Sale zabaw Atrakcje lokalne Atrakcje lokalne / Sport

Kubuś- Dziecięca Kraina

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie)

Opis

Brakuje Ci pomysłów jak spędzić miło dzień ze swoją pociechą?

Masz wątpliwości, którą salę zabaw we Włocławku wybrać?

Nie wiesz gdzie urządzić dziecku przyjęcie urodzinowe?

POZWÓL NAM ROZWIĄZAĆ SWÓJ PROBLEM!

Dziecięca Kraina KUBUSIA zaprasza do wesołej zabawy!

 

Jesteśmy całoroczną salą zabaw o ponad 300m2 powierzchni i do 4,5m wysokości. W swojej ofercie mamy różnorodne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia.

U nas każde dziecko jest ważne!

Dla najmłodszych wydzieliliśmy strefę MAŁEGO KUBUSIA, w której dzieci już od 4m.ż. mogą bawić się na różnego rodzaju atestowanych piankach jak również bawić się kolorowymi zabawkami stymulującymi jego rozwój, korzystać mogą także z mniejszej zjeżdżalni, basenu z kolorowymi piłeczkami, kolorowego tunelu w kształcie stonogi, skoczkami, jeździkami czy bujaka. Zabawy tematyczne umili kuchnia z wyposażeniem, sklepik z owocami i warzywami, grill z akcesoriami, domek i wózeczek dla lalek, kanion z samochodami, duże auta, tory z pociągami, małe miasteczko, farma czy klocki “wafle”.

Dla dzieci starszych do dyspozycji mamy strefę DUŻEGO KUBUSIA,w której znajdziemy duży 3 poziomowy labirynt z przeszkodami, a w nim dwa baseny z piłeczkami, ruchomy chodzik, boksery, zjeżdżalnia piankowa, zjeżdżalnia otwarta spirala, zjeżdżalnia falista, kładka do wspinania się, drewniany mostek wiszący, przeszkody w postaci dużych piłek, wałki do przeciskania się, klocki do wspinania, ruchome wałki do gry w kółko i krzyżyk, bujak- wałek piankowy oraz dwie duże trampoliny. W strefie tej znajdziemy także ściankę wspinaczkową, niezwykłe balonowe drzewo wspinaczkowe, jeździki, cymbergaj, piłkarzyki, automaty, zamki dla księżniczek i rycerzy oraz dużą kredową ścianę, na której dzieci będą mogły umieszczać swoje rysunki, a także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie z efektami kolorowych reflektorów.

Do dyspozycji wszystkich rodziców i opiekunów malutkich dzieci mamy KUBUSIOWY KĄCIKJest to miejsce, które spełnia potrzeby wynikające z pobytu z małym dzieckiem poza domem. W zacisznym pomieszczeniu i w odpowiednich warunkach będą Państwo mogli nakarmić swojego maluszka. Pokoik wyposażony jest w wygodny fotel, karuzelę z pozytywką, podgrzewacz do butelek i słoiczków, chusteczki suche i nawilżone.

Przewijak z podkładem, który jest regularnie dezynfekowany przez naszą obsługę znajdą Państwo w jednej z łazienek.

W naszym sklepiku można kupić artykuły higieniczne takie jak pieluszki, chusteczki nawilżone czy majteczki.

MAMO NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM, WYCHOWAWCZYM! NIE SIEDŹ Z MALEŃSTWEM W DOMU, PRZYJDŹ DO NAS I SPRAW RADOŚĆ SWOJEM DZIECKU.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, podczas gdy Wasz maluszek zajmie się zabawą zapraszamy do KAWIARENKI z bezpłatnym łączem wi-fi, gdzie mogą Państwo wypić pyszną aromatyczną kawę lub głęboką w smaku herbatę, a jako dodatek zjeść świeże ciasto.

Na łasuchów czeka świeżo uprażony popcorn, napoje, soki oraz słodkości, lody z Zielonej Budki, nie zabraknie także bezpiecznych smakołyków dla dzieci w każdym wieku.

W naszej kawiarni zawsze do Państwa dyspozycji jest aktualna prasa o różnej tematyce.

Na ekranie telewizora będą Państwo mogli obserwować obraz z monitoringu całej sali zabaw.

O higienę zabiegamy szczególnie– regularnie myjemy i dezynfekujemy zarówno zabawki, tor przeszkód jak i kulki. W okresie jesiennych infekcji zachowujemy szczególną czujność i podwajamy wysiłki.

Czystość, porządek i bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, więc dołożymy wszelkich starań aby było na najlepszym poziomie!

ZAPRASZAMY DO CZYNNEJ ZABAWY RODZICÓW Z DZIEĆMI- 

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM JEST BEZCENNY!

Dziecięca Kraina daje miejsce do bezpiecznej i twórczej zabawy z dzieckiem. Czas spędzony w Kubusiu może być przygotowaniem do samodzielnego radzenia sobie w przedszkolu.

Przyjdź i sprawdź, że zabawa może osiągnąć zupełnie inny poziom w Dziecięcej Krainie KUBUSIA

Lokalizacja

Zdjęcia

Opinie

Opinie na temat Kubuś- Dziecięca Kraina

Brak opinii.

Zostaw opinię
Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać opinie

Czekamy na Ciebie

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 20:00
Środa 10:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 20:00
Niedziela 10:00 - 20:00