Opis

Kim jesteśmy i czego uczymy?

Jesteśmy zespołem zaprzyjaźnionych pasjonatów, lektorów, którzy stawiają na relacje oraz na swobodną komunikację w języku obcym. W naszej szkole językowej For You w Bielsku – Białej uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego osoby dorosłe. 

Dla dzieci organizujemy kursy języka angielskiego między innymi metodą Teddy Eddie oraz języka hiszpańskiego metodą Colorin Colorado. Aby poczytać więcej o naszych kursach kliknij w wybrany link poniżej:

Kurs angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddiehttps://www.foryou.edu.pl/kursyjezykowebielskobiala/teddy-eddie/

Kurs hiszpańskiego dla dzieci metodą Colorin Coloradohttps://www.foryou.edu.pl/kursyjezykowebielskobiala/jezyk-hiszpanski-stacjonarny-i-online/hiszpanski-dla-dzieci/

Kursy dla dorosłychhttps://www.foryou.edu.pl/kursyjezykowebielskobiala/ "

Agata Kowalska, właścicielka szkoły For You Nauka Języków Obcych

Prawie w komplecie, maj 2019 ;)


 

Daję szkole językowej For You 5 gwiazdek, ponieważ na to zasługują. Kursanci są tu traktowani jak przyjaciele, a lektorzy są super mili i uczą, bo nauka sprawia im przyjemność. Nie uczą oni z przymusu. Co więcej, zawsze na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, można się pośmiać, nabrać motywacji do nauki, jak i również dużo się nauczyć. Dlatego jeśli szukasz szkoły językowej to zapisuj się bez wahania do FOR YOU!

NAUKA W FOR YOU NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH - NAJLEPSZA INWESTYCJA TWOJEGO CZASU!

  • Twoje potrzeby są dla nas ważne. Tworzymy małe grupy, które gwarantują indywidualne podejście od 3 do 6 w grupach osób dorosłych oraz od 3 do 10 w grupach dziecięcych."
  • Ty wybierasz! Pracujesz? Uczysz się? Jesteś mało dyspozycyjny? Nie martw się, Ty wybierasz porę zajęć – rano, popołudniu, wieczorem.
  • Daj się porwać! Kreatywne pozyskiwanie wiedzy: nowoczesne technologie, aplikacje, gry i nauka przez zabawę.
  • Z nami podniesiesz swoją poprzeczkę! Przełamiesz bariery językowe, zadbamy o Twoją pewność siebie w zdobywaniu wiedzy i wykorzystywaniu jej w praktyce.
  • Zaopiekujemy się Tobą! Gdy trafisz pod nasze skrzydła, będziemy zawsze gotowi Ci pomóc!
  • Język stanie się Twoją pasją! Z kim się zadajesz takim się stajesz, więc inaczej być nie może.
  • Z wrażenia zaschło Ci w gardle? Nie musisz się tym martwić. Ugościmy Cię ciepłą kawą i herbatą!

 

Bardzo sympatycznie spędzone godziny nauki. Świetne podejście do kursanta, profesjonalne, motywujące i zachęcające do pracy. Polecam serdecznie! :)MISJA SZKOŁY

Naszą misją jest nauczanie zgodnie z tym ja się uczy mózg, czyli wzbudzamy ciekawość i stawiamy na przetwarzanie głębokie starając się nie używać metod podających (nie podajemy informacji na tacy, mobilizujemy do myślenia), czyli maksymalnie aktywizujemy uczniów. Na zajęciach jest wiele różnorodnych zabaw i gier. Zajęcia są mocno oparte o budowanie kompetencji miękkich (inteligencja emocjonalna, poczucie wartości, komunikacja) i dodają pewności siebie.

Uczymy tego co praktyczne, tego co jest do wykorzystania w życiu.

Kilka lat temu – w takim składzie zaczynaliśmy

Na planie filmików - przełamując barierę


 

Bardzo polecam naukę w szkole For You. To szkoła w której panuje bardzo przyjemna atmosfera, nauka języka bezstresowa. Kadra bardzo miła, otwarta i kompetentna. Możliwość wyboru sposobu zajęć (lekcje indywidualne w grupie przez skaypa).Osoby do grup dobierane o zbliżonym poziomie językowym. Cena za lekcje i umowa bardzo korzystna.
Polecam i zachęcam do sprawdzenia osobiście 

Nasze cele

  • Stosowanie metod przyjaznych mózgowi czyli nauczanie zgodne z zasadami neurodydaktyki. Nasi metodycy specjalizują się w neurodydaktyce oraz w nowoczesnych aplikacjach.
  • Równoległe kształtowanie kompetencji miękkich i twardych, aby nasi kursanci zostali wyposażeni w umiejętności, które będą przekładalne w realnym życiu. U nas na pewno nauczysz się nie tylko języka, ale przełamiesz bariery do używania go na co dzień, zadbamy o Twoją pewność siebie w wykorzystaniu języka obcego!
  • Motywowanie do rozwoju osobistego i codziennego progresu metodą małych kroków.

Opinia naszych kursantów:

"Daję szkole językowej For You 5 gwiazdek, ponieważ na to zasługują. Kursanci są tu traktowani jak przyjaciele, a lektorzy są super mili i uczą, bo nauka sprawia im przyjemność. Nie uczą oni z przymusu. Co więcej, zawsze na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, można się pośmiać, nabrać motywacji do nauki, jak i również dużo się nauczyć. Dlatego jeśli szukasz szkoły językowej to zapisuj się bez wahania do FOR YOU! "

 

"Bardzo sympatycznie spędzone godziny nauki. Świetne podejście do kursanta, profesjonalne, motywujące i zachęcające do pracy. Polecam serdecznie! :)"

 

"Bardzo polecam naukę w szkole For You. To szkoła w której panuje bardzo przyjemna atmosfera, nauka języka bezstresowa. Kadra bardzo miła, otwarta i kompetentna. Możliwość wyboru sposobu zajęć (lekcje indywidualne w grupie przez skaypa).Osoby do grup dobierane o zbliżonym poziomie językowym. Cena za lekcje i umowa bardzo korzystna.

Polecam i zachęcam do sprawdzenia osobiście  "

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Szkoła językowa Bielsko-Biała For You

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 15:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Język niemiecki Język angielski Język francuski Język hiszpański Język chorwacki Język polski Język rosyjski Język włoski

Wiek dzieci

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

U nauczyciela

Online

Inne

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia