Zajęcia zorganizowane Język angielski Edukacja

Little Britain Białystok

Białystok (Podlaskie)

Opis

Nauka języka obcego to poważne wyzwanie, dlatego w Little Britain czynimy wszystko, aby była ona zarówno skuteczna jak i przyjemna. W LB przy wyborze metody nauczania kierujemy się ważnymi aspektami dotyczącymi ucznia, bierzemy pod uwagę jego wiek, predyspozycje, potrzeby oraz sprawności językowe jakie chcemy doskonalić. Nie zamykamy się na standardowe rozwiązania – dla nas ważne jest, abyście znaleźli w Little Britain to czego potrzebujecie.

Baby Time (1,5 – 3 lata)KURSY

Malutkie dzieci muszą poznać cały świat od podstaw. Uczą się wszystkiego co je otacza – kształtów, kolorów, smaków, ludzi, zaczynają rozpoznawać zapachy… W naszej szkole pokazujemy im, że istnieje świat języka angielskiego. Pomagamy osłuchać się dziecku z językiem obcym tak, aby nie był on dla nich czymś nowym w przyszłości. Staramy się, aby kontakt z angielskim był dla naszych dzieci czymś naturalnym, a przebywanie w obecności osób mówiących w innym języku nie było dla dzieci męczące. Podczas zajęć naszym najmłodszym słuchaczom towarzyszy jeden z rodziców i bardzo, ale to bardzo dużo przyjemnej muzyki dla maluszków. Jest to czas wspólnej rozrywki mamy/taty i dziecka.

Smart KIDS (4-5 lat)

Dziecko uczy się języka całym ciałem używając wszystkich zmysłów: wzroku, słuchu, dotyku, smaku i oczywiście zapachu. Jest to przykład uczenia się niesformalizowanego, dlatego maluchy przyswajają język obcy szybko i naturalnie. Podstawową „działalnością” dzieci jest zabawa, a zgodnie z powiedzeniem, że zabawa jest jedyną rzeczą, którą dziecko robi na poważnie, my również uczymy języka poprzez taką formę aktywności. Maty edukacyjne, gry , zabawy, indywidualne tablice ścieralne, czy też pacynki pomagają nam uczynić zajęcia bardzo ciekawymi.
Dzieci „chłoną świat” dookoła, toteż doskonałym pomysłem jest przedstawianie im również świata angielskiego.

Curious JUNIORS (6-7 lat)

W Little Britain dbamy, aby nasi mali uczniowie w wieku szkolnym uczyli się ‘przyswajając’ język obcy poprzez ciekawe sytuacje tworzone podczas zajęć. Aby spotkania były interesujące stosujemy szereg atrakcyjnych pomocy edukacyjnych takie jak np. gry, karty, układanki, historyjki obrazkowe, pacynki, interaktywne maty. Motywujemy do nauki pobudzając ciekawość świata i dbamy o to, aby zajęcia dla naszych juniorów były przyjemnością, a nie obowiązkiem. Każdy młody słuchacz otrzymuje na koniec zajęć 1 element puzzli tak, żeby na koniec semestru nauki mógł utworzyć obrazek swojej własnej układanki.

Small TEENS (7-12 lat)

Kurs dla starszych dzieci to doskonalenie posiadanej już wiedzy poprzez pogłębianie słownictwa, stopniowe wprowadzanie podstawowych zagadnień gramatycznych oraz tworzenie różnorodnych projektów. W trakcie zajęć materiał jest dostosowywany do naszych słuchaczy, dlatego też piosenki, filmy i fragmenty tekstów są dobierane do zainteresowań grupy. Pobudzamy zaangażowanie starszych dzieci, co przyczynia się do rozwoju czterech sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania oraz słuchania.

REGULAR LEARNERS

Znajomość języka angielskiego jest uważana za jedną z podstawowych umiejętności obywatela Europy i Świata. W trakcie kursów regularnych dostosowanych do wieku naszych słuchaczy, uczymy swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Uczniowie ćwiczą umiejętności niezbędne do prawidłowego używania angielskiego w życiu codziennym. Mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu jest doskonalone na wszystkich poziomach zaawansowania. Kładziemy nacisk na naukę nowego słownictwa oraz konwersację, która przybiera różne formy: negocjacji, autoprezentacji, dyskusji oraz argumentowania. Pomagamy przygotować się do konkursów, odrobić prace domowe, przedyskutować ciekawy artykuł z zagranicznej prasy. Mamy czas dla naszych słuchaczy. Dbamy o rozwój każdego z Was, a poprzez wypowiedzi ustne, prace pisemne oraz testy monitorujemy postępy językowe.

– Uczniowie
-Dorośli

EXAMS

Kursy przygotowujące EXAMS mają za zadanie przygotować słuchacza do konkretnego egzaminu typu gimnazjalny, maturalny czy też FCE. Zajęcia prowadzone są według ścisłych standardów i wymagań określonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W trakcie semestru uczniowie niejednokrotnie rozwiązują przykładowe arkusze egzaminacyjne w celu zapoznania się ze stylem egzaminu oraz swoimi umiejętnościami. Na bieżąco staramy się wzbogacać wiedzę naszych słuchaczy, ale również wyjaśniamy aspekty, które mimo wcześniejszej nauki nadal budzą wątpliwości.

Egzamin gimnazjalny
Egzamin maturalny

Nowoczesne kobiety”

W Little Britain stworzyliśmy specjalny kurs językowy dla nowoczesnych, świadomych siebie i dążących do samorozwoju kobiet. W trakcie naszych wyjątkowych porannych spotkań przy filiżance kawy panie uczą się jak porozumiewać się za granicą, na lotnisku, hotelu czy też prowadzić konwersacje z gośćmi z zagranicy bądź znajomymi dzieci. Jest to czas dla czytania prasy kobiecej, studiowania przepisów dań lub oglądania programów tematycznych. Zagłębiamy się w tematy rozwoju osobistego, uczymy się o mowie ciała oraz samodyscyplinie. O wszystkim dyskutujemy w języku angielskim. Takie spotkania to doskonała motywacja do nauki i odskocznia od rzeczywistości – chwila dla siebie.

„Przyszłe mamy”

Nasza szkoła oferuje coś wyjątkowego dla wszystkich przyszłych mam – kurs języka angielskiego tylko dla tego ekskluzywnego grona pań. Będąc w ciąży panie często mają więcej czasu dla siebie, dlatego warto w tym okresie zacząć uczyć się języka angielskiego, przypomnieć sobie posiadaną wiedzę. Zostało udowodnione, że dziecko jeszcze w brzuszku mamy słyszy dźwięki oraz odczuwa emocje. Nauka rozwija nasz mózg poprzez tworzenie nowych neuronów, a to jest korzystne również dla maleństwa, które nosi przyszła mama. Uczymy się dla siebie, ale też mamy lekcje jak uczyć maluszka języka angielskiego w przyszłości. Rozmawiamy o ciąży, narodzinach, wychowaniu oraz zwyczajach mam z całego świata. Naszym zajęciom towarzyszy przyjazna, miła atmosfera oraz dużo muzyki. Kurs dla przyszłych mam to kombinacja przyjemnego z pożytecznym.

‘One to One’

Zajęcia indywidualne.
W trakcie spotkań z lektorem to od Państwa celów i predyspozycji będzie zależał wygląd wspólnych lekcji. Naszym zadaniem jest sprostać wymaganiom tak, aby oczekiwane rezultaty nauki języka angielskiego pojawiły się szybko oraz pozostały w Państwa umyśle na zawsze.

Mobile Teacher

Zajęcia w domu ucznia (cena do uzgodnienia w zależności od miejsca zamieszkania ucznia)

Nie każdy może uczestniczyć w zajęciach poza domem. Nie każdy też czuje taką potrzebę.
Dla Państwa wygody dostosowaliśmy naszą ofertę tak, abyście mieli komfort nauki w miejscu wskazanym dla lektora (dom, praca). Nauczyciel będzie realizował uzgodniony program w taki sposób, aby osiągnąć optymalne wyniki w pracy z poszczególnym słuchaczem.

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Little Britain Białystok

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:30 - 20:30
Wtorek 12:30 - 20:30
Środa 12:30 - 20:30
Czwartek 12:30 - 20:30
Piątek 12:30 - 20:30
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dowiedz się więcej

Informacje dodatkowe

Czas trwania

00 h 00 min

Wykształcenie

Brak informacji

Doświadczenie

Brak informacji

Kursy

Brak informacji

Wiek dzieci

1-3

3-6

6-12

12+

Miejsce pracy

Dojazd do ucznia

U nauczyciela

Online

Poziom nauczania

Przedszkole

Szkoła Podstawowa

Szkoła Średnia

Studia