Atrakcje lokalne / Sport

Wroniecki Ośrodek Kultury

Wronki (Wielkopolskie)

Opis

WRONIECKI OŚRODEK KULTURY

Wroniecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury Miasta i Gminy Wronki. Został wpisany do rejestru Instytucji Kultury pod numerem 1/1992 prowadzonego przez Burmistrza Miasta i Gminy Wronki.

Wroniecki Ośrodek Kultury rozpoczął działalność jako Dom Kultury otwarty 30.12.1955 roku i do dzisiaj nieprzerwanie pełni rolę animatora kultury w gminie Wronki. WOK dysponuje: głównym budynkiem z Dużą Salą na 360 osób, zabytkowym budynkiem Muzeum i Biblioteki, Kinoteatrem "Gwiazda", Amfiteatrem na terenie rekreacyjnym Olszynki, gdzie w okresach letnich odbywają się imprezy plenerowe oraz "Pracownią na Polnej", przeznaczonej dla sekcji plastycznej, Klubu Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Koła Śpiewaczego. Obecnie przy WOKu działa 19 różnych sekcji, klubów i zespołów, z których wiele prezentuje się w całym kraju i za granicą, uświetnia uroczystości państwowe, kościelne, imprezy lokalne i firmowe.

Misją Wronieckiego Ośrodka Kultury jest budowanie i umacnianie kapitału społecznego mieszkańców Miasta i Gminy Wronki poprzez zaspokajanie potrzeby Kultury.

 

We Wronieckim Ośrodku Kultury działa 19 różnorodnych sekcji i zespołów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:

http://www.wokwronki.pl/pl/sekcje-i-zespoly.html

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Wroniecki Ośrodek Kultury

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 07:30 - 21:00
Wtorek 07:30 - 21:00
Środa 07:30 - 21:00
Czwartek 07:30 - 21:00
Piątek 07:30 - 21:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne