Opis

PROGRAMOWANIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zaprogramuj swoją przyszłość!

Jesteśmy przekonani, że umiejętność kodowania będzie „trzecim językiem”, który poza językiem ojczystym i angielskim będzie mocnym punktem w wielu CV za 5, 10 i 15 lat.

W nowoczesnym społeczeństwie brak podstawowego zrozumienia zasad działania komputerów jest nowym rodzajem analfabetyzmu i oznacza ogromne problemy na rynku pracy. Nie chodzi tu jedynie o zawody stricte związane z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, lecz o cały wachlarz profesji, które wymagać będą odpowiedniego zaprogramowania urządzeń komputerowych, aby mogły skutecznie wykonywać nasze polecenia.

Szacuje się, że w 2020 roku w USA będzie o 1.000.000 więcej miejsc pracy dla programistów, niż ludzi, którzy będą w stanie te stanowiska zająć (badanie http://code.org/stats ).

Jak uczymy

Wzorujemy się na najlepszych i sprawdzonych wzorcach. Nasze kursy są oparte na scenariuszach stworzonych na Harvard University oraz scenariuszach i oprogramowaniu z Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Korzystamy z doświadczeń takich organizacji jak Code.org (zajmuje się promowaniem idei uczenia dzieci programowania) oraz akcji Hour of Code .

Trenerzy

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy – osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

JĘZYKI OBCE

język angielski

język angielski

 

dla dzieci w klubie MWC to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, doświadczanie oraz konwersacje. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, tylko w języku angielskim, a tematyka dostosowana jest do zainteresowań dzieci.

Tutaj nasi uczniowie będą wcielać się w role, odgrywać scenki, grać w gry językowe i wiele innych. Nie zabraknie okazji do ćwiczeń w mówieniu i przełamywaniu bariery wypowiadania się w obcym języku.

 

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych mają formę konwersacji.

język niemiecki

język niemiecki

Zapraszamy na kurs języka  niemieckiego dla początkujących. Kurs jest przeznaczony dla osób powyżej 25 roku życia pracujących na terenie województwa śląskiego. Kurs jest dofinansowany ze środków EU z odpłatnością tylko 185 zł za 60 godzin zajęć

język włoski

język włoski

 

Chcesz mówić po włosku?

          Spotkać się z kulturą włoską?

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat MWC - kursy informatyczne i językowe

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15:00 - 18:00
Wtorek 15:00 - 18:00
Środa 15:00 - 18:00
Czwartek 15:00 - 18:00
Piątek 15:00 - 18:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia