Zajęcia zorganizowane Język angielski Język hiszpański Język niemiecki Język portugalski Język włoski Edukacja

London Eye - szkoła języka angielskiego i korepetycji

Bochnia (Małopolskie)

Opis

Szkoła języka angielskiego w Bochni

London Eye - oferuje nowatorskie kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego dla dzieci, młodzieży
i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania językowego od początkującego A1 do poziomu biegłości językowej C2.


KURS DLA 4-LATKÓW
Zajęcia prowadzone są w wymiarze 30 minut jeden raz w tygodniu (istnieje możliwość zorganizowania zajęć 2 razy w tygodniu).

KURS DLA 5 i 6- latków, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole podstawowej.
Zajęcia prowadzone są w wymiarze 60 minut raz w tygodniu lub 30 minut 2 razy w tygodniu.

Kursy przygotowane specjalnie z myślą o potrzebach naszych najmłodszych słuchaczy po raz pierwszy wkraczających w świat nauki języka angielskiego. Kursy zostały opracowany w taki sposób, aby uczyć poprzez zabawę i zachęcać do prawdziwej komunikacji w klasie. Na zajęciach wykorzystywane są cyfrowe materiały umożliwiające dzieciom zabawę na tablicy interaktywnej. Celem kursu jest nie tylko angielski, ale również wszechstronny rozwój dziecka. Różnorodne ćwiczenia plastyczne tj. kolorowanie, wycinanie, malowanie wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka i gwarantują świetną zabawę. Z kolei wierszyki, piosenki i historyjki obrazkowe służą nauce prawidłowej wymowy i intonacji a także sprawiają, że dzieci czekają na każdą lekcję jak na ulubioną bajkę. Liczne gry i zabawy zachęcają do mówienia po angielsku oraz pozwalają utrwalić poznany wcześniej materiał. Z naszym kursem każde dziecko pokocha angielski!

 

 

 


 

Zajęcia dla uczniów klas pierwszych drugich i trzecich powadzone są w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

Kurs przygotowane zgodnie z Nową Podstawą Programową wykorzystuje różnorodne metody nauczania, które angażują wszystkie zmysły dziecka. Poprzez naukę piosenek, wierszyków i rymowanek język angielski jest wprowadzany w wesoły i motywujący sposób. Uczniowie wraz z sympatycznymi bohaterami książki przeżywają różne przygody, które stanowią doskonałe tło do wprowadzania zagadnień językowych. Kurs integruje wszystkie sprawności językowe kładąc nacisk na słuchanie i mówienie, stopniowo wprowadzając czytanie i pisanie. Na zajęciach wykorzystywane są materiały cyfrowe, by uczyć nowocześnie, korzystając z tablicy interaktywnej. Kurs przyciąga jak magnes fascynującymi grami i zabawami, co sprawia, że uwaga ucznia jest skupiona na lekcji. Ponadto, ogromna różnorodność ćwiczeń buduje solidne podstawy dalszej nauki. Taki kurs to prawdziwa przygoda i mnóstwo dobrej zabawy!

Zajęcia dla uczniów klas 4-6 prowadzone są w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

Kurs został opracowany zgodnie z wytycznymi Nowej Podstawy Programowej i wzbogacony o innowacyjne materiały cyfrowe, umożliwiające naukę z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Kurs pozwala na kształcenie zarówno receptywnych jak i produktywnych sprawności językowych, stopniowo proponując trudniejsze zadania prowadzące do wyrobienia u młodszych nastolatków umiejętności komunikowania się w języku angielskim.  Tematyka zajęć dotyczy aktualnych zagadnień odpowiadających potrzebom i zainteresowaniom uczniów. Ponadto, w trakcie zajęć uczeń ma możliwość bogacenia słownictwa i utrwalania struktur gramatycznych poprzez różnorodne ćwiczenia, gry i zabawy. Kurs nie tylko uczy i bawi, ale przede wszystkim stanowi rzetelne przygotowanie do dalszej nauki w gimnazjum. Nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta!

 

 

 


KURS DLA UCZNIÓW KLAS 1-3
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90minut raz w tygodniu.

KURS DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego.
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut dwa razy w tygodniu.

Kurs został przygotowany w oparciu o wytyczne Nowej Podstawy Programowej i ma na celu przygotowanie uczniów do nowej formy egzaminu gimnazjalnego w klasie III. Uczniowie mają możliwość rzetelnego przygotowania do niego przez 3 lata lub też wybrać kurs intensywny dla III klasy gimnazjum. Kurs zapewnia rozwój wszystkich sprawności językowych, zarówno receptywnych (słuchanie i czytanie), jak i produktywnych (mówienie i pisanie) oraz zapoznaje uczniów z wymaganymi typami zadań egzaminacyjnych, a to wszystko przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego, w tym tablic interaktywnych. Ponadto, kurs pomaga uczniom uporządkować materiał językowy i umiejętności nabyte we wcześniejszych latach nauki oraz uzupełnić brakujące wiadomości w usystematyzowany sposób. Kurs przygotowuje do egzaminu na obu poziomach: podstawowym (dla uczniów, którzy rozpoczęli angielski dopiero w gimnazjum) i rozszerzonym (obowiązkowy dla wszystkich uczniów, którzy w gimnazjum kontynuowali naukę rozpoczętą w szkole podstawowej). Z nami egzamin staje się prostszy! Istnieje również możliwość zorganizowania kursu języka hiszpańskiego, niemieckiego lub włoskiego.

 


KURS DLA UCZNIÓW KLAS 1 I 2
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut raz w tygodniu.

KURS DLA MATURZYSTÓW
Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut 2 razy w tygodniu lub raz w tygodniu 90 minut z polskim lektorem i raz w tygodniu 60 minut z native speaker.

Kurs przeznaczony dla młodzieży przygotowującej się do egzaminu dojrzałości zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, zgodnie z wymogami Nowej Podstawy Programowej. Kurs umożliwia nie tylko gruntowną powtórkę materiału językowego, ale także opanowanie wszystkich typów zadań egzaminacyjnych. Umiejętnie łączy rozwijanie kompetencji językowych z wszechstronnym przygotowaniem do egzaminu maturalnego w zakresie wszystkich jego części składowych: czytania, pisania, słuchania, mówienia a także użycia słownictwa i struktur gramatycznych. Dodatkową atrakcją kursu jest nowoczesny sprzęt cyfrowy, w tym tablice interaktywne. Ten kurs to nieoceniona pomoc w rzetelnym przygotowaniu do egzaminu dojrzałości!

 

 

 


 

Zajęcia odbywają się w wymiarze 90 minut raz lub 2 razy w tygodniu. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia konwersacji z native speakerem w wymiarze 60minut
raz w tygodniu.
 

Kurs skierowany jest do osób dorosłych zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Uczniowie mogą rozpocząć przygodę z językiem angielskim, hiszpańskim, niemieckim i włoskim lub doskonalić wcześniej nabyte umiejętności językowe równolegle z rozwojem swoich zainteresowań. Głównym celem kursu jest przygotowanie kursantów do swobodnej komunikacji w języku angielskim lub innym, mającej związek z ich życiem towarzyskim lub zawodowym, tak, aby byli oni w stanie efektywnie funkcjonować w różnych środowiskach. Z nami angielski staje się prostszy!

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat London Eye - szkoła języka angielskiego i korepetycji

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Wyższe

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia