Opis

Dołącz do nas i poszalej z nami!

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny, a może interesują Cię zajęcia dodatkowe? Umiemy łączyć przyjemne z pożytecznym, gdzie każdy się wybawi i wykrzyczy. Oferujemy szeroki zakres usług językowych, artystycznych i terapeutycznych skierowanych do dzieci

w wieku 6 miesięcy- 13 lat.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną oraz niezwykle zaangażowaną kadrę. Korzystamy z najnowszych technologii, stosujemy innowacyjne metody i formy pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć oraz organizacji urodzin, również w formie online!

SALA ZABAW

30 min 8zł
1 godzina 12zł
3 godziny 25zł

 

Zajęcia dodatkowe:

LOGORYTMIKA

​2-3 lata

​Logorytmika to zajęcia stymulujące rozwój mowy a także rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka. Logorytmika łączy ćwiczenia ruchowe, ruchowo-słuchowe, ruchowo-słuchowo-słowne, integracyjne, oddechowe oraz relaksacyjne. W takim połączeniu, podczas spotkania ćwiczone są obie półkule mózgu, a poprzez ruch oraz wysłuchiwanie dźwięków i melodii doskonali się mowa.
Przede wszystkim to propozycja spędzenia czasu na świetnej zabawie!

SZYCIE

Kochasz modę ? Chcesz się nauczyć szyć? A nie wiesz jak się do tego zabrać.

Pokażemy Ci jak obsługiwać maszynę do szycia, pracować z tkaniną i własnoręcznie wykonać swoje projekty. Rozpoczniesz swoja wielką przygodę z szyciem.

​W czasie warsztatów w naturalny sposób przejdziesz przez wszystkie etapy nauki szycia.

Podczas dobrej zabawy nauczymy Cię jak robić różnego rodzaju akcesoria np. etui na telefon, poduszkę, torebkę. Będzie kreatywnie, kolorowo i przyjemnie.

Kurs przeznaczony dla dzieci w wieku 8-13 lat.

JĘZYK ANGIELSKI

Specjalnie dla naszych najmłodszych kurs językowy, gdzie nauka łączy się ze świetną zabawą!

Będzie wiele piosenek, wyliczanek, gier i ruchu zgodnie z metodą TPR, czyli reagując całym ciałem.

To jest czas, kiedy dzieci najbardziej chłoną język, a my chcemy, aby nauka była dla nich czymś wyjątkowym.

Zapraszamy na dynamiczne i urozmaicone zajęcia, które rozbudzają językową pewność siebie i motywują do komunikacji w obcym języku

ZAJĘCIA KULINARNE

Kochasz gotować? Z fascynacją obserwujesz rodzinę w kuchni? Przyjdź do WYKRZYKNIKA!

U nas każdy Młody Kucharz będzie rozwijać swój talent, wykorzystując smak, wyobraźnię i pasję tworzenia.

​Proponowane przez nas potrawy są proste do wykonania, ze zdrowych i świeżych produktów – zazwyczaj sezonowych

Młodzi Kucharze uczą się higieny i bezpieczeństwa w kuchni. Na koniec zajęć jest czas na degustację kulinarnych efektów.

DIY ZRÓB TO SAM

Praca z dziećmi jest bardzo wymagająca, ale jednocześnie fascynująca. Dziecko jest inspiracją, dlatego też na tych zajęciach będziemy robić wszystko to, co będzie interesowało dzieci.

„Szablon” to nie dla nas! Nie damy się zaszufladkować! Będziemy tworzyć w szerokim tego słowa znaczeniu.

​Rysowanie, malowanie, rzeźbienie, komponowanie, gotowanie, szycie, haftowanie i wiele innych czynności, dzięki którym Wasze dziecko będzie miało okazję odkryć swoje pasje i zdolności, a przy okazji miło spędzić czas w atmosferze zrozumienia i współpracy.

Zapraszam małych geniuszy w wieku od 6 do 10 lat do wspólnej pracy i zabawy w grupach dziesięcioosobowych już od września!

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Przeznaczone dla dzieci i niemowląt w wieku:

6 miesięcy- 12 miesięcy

1 roku- 2 lata

2 lata- 3 lata

4 lata- 5 lat

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców oraz opiekunów wraz z dziećmi na ogólnorozwojowe zajęcia edukacyjne, których głównym celem jest harmonijny i wszechstronny rozwój Waszych pociech oparty na wzajemnej współpracy.

Program zajęć zawiera zabawy umożliwiające poznawanie świata poprzez każdy ze zmysłów: węch, dotyk smak, słuch jak, również poprzez liczne zabawy ruchowe kształtujące świadomość naszego ciała oraz orientację w przestrzeni.

Zajęcia stworzone zostały w oparciu o liczne metody oraz programy edukacyjne takie jak: zajęcia ruchowe Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Integracje Sensoryczną czy Program Zabaw Fundamentalnych.

ROBOTYKA

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z programowania oraz robotyki, które zapewniają lepszy start w świecie nowoczesnych technologii. 

ROBOTYKA – Warto postawić na kompetencje przydatne w XXI wieku. Podczas spotkań dzieci będą pobudzać swoją kreatywność, szukając różnych sposobów na rozwiązanie problemów. Wspólnie nauczymy się budować i programować roboty. Roboty, do których podłączymy różne czujniki, a maszyny przemówią lub wykonają określone czynności, rozpoznają kolory lub zagrożenie. 

Dlaczego robotyka i programowanie? 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Oprócz nabywania istotnych umiejętności dzieci uczą się logicznego myślenia, przydatnego również w codziennym życiu. Zdobywają wiedzę z zakresu matematyki i fizyki. Nie można również zapomnieć o nabywaniu umiejętności pracy w zespole. I to wszystko podczas zabawy. 

Na naszych zajęciach dzieci wkraczają w świat robotyki z najnowszymi zestawami klocków Lego WeDo 2.0 oraz Lego Mindstorms EV3 (wersja edukacyjna).  Praca przebiega w dwuosobowych zespołach, każdy z zespołów konstruuje i programuje swojego robota.  

https://wykrzyknik.edu.pl/

https://www.facebook.com/akademiawykrzyknik

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Wykrzyknik Akademia Zabawy i Edukacji

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

Brak informacji

Miejsce pracy

Brak informacji

Poziom nauczania

Brak informacji