęć: gramy, bawimy się, śpiewamy, rysujemy i robimy wszystko to, co pozwala młodym umysłom łatwiej nauczyć się języka.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Zajęcia pomagają opanować umiejętności niezbędne do uzyskania satysfakcjonującego wyniku na pierwszym dużym egzaminie szkolnym i wyćwiczyć techniki do tego potrzebne.

Przygotowanie do matury

Podczas zajęć omawiamy wszystkie zagadnienia obowiązujące na maturze i dokładnie zaznajamiamy się z jego formą, dzięki czemu maturzyści są bardziej pewni siebie i swoich umiętności. Duży nacisk kładziemy na część ustną egzaminu i ćwiczenie płynnej, naturalnej komunikacji.

Przygotowanie do egzaminów językowych

Prowadzimy zajęcia dostosowane do wymogów egzaminacyjnych, dokładnie zapoznajemy z formą egzaminu. Pomagamy przygotować się do części ustnej poprzez częste konwersacje podczas zajęć.

Przygotowujemy do FCE, CAE, IELTS, TOEFL z języka angielskiego, DELE z hiszpańskiego, DELF i DALF z francuskiego oraz CELI, CILS, PLIDA z włoskiego.

Zajęcia indywidualne

Lekcje one2one lub zajęcia w parach są polecane osobom chcącym przełamać barierę językową w rozmowie lub mającym szczególne wymagania co do kursu, np. potrzebę szybkiego podszkolenia języka przed zagranicznym wyjazdem. Proponujemy karnety na 10 godzin zajęć ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu.
 nauka języka angielskiego gliwice angielski
 kurs hiszpańskiego gliwice hiszpański
 kurs francuskiego gliwice francuski
 kurs włoskiego gliwice włoski
 nauka języka niemieckiego gliwice niemiecki

Co dostajesz oprócz zajęć?

  • bezpłatne konsultacje z lektorem w razie konieczności dodatkowego wyjaśnienia zagadnień z kursu,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z naszej obcojęzycznej biblioteczki,
  • dostęp do obcojęzycznych czasopism,
  • podsumowanie omówionych zagadnień wraz z indywidualną oceną Twoich sprawności językowych na koniec kursu.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Idiomas - Szkoła Języków Obcych

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 13:00 - 18:00
Wtorek Nieczynne
Środa 13:00 - 18:00
Czwartek Nieczynne
Piątek 13:00 - 18:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia