Sport Trampoliny Atrakcje lokalne / Sport

info_wrzesnia@jumppark.pl

Września (Wielkopolskie)

Opis

JUMP URODZINKI

ZORGANIZUJEMY ŚWIETNE URODZINY DLA DZIECI W BARDZO ATRAKCYJNEJ FORMIE. WIEDZĄ O TYM WSZYSCY, KTÓRZY DECYDUJĄ SIĘ ZAFUNDOWAĆ SOLENIZANTOWI I JEGO GOŚCIOM DAWKĘ ENERGETYCZNEJ ZABAWY W ŚWIECIE TRAMPOLIN POŁĄCZONEJ Z POCZĘSTUNKIEM. GWARANTUJEMY, ŻE ZAPROSZENIA DO TAKIEGO MIEJSCA NIKT NIE ODRZUCI, A KAŻDY Z OBECNYCH BĘDZIE BAWIŁ SIĘ DOBRZE I BEZPIECZNIE POD OKIEM NASZYCH ANIMATORÓW. DO WYBORU SĄ CZTERY PAKIETY, KAŻDY Z ODMIENNYM SCENARIUSZEM I ATRAKCJAMI DLA DZIECI. WE WRZEŚNI NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEJ OFERTY NIŻ NASZA! 

 

ŚWIETNIE WYPOSAŻONY JUMP PARK WRZEŚNIA TO DRUGIE CENTRUM ZABAW DLA DZIECI I DOROSŁYCH. ODDZIAŁ W TEJ LOKALIZACJI PROWADZIMY Z RÓWNYM ENTUZJAZMEM CO PLACÓWKĘ W LESZNIE, ODDAJĄC NASZYM GOŚCIOM DO DYSPOZYCJI AŻ 1 000 M² PRZESTRZENI ROZRYWKOWEJ. ZNAJDZIESZ TUTAJ PRZEDE WSZYSTKIM TRAMPOLINY, A TAKŻE ARENĘ GŁÓWNĄ, BOISKA DO GIER ZESPOŁOWYCH, BASENY Z GĄBKAMI I STREFĘ AKROBATYCZNĄ. NOWOCZEŚNIE URZĄDZONA SALA TO WYMARZONE MIEJSCE NA TRENING, ZABAWĘ, ORGANIZACJĘ URODZIN, A NAWET ODBYCIE LEKCJI WF-U!

JUMP WYCIECZKI

ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA SALI GIMNASTYCZNEJ SĄ DLA TWOICH PODOPIECZNYCH NUDNE? ZASKOCZ ICH, WYBIERAJĄC NA MIEJSCE ĆWICZEŃ NASZ ŚWIAT TRAMPOLIN. CHĘTNIE UGOŚCIMY CAŁĄ KLASĘ I POMOŻEMY W ORGANIZACJI KONKURENCJI ZESPOŁOWYCH I INDYWIDUALNYCH. NA NAUCZYCIELI I OPIEKUNÓW GRUP CZEKA PYSZNA KAWA. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT, ABY ZAREZERWOWAĆ LEKCJĘ WF-U W JUMP PARKU WE WRZEŚNI.

 

JUMP ACADEMY

DLA POSZUKIWACZY MOCNYCH WRAŻEŃ I POTRZEBUJĄCYCH ZASTRZYKU ADRENALINY - U NAS ZNAJDZIESZ ATRAKCJE DLA DZIECI I DOROSŁYCH. NASZA PRZESTRZEŃ ZACHĘCA DO PODEJMOWANIA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W RÓŻNYCH FORMACH, A NAWET ĆWICZENIA AKROBACJI NA KAŻDYM STOPNIU ZAAWANSOWANIA. TRAMPOLINY, BASEN Z GĄBKAMI, A MIĘDZY NIMI WĄSKIE PRZEJŚCIA. ĆWICZ KONCENTRACJĘ, RÓWNOWAGĘ I BAW SIĘ WYŚMIENICIE. PROGRAM ZAJĘĆ GIMNASTYCZNYCH DOPASOWUJEMY DO POZIOMU SPRAWNOŚCI.

 

CENNIK

SPRAWDŹ OBOWIĄZUJĄCY W PARKU TRAMPOLIN WE WRZEŚNI CENNIK. PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ GRUP ZORGANIZOWANYCH. PONIŻEJ ZNAJDZIESZ KOSZT ORGANIZACJI URODZIN DLA DZIECI W CZTERECH PAKIETACH DO WYBORU, A TAKŻE ZAJĘĆ SPORTOWYCH.

OFERTA INDYWIDUALNA:

BILET NORMALNY 60 MINUT - 27 ZŁ
BILET NORMALNY 90 MINUT - 29 ZŁ 
BILET GRUPOWY ( MINIMUM 6 OSÓB) CENA ZA 1 OSOBĘ - 20 ZŁ
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z TRENEREM 1 OSOBA 60 MIN* - 50 ZŁ


SKARPETY ANTYPOŚLIZGOWE (PARA) - 6 ZŁ
KAŻDA DODATKOWA MINUTA - 0,50 ZŁ


OFERTA URODZINOWA CENA OD PON. DO CZW. / OD PT. DO NDZ.

PAKIET PODSTAWOWY  - 399ZŁ  /  429ZŁ  
PAKIET PREMIUM - 469ZŁ  /  519ZŁ  
PAKIET PREMIUM PLUS  - 599 ZŁ  /  639ZŁ  
PAKIET BAJKOWY - 699 ZŁ  /  739ZŁ

OFERTA WYCIECZKI SZKOLNE:

GODZINA SKAKANIA 1 OS.- 18ZŁ

DWIE GODZINY SKAKANIA 1 OS.- 27ZŁ

OFERTA JUMP ACADEMY:

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

JEDNORAZOWE WEJŚCIE - 29ZŁ

KARNET NA 5 WEJŚĆ - 100ZŁ

KARNET NA 10 WEJŚĆ - 200ZŁ

GODZINY OTWARCIA JUMP PARK WRZEŚNIA:

PARK CZYNNY CODZIENNIE - 10:OO - 21:OO

UL.SIKORSKIEGO 21A 

62-300 WRZEŚNIA

TEL: 733 009 001

MAIL: INFO_WRZEŚNIA@JUMPPARK.PL 

NASZ JUMP PARK TO MOC ATRAKCJI DLA DZIECI. WE WRZEŚNI ZNALEZIENIE RÓWNIE CIEKAWEJ OFERTY SPORTOWO-REKREACYJNEJ BĘDZIE NIESŁYCHANIE TRUDNE! MAMY DOSKONALE WYPOSAŻONE WNĘTRZA ORAZ PRZYJAZNĄ OBSŁUGĘ I KILKA STREF DO ZABAW. W NASZYM CENTRUM SĄ DOSTĘPNE NIE TYLKO TRAMPOLINY, ALE RÓWNIEŻ:

  • PRZESTRZEŃ DO ODPOCZYNKU, ROZMOWY I NAWIĄZYWANIA NOWYCH ZNAJOMOŚCI, GŁÓWNĄ ARENĘ TRAMPOLIN -

  • MIEJSCE DO GRY W SIATKÓWKĘ ORAZ ZBIJAKA, A TAKŻE BOISKO, NA KTÓRYM MOŻNA POGRAĆ W KOSZYKÓWKĘ NA TRAMPOLINACH

  • DWA DUŻE BASENY Z GĄBKAMI, GDZIE MOŻNA PO PROSTU SZALEĆ LUB BUDOWAĆ KONSTRUKCJE Z GĄBEK, 

  • STREFĘ AKROBATYCZNĄ, KTÓRA JEST WYMARZONYM MIEJSCEM DO GIMNASTYKOWANIA SIĘ, ROZCIĄGANIA, BUDOWANIA FORMY I RZEŹBIENIA SYLWETKI. 

 

ŚWIAT TRAMPOLIN WE WRZEŚNI TO MIEJSCE, KTÓRE CIESZY SIĘ BARDZO DOBRĄ SŁAWĄ W OKOLICY. TO SPRAWIA, ŻE NA TERENIE NASZEGO OBIEKTU ORGANIZOWANE SĄ URODZINY DLA DZIECI, ZAJĘCIA SPORTOWE DLA SZKÓŁ CZY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE. ODWIEDZAJĄ NAS CAŁE RODZINY! ZAPRASZAMY NA TRAMPOLINY, KTÓRYCH MAMY AŻ 40. BASENY Z GĄBKAMI, BOISKA, STREFY AKROBATYCZNE, PRZESTRZENIE REKREACYJNE TO GWARANCJA, ŻE ZNAJDZIESZ U NAS WSZYSTKO OPRÓCZ NUDY I MONOTONII. 

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat info_wrzesnia@jumppark.pl

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00